Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: Mniej znane rasy
komnata: Biblioteka Legend
strona: 1 - 2 - 3

vinius PW
18 lutego 2008, 22:18
To ja jeszcze z innej beczki: czy przypadkiem gdzieś kiedyś nie wyciekła wersja "alpha" H3? Gdyby to znaleźć (nic nie sugeruje, wara z tymi kajdankami! :P), to byłby naprawdę niezły rarytas, zważywszy nie tylko na potwory, ale i inny wyglad bohaterów, a kto wie, czy nie i mapy przygody.

Qui PW
18 lutego 2008, 22:28
Acid Dragon:
tego typu latające, wredne czaszki najczęściej określano mianem Banshee.

A jakim mianem określano latające, przyjazne czaszki? (wybacz, musiałem :P)

Acid DragonAcid Dragonget an unlife ;P a flying one ;P

Acid Dragon PW
19 lutego 2008, 01:21
@vinius

Nie - nigdy, nijak, ani w części, ani w kawałku, ani w promilu. Czas tworzenia H3 był przez wszelkimi możliwymi "wyciekami" (czy to faktycznymi, czy kontrolowanymi). Elementy z tych screenów zostały po prostu zastąpione obecnymi wersjami i na podstawie mojej wiedzy szczerze wątpię, aby nawet którykolwiek z twórców miał gdzieś u siebie jakieś pierwotne wersje tychże.

Poza tym w sumie nigdy nie było żadnej wersji "alpha" H3. "Beta" też nie. To też nie te czasy, kiedy najpierw prezentowało się możliwości silnika gry, potem wypuszczało wersję dla prasy, potem zaczynało wielkie beta-testy.... Wtedy jedyne co było tworzone jeszcze przed premierą gry to wersje demo. A demo H3 praktycznie całkowicie było analogiczne do ostatecznej wersji.

Hellburn PW
12 kwietnia 2008, 19:23
Czy stosunki panujące między moimi pobratymcami ifrytami a dżinnami były gdziekolwiek nadmienione, opisane lub chociaż wspomniane (oprócz tekstu w H3)? Jakie jest pochodzenie tych dwóch ras?

Górski Krasnolud PW
17 listopada 2019, 14:36
Siemanko. ;)

Czy mógłby ktoś przedstawić mniej więcej Mroczne Krasnoludy? Gdzie mieszkały (jaki region Jadame), podać ich władcę, historię (chociaż w skrócie), screeny z gry też by nie zaszkodziły.

Sir Galuf PW
19 listopada 2019, 17:36
Kiedyś, a było to bardzo dawno temu, poruszyłem podobny wątek - próbowałem zebrać historię wszystkich Krasnoludów, ze Starego Uniwersum. Gdzieś nawet zrobiłem dokument, w Wordzie, gdzie spisałem zebrane przez siebie informacje. Generalnie, raczej nic nie wiadomo o Mrocznych Krasnoludach, jeżeli chodzi o ich władców. Podobno kiedyś mieszkali w Dolinie Kurhanów (obok Krasnoludów z M&M 7) ale odpłynęli do Jadame - z niewiadomych przyczyn. Ogólnie to zamieszkują na pewno w kopalni niedaleko Alvar i pod lasem, w którym mieszkają Klerycy w M&M 8.

Ogólnie to mieli być chyba po prostu taką "rasą tajemniczych barbarzyńców", o których nic nie wiadomo. Taką najciekawszą informacją o nich jest to, że pomogli Minotaurom zbudować ich pierwszy labirynt na Jadame - świadczy o tym historia, jednego z Artefaktów z ósemki (Starotopór chyba). Wiadomo też, że nie są tak dobrymi rzemieślnikami jak Krasnoludy z Erathi, ale za to umieją dość dobrze posługiwać się Magią Ziemi - o czym świadczą sprzymierzone z nimi stwory (Ożywione głazy i stwory podobne do Golemów).

No i to chyba tyle. W sumie, są też chyba trochę bardziej cwani, niż ich biali ziomkowie, bo wolą naparzać się z wrogiem na dystans za pomocą kusz ;-)
strona: 1 - 2 - 3
temat: Mniej znane rasy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel