Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: WoG Team
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Wiwern PW
9 listopada 2007, 11:18
Tu będą trafiały pytania co do pracy WoG Teamu. Różne takie szczegóły które nie ujrzały światła dziennego. Głównie chodzi mi o odpowiedź Acida bo on powinien wiedzieć sporo o Wog Team. Mnie ciekawi jak to się odbywa (to znaczy w jaki sposób się wszystko uzgadnia (nie wystarczy mi odpowiedź demokratycznie bo to wiem).

Acid DragonAcid Dragonw takim razie innej nie będzie...

Acid Dragon PW
28 listopada 2007, 22:09
Z przykrością stwierdzam, że nie.
A ponieważ nie ma kto dodać nowych elementów, to i graficy mają wolne.

Qui PW
29 listopada 2007, 00:58
Zaprawdę offtopicowo zapytuję cię Gindenie, czy życzeniem twym jest zajęcie zaszczytnego pierwszego miejsca wśród osobników zaśmiecających forum postami krótkimi i niewiele wnoszącymi (a przy okazji jeszcze odkopujesz stare tematy, wiem, rzekłem, że to nic złego, ale tylko pod warunkiem że masz tam coś do powiedzenia)? Gdyż zaprawdę, ponieważ niektórzy się uspokoili conieco (co bardzo mnie cieszy), a tyś się rozplenił, zdecydowanie stajesz się mieszkańcem wyróżniającym się na niekorzyść.

PS. Wypowiedź ta nie odnosi się jedynie do twego posta w tym temacie, cobyś się przypadkiem nie wykłócał, iż ten akurat post jest na miejscu. Jest to raczej ogólna refleksja.

Nemomon PW
29 listopada 2007, 01:10
Acid:
Z przykrością stwierdzam, że nie.
A ponieważ nie ma kto dodać nowych elementów, to i graficy mają wolne.

Czyli po staremu. Rozumieć przez to mamy, że prac (jakichkolwiek) WoGóle nie ma? Było do przewidzenia. Zresztą gdyby Slava wrócił, to (mam nadzieję że) Acid by się podzielił tą radosną nowiną.

Qui:
(...)(a przy okazji jeszcze odkopujesz stare tematy, wiem, rzekłem, że to nic złego, ale tylko pod warunkiem że masz tam coś do powiedzenia)?(...)

Gdybyś tego nie powiedział, to bym nie uwierzył. Zaprawdę. A ja się raz skrzywiłem, że Ginden ożywił temat sprzed roku. Teraz będę wiedział, że tutaj, to nie jest zła rzecz (ja nauczony, że temat zdycha po około miesiącu...).

MCaleb PW
29 listopada 2007, 01:24
Nemomonie, tak naprawdę żaden temat, który jest otwarty nie jest martwy. Chodzi tylko o to, czy post po roku cokolwiek do niego wnosi. Jeżeli nie, to jest to nieautoryzowana nekromancja i lobby (popularne ostatnio słowo) liszy tego nie lubi. Zresztą nie tylko liszy, ale także dwugłowych łasic i kwasowych smoków. Nie zapominajac o magach i czarnoksiężnikach. I wodoros...
temat: WoG Team

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel