Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Graciarnia] Wersja offline forum
komnata: Podziemna Tawerna

Zealot PW
2 grudnia 2008, 10:07
Witam,

Mam takie pytanie, czy istniała by możliwość spakowania całego Forum Groty, i wrzucenia tego na jakiś darmowy serwer (np. Rapidshare ?) Chodzi mi generalnie oto, że chciałbym poczytać sobie wasze wypociny, jednak nie mam komputera ze stałym dostępem do internetu, a jeden duży plik mogę sobie skołować :) Ewentualnie gdbyby to archiwum zajmowało zbyt dużo, czy moglibyście dodać taka opcje w profilu aby wyświetlić wszystkie posty danego tematu ? Ułatwiło by mi to bardzo przeglądanie forum off-line, bo niektóre tematy mają tyle postów, że nawet przy ich maksymalnej liczbie na strone, zapisywanie jednego tematu zajmuje dość dużo czasu.

Acid Dragon PW
2 grudnia 2008, 22:30
Nie planujemy w najbliższej przyszłości takiej funkcji chociażby przez wzgląd na wiele innych, niestety ważniejszych (a zaległych), rzeczy do zrobienia.

Polecam jednak poszukać programów do ściągania witryn, które mogą zrobić dokładnie to, na czym Ci zależy.

(a temat powędruje wkrótce do Przeklętej Machiny)

Zealot PW
3 grudnia 2008, 17:40
Hmmm sciagnalem cale forum (txt, obrazki) przez Teleport Pro. Jeżeli ktoś chcialby skorzystać z tego archiwum zeby poczytac na telefonie czy cuś tutaj zamieszczam link:
http://rapidshare.com/files/169881970/acidcave.rar.html
Rozmiar: 17MB, po rozpakowaniu 56MB.
odpalamy najlepiej przez index.php.html
temat: [Graciarnia] Wersja offline forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel