Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT] The Tides of War
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 75 - 76 - 77 ... 86 - 87 - 88

Kertra PW
18 listopada 2018, 17:19
Nie no, każdy ma swoje zdanie i może napisać co uważa. Nie miałem zamiaru nikogo obrazić, ale tylko powiedzieć jak moim zdaniem powinno to zostać wydane, bo kilka lat czekania to zdecydowanie za dużo. Mod ma tyle do zaoferowania, a fani dostali tylko syrenke.

PS: Mój nick oryginalnie to Kertra! Nick zaczerpnięty od francuskiego rapera. Zmieniłem tylko literki na wężyki. ;)

Kuririn PW
18 listopada 2018, 18:17
Żabojatowaty raper:
bo kilka lat czekania to zdecydowanie za dużo
Nie, teraz to ja śmiechem! Ty idziesz takim tokiem myślenia, że fani siedzą przed monitorami i robią mody, życia prywatnego nie ma itp.
Najlepiej, spróbuj zrobić chociaż jedną, jedyną jednostkę do herosów 3, nie mówię o modelu 3D, Tylko zrób sklejkę z oryginalnych jednostek, tak aby pasowało klimatem do h3, nie było "skakania na pikselach" i zobacz jakie to jest pracochłonne.
Dużo czekania. - Wyrąbane - (wulgaryzmom mówimy nie)

DrwalDrwalProszę się tak nie rozpędzać, a już na pewno nie takimi słowami :P. Każdy może mieć swoje zdanie. Ja ogólnie się fanom nie dziwie, że są niecierpliwi. Sam byłem niecierpliwy czekając lata na Hotę czy teraz na SW. Skoro jakaś grupa się profesjonalizuje, wydaje filmiki, chwali się grafikami, to nie po to, by dać polizać przez szybę lizaka fanom, a by pokazać, że niedługo już to wam damy. Jeżeli wymagamy cierpliwości od fanów, to nie pokazujmy nic.

AmiDaDeer PW
18 listopada 2018, 19:23
Kammer:
Umka redukująca szczęście wydaje się być poprawna, acz nazwa sugeruje dawanie dostęp do jakichś nowych zaklęć (rzucanych automatycznie na początku bitwy), które debuffowałyby wroga. Może warto byłoby pójść taką drogą?
Nie.

Poza tym serio - taka umiejka byłaby naprawdę niehirosowa.

Kertra PW
18 listopada 2018, 20:13
To Ty mnie kolego nie zrozumiałeś, doskonale sobie zdaje sprawę ile czasu zajmuje chociażby głupie zrobienie jednostki od podstaw, ale patrząc na fakt że na mod czekamy już kawał czasu, to powiniście wypuścić wstępną wersje, nawet z niedopracowanymi jednostkami i po prostu wydawać aktualki np co roku, a nie wrzucać jedynie syrenke myśląc, że gracze będą zadowoleni... Ja rozumiem że chcecie wydać w pełni ukończony mod i nie macie czasu, no ale moim zdaniem trzymać ludzi w niepewności i w nadziei to trochę bez sensu. Sam zwątpiłem że ten mod kiedyś wydacie, do momentu wypuszczenia trailera. 4 czy 5 lat czekania zasługuje na wydanie wstępnej wersji. Każdy by się cieszył, więcej ludzi by czekało na dopracowaną wersje, a wy tylko byście uaktualniali, zwiększając grono zainteresowaniem waszym modem.

Kastore PW
18 listopada 2018, 20:17
Ja bym się wkurzył, że wydają coś niedopracowanego? Zresztą co byś z tym niby zrobił? Bo raczej grać bez żenady jakimiś niedopracowanymi, niezbalansowanymi jednostkami się nie da.

Kertra PW
18 listopada 2018, 20:26
Ja tylko wyraziłem swoje zdanie jako fan i tyle. A jeżeli komuś się nie podoba... no to wybaczcie. A niedopracowanych modów, hackow czy dodatków jest pełno. Gracze grają, autorzy modów aktualizują i każdy jest zadowolony. No, ale nic. Dalej czekamy. Szkoda tylko że nie można własnego zdania wypowiedzieć, bo każdemu robi to jak sól do oka.

Kastore PW
18 listopada 2018, 20:29
Wolność wypowiedzi nie jest wolnością od krytyki.

Kammer PW
18 listopada 2018, 20:31
Hobbit:
taka umiejka byłaby naprawdę niehirosowa
OK, na tym polu nie dojdziemy do kompromisu. Ja jestem zwolennikiem WoG-owego wykraczania poza granice, Ty - Hotowskiego kurczowego trzymania się go. Trudno. :P

Kastore:
Zresztą co byś z tym niby zrobił?
Podtrzymałoby zainteresowanie? Zresztą alfa nie jest do tego potrzebna, wystarczą same grafiki, w stylu tych, która co miesiąc się pojawiają na fanpage'u moda, ale częściej i bardziej zróżnicowane.

AmiDaDeer PW
18 listopada 2018, 20:41
Kammer:
Trudno. :P
Ten mod od samego początku był nastawiony na to, żeby dało się nim grać w sposób w miarę zbalansowany, a nie żeby zaspokajał Twoje potrzeby eksperymentów z grą, która tych eksperymentów nie potrzebuje, by być grywalna. Naszym celem nie jest dekonstrukcja gry, a jej rozbudowanie. Umiejętność drugorzędna wykorzystująca "ujemne szczęście" jako taktykę w grze jest w pewien sposób naturalna, "przekraczanie granic" poprzez wprowadzanie całkowicie losowej w swojej mechanice umiejętności stoi w sprzeczności z możliwościami taktycznymi, jakie gra oferuje, nawet jeśli może być ciekawe dla części graczy.

Nikt Ci nie broni eksperymentować, ale robienie z tego filozofii, którą w sposób pasywno-agresywny chcesz narzucać moderom stawiającym sobie inne cele, nie jest miłe.

Kammer PW
18 listopada 2018, 20:57
Czy Ty przypadkiem nie przeanalizowujesz całej sytuacji? ^L^'

Z jakiegoś powodu jestem uważany za wielkiego hejtera MDT, a ja po prostu mam inne podejście do moddingu, na co wskazuję, by nie było, że się czepiłem i na siłę szukam złego. No nie szukam i staram się być obiektywny - na przykład chwaliłem ziggurato-piramidę.

Dalej - idąc w pełne trzymanie się granic świata - z pewnością będziecie porównywani do HotA. Pytanie brzmi, czy będziecie w stanie wyjść z takich porównywań obronną ręką, czy będziecie w stanie zaprezentować coś, co faktycznie przykuje uwagę i nie będzie chwilową ciekawostką?

Dlatego też w sumie lubię Szklarnię, bo faktycznie jest ona jakimś powiewem świeżości, czymś ciekawym.
Bo tego właśnie szukam - ciekawego contentu. Jak go nie ma, to, jak mówiłem, trudno.

Fandor PW
18 listopada 2018, 21:42
Ketra gadasz bzdury, a to wszystko przez kilka prostych słów "powinniście", "musicie" itp. Twórcy nic nie muszą robią mody dla siebie i jak będą mili to udostępnią je też nam, cieszmy się, że czasem pochwalą się jakimiś efektami swojej pracy, żeby nam narobić smaka.

Kammer PW
6 stycznia 2019, 17:13
MDT coś pokazało.


Kastore PW
7 stycznia 2019, 09:35
O wow, może MDT planuje wprowadzić do gry miasto piratów.

Warmonger PW
7 stycznia 2019, 09:47
Wat? Miasto piratów jest już od dawna. Ja tu widzę tylko Trytona jako alternatywną jednostkę Conflux.

Zgaduję, że nowe umiejętności zmniejszają morale i szczęście przeciwnika. To ciekawy patent wprowadzony w HoTA. Pytanie, czy znacząco wpływa na rozgrywkę - niestety, szanse wystąpienia efektu morale lub szczęścia są w H3 bardzo niskie.
Nowe ikonki niestety wyglądają marnie w porównaniu do tradycyjnych.

AmiDaDeer PW
7 stycznia 2019, 11:58
Warmonger:
To ciekawy patent wprowadzony w HoTA.
W HotA nie ma, z tego co wiem, żadnych nowych umiejek.

Warmonger:
Pytanie, czy znacząco wpływa na rozgrywkę - niestety, szanse wystąpienia efektu morale lub szczęścia są w H3 bardzo niskie.
Wystarczająco wysokie, by taki bohater zmniejszający morale swoją umiejką namieszał nie tylko w walce z innym bohaterem, ale przede wszystkim w bitwach z neutralami.

Warmonger:
Nowe ikonki niestety wyglądają marnie w porównaniu do tradycyjnych.

Kammer PW
7 stycznia 2019, 12:42
Warmonger:
Nowe ikonki niestety wyglądają marnie w porównaniu do tradycyjnych.
Powiedziałbym raczej pusto - mam wrażenie, że za dużo tła na nich jest, w Urokach te purpurowe cosie się trochę z tłem zlewają, przez co ich nie widać...

Hobbit:
W HotA nie ma, z tego co wiem, żadnych nowych umiejek.
Strzelam, że chodzi o te fancy artefakty, jest lalka obniżająca morale.

AmiDaDeer PW
7 stycznia 2019, 12:50
Lalka obniżająca szczęście. Ale tak, są artefakty obniżające morale i szczęście. Co okazało się mieć jakąś wartość taktyczną (zwłaszcza przy wprowadzeniu negatywnych efektów szczęścia), więc nie rozumiem narzekania. :P

Kammer PW
7 stycznia 2019, 12:51
Tak, szczęście. Nie wiem, czemu napisałem morale, my bad.

Kastore PW
7 stycznia 2019, 16:10
Już same umiejki dowodzenia i szczęścia są mało przydatne, bo opierają się czysto na szczęściu gracza, więc dodanie dwóch takich samych z odwrotnym efektem będzie co najmniej irytujące, bo będzie mniejsza szansa na coś przydatnego przy levelu, jakąś magię ziemi, logistykę czy coś w tym stylu. :P

Bacus PW
7 stycznia 2019, 16:59
Ale rozbudowują grę i dodają coś świeżego i niesamowitego, a to chyba najważniejsze? Dodać coś czego nie ma, aby było. Do tego wypada docenić wkład pracy Panów moderów,którzy postarali się, aby to zaprojektować, zaprogramować i wprowadzić.
strona: 1 - 2 - 3 ... 75 - 76 - 77 ... 86 - 87 - 88
temat: [VCMI/MDT] The Tides of War

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel