Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Problemy z logowaniem
komnata: Przeklęta Machina

Qui PW
2 września 2004, 09:27
Problemy z logowaniem powinny już zniknąć. Powinny. Pewności co do tego nie mam, ale jest szansa, że tak się stało. Nawet w miarę duża. Ale jeśli jednak komuś by nadal nie działało, nie jest to moja wina. U mnie działa. U paru innych osób również. Więc jeśli komuś nie działa, jest to wina tylko i wyłącznie systemu operacyjnego/przeglądarki/pana Miecia spod budki z pivem. W takim przypadku bym sugerował pogrzebanie w ustawieniach lub zmianę któregoś z dwóch pierwszych, ew. zafundowanie piva panu Mieciowi. Można również przywalić w komputer młotkiem, ale proszę nie mieć do mnie pretensji w przypadku mechaicznych uszkodzeń rzeczonego młotka.

Opcja "automatycznie loguj za każdym razem" najprawdopodobniej (ale nie na pewno, bo różne rzeczy się zdarzają) nie będzie działać tym osobom, którym wcześniej nie działało logowanie i nic na to nie poradzę. Za niedogodność tę nie przepraszam, gdyż nie jestem jej winny. Głównym podejrzanym są ustawienia ciastek (cookies) w WindowsXP. Przypuszczalnie można je jakoś przestawić na bardziej ludzkie, ale nie jestem w stanie podać szczegółów, jako że nie posiadam tego pięknego systemu.
temat: Problemy z logowaniem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel