Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Warmongera kącik muzyczny
komnata: Jarmark Cudów

Warmonger PW
15 grudnia 2017, 10:57
Jak niektórzy z Was wiedzą, ot dawna jestem muzykiem. Tworzę w klimatach klubowych i elektronicznych, a o wszystkim z tym związanym piszę na blogu

Jednak aby nie floodować chłamem, utworzyłem kanał Youtube, na którym znajdują się tylko kawałki oficjalnie wydane. Zachęcam do subskrybowania.




AmiDaDeer PW
15 grudnia 2017, 13:56
Trochę mało wymagająca uwagi łupanka, ale przyjemna jako tło. Choć osobiście w EDM (jeśli to można nazwać EDM) wolę bardziej melodyjne brzmienia.

Dru PW
15 grudnia 2017, 19:06
Jak można tego słuchać? Po minucie uszy więdną. Przynajmniej po wyłączeniu tego, doceniam ciszę :P

Zresztą nie wiem jak coś takiego można nazwać muzyką, bo muzyka ma jakieś brzmienie, jakąś melodie, jakieś przesłanie, a tutaj jest jedno wielkie napieprzanie w basy.

Bacus PW
15 grudnia 2017, 21:42
A mi dla odmiany się spodobało. Typowa klubowa muzyka. Dobrze się jej słucha, nie jest zapętlony jeden drop i szczerze? Gdybym chodził do klubów i był bestią parkietu to pewnie chętnie bym hulał do twoich melodii.

Nie każdemu taka muzyka się spodoba, ale mi się podoba. Fajne dzieła, oby tak dalej!

Kastore PW
15 grudnia 2017, 21:49
Pierwsze 16 sekund:

Warmonger PW
17 października 2018, 21:57
Właśnie odkryłem, że cała moja dyskografia jest na Spotify. I to w dobrej jakości!

Co prawda każda epka na innym profilu, ale zawsze ;)

A będzie jeszcze więcej.

Kastore PW
18 października 2018, 01:02
Po co dawać "DJ" przed nazwą? To psuje ją pospolitością. :(

Warmonger PW
18 października 2018, 08:49
Żeby się nie myliło z metalowym zespołem o takiej nazwie.
temat: Warmongera kącik muzyczny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel