Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Zlot KG 2007
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

Acid Dragon PW
22 września 2007, 22:23
ah, sweet - przynajmniej coś ;)

To ja mogę w sumie dodać, że podczas wakacji, jakoś w pierwszej połowie sierpnia chyba jeszcze, żem się (znowu :P) spotkał z Rabicanem (w Gdyni tym razem). Co prawda wytrzymał ze mną tylko coś koło trzech godzin, póki wracać nie musiał, ale wystarczyło to do zamienienia kilku słów, zakupienia przez nas obu kolejnej kopii Heroes III (bo Rabi mi powiedział, że do Playa była dołączona :P) oraz wqrzenia mnie na pożegnanie ;P.

Trang Oul PW
22 września 2007, 22:38
MC też wytrzymał ze mną tylko 3 godz., obyło się bez rozlewu (czyjejś) krwi i rozłamu kości.
A co do Rabiego, zaczął używać języka zła? :D

Rabican PW
23 września 2007, 00:47
Acidzie - spotkaliśmy się konkretnie pierwszego sierpnia (domyślasz się zapewne, dlaczego tak dobrze pamiętam tę datę). O ile mnie pamięć nie myli, wkurzyłem Cię nie tylko na pożegnanie, ale też na powitanie (obudziłem Cię przed dziewiątą, na dodatek zwracając się do Ciebie per Kwasiu), a także parę razy po drodze, choćby przy Martini. Jednak i tak zimna wódka była najlepsza ;)

Trangu - śmiem wątpić, bym przez całe wakacje użył go chociaż raz. No, nie licząc może podziękowań. W znacznej mierze było to spowodowane faktem, że osoba, z którą miałem niekłamaną przyjemność spędzić prawie połowę wakacji, nie znosi języka zła i niesłychanie drażni ją używanie go w jej przytomności.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Alamar PW
23 września 2007, 10:39
Cytat:
Co prawda wytrzymał ze mną tylko coś koło trzech godzin, póki wracać nie musiał
A jak wrócił? Tzn. cały, czy też tylko jego dusza, bo ciało miało spotkanie z niespodziewaną ilością kwasu, nie wiadomo skąd. :)

Rabican PW
23 września 2007, 14:15
Cały, publicznym teleportem klasy SKM.

Pozdrawiam.
Я.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: [Archiwum] Zlot KG 2007

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel