Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Problem z kampaniami
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2

Alamar PW
21 sierpnia 2011, 16:00
Spróbuj tego

http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=52

Razi PW
31 października 2011, 10:32
Witam,skończyłem kampanie H3 Niech Żyje Królowa oraz Podziemia i Diabły,i zamierzałem grac w Wojenny Zamęt. Jednak kiedy kliknalem obrazek tej kampanii wyrzuciło mnie do Windowsa. Od razu mówie że gram na laptopie z Windowsem 7. Czy ktoś miał ten problem? Jak go rozwiązac bo naprawde chce przejśc tą kampanie :(

Irhak PW
31 października 2011, 10:39
Hmm... nie przypominam sobie takiej sytuacji, ale jako że mam na lapku Windows 7 x86 (32-bit), to będę w stanie to sprawdzić. Jednakże przydałaby nam się informacja o wersji Windowsa 7 i czy w folderze z grą są jakieś crash logi (pliki tekstowe z rozszerzeniem .log) oraz czy startujesz kampanię z czystego H3 (wiem, że pytanie postawione jest w dziale o H1-4, a nie WoG, ale nie szkodzi zapytać).

Razi PW
31 października 2011, 11:13
Już rozwiązałem trzeba w skrócie do heroesów zaznaczyc w zakladce zgodnosc :
-Wyłącz kompozycje wizualne
-Uruchom w trybie zgodności z Windows 98/Me
-Uruchom jako administrator

Dru PW
15 lutego 2015, 22:31
Gram w HoMM 3 HD i próbuje przejść kampanie "Pieśń dla ojca". Zatrzymałem się na drugiej misji i nie mogę jej przejść za cholerę.

Za każdym razem jak uzbieram trochę wojska okazuje się, że przeciwnik ma trzy razy tyle jednostek. Próbowałem skupić się na rozbudowie ratusza i gromadzeniu złota i poległem. Teraz skupiam się na budowie siedlisk w zamkach i gromadzeniu wojska to jest trochę lepiej, ale nadal znajdzie się wrogi bohater, który ma 700 szkieletów 90 wampirzych lordów i 30 czarnych rycerzy itp.

Całkiem prawdopodobne, że nie umiem po prostu grać i dlatego tak jest :P

Ma ktoś jakieś sugestie jak przejść tę misje?

Acid Dragon PW
15 lutego 2015, 22:46
Hmmm.... żadnej ogólnej specjalnej strategii tu nie ma. Generalnie Ty masz 4 miasta przeciwnik ma 4 miasta, ale Ty masz nieco większy obszar do kontrolowania.

Jeśli jednak dochodzisz do momentu, w którym jakiś wrogi bohater ma 30 czarnych rycerzy, to coś robisz nie tak. Powinieneś zaatakować dużo, dużo wcześniej. Nawet jeszcze przed wybudowaniem pierwszego siedliska 7 poziomu. W zasadzie wystarczy się przeteleportować Miejskim portalem po wszystkich miastach swoim najsilniejszym bohaterem, zebrać armię złożoną np. z kuszników, wysokich elfów, królewskich gryfów, magów, krzyżowców i co tam jeszcze uznasz za użyteczne i zaatakować pierwsze wrogie miasto już w 2-3 tygodniu.

Blacklaizer PW
16 lutego 2015, 15:36
Mam pewną prośbę. Grałem w kampanię H3 HD i nie zauważyłem że kampanie które przeszedłem zapisują się tylko w save. Przez co przechodząc te 3 podstawowe tak naprawdę mam zapisaną tylko 1, bo zaczynałem każdą z nich z menu, a nie od wczytania tam gdzie skończyłem. Czy ma ktoś z was możliwość przesłania save'a na którym ukończone są 3 pierwsze kampanie?
Z góry dziękuję

Acid Dragon PW
16 lutego 2015, 16:27
To się powinno nadać.

Bahamut PW
9 października 2018, 18:12
Ja mam problem z kampanią z RoE, a mianowicie jak próbuję odpalić kampanię Wojenny Zamęt gra mi wywala całkowicie i nie wiem co zrobić. Ma ktoś jakąś radę, bo ja naprawdę chciałem przejść te kampanie.

avatar PW
9 października 2018, 19:46
A jaką wersję herosów używasz?

Nexxurio PW
9 października 2018, 19:54
Miałem to samo. Ustaw tryb zgodności z windows 95 i uruchom jako administrator. Mnie pomogło.

Bahamut PW
10 października 2018, 16:08
Dziękuję za radę, już wszystko działa

Kaazam PW
26 września 2019, 20:20
Cześć.
Mam pytanie odnośnie Kampanii AB -> Pogromca smoków -> Czarodziejskie smoki. Generalnie problem jest taki, że nie starcza mi czasu. Wybrałem to jako druga mapę. Pierwszą skrzynkę blokującą robię bez problemów. Problemem jest jednak druga (najczęściej robiona w 3 miesiącu dopiero). Tam znajduje się czarodziejskich smoków z 35. Aby nie miały inicjatywy to zawsze poluje sobie na jakieś szybsze jednostki w obozach i zazwyczaj się udaje (Fenki wpadają :)). Draco wygląda jak na załączonym obrazku. Z czarami bywa różnie. Najlepiej jak wejdzie berserk, wtedy można jakoś sobie jeszcze z nimi walczyć (szczególnie przydatny przy zdobywaniu dostępu do błękitnego klucznika). Generalnie zasada z poprzednich kampanii "jak najszybciej na przód, minimum strat" działa średnio. W efekcie, jak lecę do przodu a nie patrzę na straty to bardzo szybko zabawa się kończy bo nie ma czym walczyć. Jak tylko trochę zwolnię to wojsko jest ale znowu czasu brakuje. Jakieś porady?

Czy może na tej mapie trafić się Lot albo Wrota Wymiarów?
Czy poszukiwany przez jednego z kluczników zaklęty naszyjnik jest na mapie, czy może powinienem wcześniej ogarnąć misję z rdzawymi smokami bo tam jest ten artefakt?


Kastore PW
26 września 2019, 21:39
Rzucaj na początku berserka, żeby traciły tury, potem oślepiaj te smoki i wskrzeszaj wszystkie jednostki pod koniec bitwy. I nie czekaj aż tak bardzo na jednostki z zamku, ani tym bardziej w obozie uchodźców, bo szkoda czasu. Mogą się trafić wrota wymiarów, a tego klucznika chyba nie możesz otworzyć jak nie masz artefaktu z poprzedniej misji.

Kaazam PW
26 września 2019, 22:54
@Kastore Wpadłem na to samo, bo tym razem trafiło się wskrzeszenie. Wcześniej 3 gry pod rząd sama kicha. Nawet Town portal nie wszedł w 2 z nich. Bardzo niezrównoważona mapa. Jak czary nie wejdą to lipa.

Z poprzedniej mapy to pierścień dyplomaty przechodził i za niego można było otrzymać czaszkowy hełm.

No nic. Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Draqun
strona: 1 - 2
temat: [H3] Problem z kampaniami

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel