Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

Belegor PW
28 kwietnia 2016, 14:53
Kolejny problem

Poprzednio zmniejszyłem ekran do okienka by móc grać i przyglądać co się dzieje na forum. Dzisiaj jak próbowałem załączyć grę, zamiast normalnego ekranu pojawiło się białe tło. Dźwięk dalej gra i wchodzi normalnie, ale zamiast grafiki gry jest biały ekran. O coś takiego:
http://host1gb.net.pl/download.php?file=f039b53da9b8cdcbb70efbbd607d158e

Wie ktoś jak naprawić to?

Andriej PW
16 czerwca 2016, 15:10
Da się jakoś usunąć patcha 2.0 by mieć wersję 1.8? Potrzebuję tego do moda działającego jedynie na tej wersji. Reinstall gry odpada.
Ps. Miło byłoby gdyby ktoś posiadający wersję 1.8 wrzucił odpowiednie pliki gry np. na Chomikuj.

Alamar PW
16 czerwca 2016, 16:10
Patche w H6 są w postaci plików data.orc. Wystarczy więc usunąć (czytaj: przenieść w bezpieczne miejsce) te najnowsze. Nie pamiętam, które paczki odpowiadają za które patche, więc musiałbyś sam poszukać.
Nie wiem też, czy ten sposób w 100% zadziała, ponieważ plik exe też mógł zostać zmodyfikowany.

Jeśli chodzi o brak odczytu "moda", to spróbuj wpierw zmodyfikować jego datę na obecną (otworzyć i zapisać ponownie) oraz zmienić numerację na jeden numer więcej, niż ostatni plik orc (jeśli mod zapisany jest jako np. data19.orc a masz plik data23.orc w folderze, to nowa nazwa powinna brzmieć data24.orc).

Andriej PW
17 czerwca 2016, 18:01
1. Jak zmienić nazwę gracza? Chodzi o to, że po najechaniu na jakieś miasto i kliknięciu na nim PPM na samym dole pisze: właściciel: gracz XXX. (Prawdopodobnie przez serwisanta, który po formatowaniu dysku dał taką nazwę użytkownika, dopiero potem kupiłem Heroes 6).
2. To prawda, że patch 2.1 umożliwia używanie przynajmniej jednej broni rodowej w trybie offline? (The "Sword of the Wolf " dynasty weapon can be equipped in Offline mode
Źródło: http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=43649)

Alamar PW
17 czerwca 2016, 21:57
1. Nazwa gracza odpowiada nazwie konta Uplay.
2. Nie, nie można. Spis treści patcha, zamiast zawierać opisy, co zostało naprawione, zawiera jedynie opisy błędów raportowanych przez graczy.

Andriej PW
18 czerwca 2016, 11:07
1. Moje połączenie z internetem za bardzo nie pozwala na granie w trybie online, więc gram offline, a save'y są przechowywane w Moich Dokumentach, w folderze Might and Magic Heroes 6, w podfolderze XXX, próbowałem zmienić jego nazwę na inną, lecz spowodowało to, że gra nie widziała save'ów.
2. Dzięki za odpowiedź.
Ps. Mógłby ktoś z odpowiednimi umiejętnościami zaktualizować mod BigJockera Quicksilver IV, tak, aby działał z wersją gry 2.0.0 albo 2.1?

EDIT:
Z punktem pierwszym już sobie poradziłem. Wystarczyło założyć w kompie drugie konto i na nim zacząć misję, później na pierwszym koncie zmienić nazwę folderu z save'ami i tam wrzucić save z drugiego konta (tak, aby nazwa folderu i gracza były takie same).

Ursus PW
12 września 2016, 12:41
Mam problem a mianowicie pomimo tego, że mój sprzęt jest mocno powyżej rekomendowanych to przy większych oddaleniach kamery czy oblężeniach gra trochę ścina. Net mam w miarę szybki, chociaż zdarza się, że jest wolny, sterowniki karty graficznej zaktualizowane, więc nie wiem w czym problem.

Ursus PW
23 października 2016, 15:39
Odpowiedziałby ktoś na moje pytanie sprzed miesiąca?

Kastore PW
23 października 2016, 15:57
Nowe gry mają lagi. Get over it.

Hieronim PW
17 czerwca 2018, 17:38
Kontynuacja tematu z http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=2081&pid=148498&page=2#148498

Od ok 2 tygodni nie działa mi Conflux. Tylko mi? A jeśli tak, to czy ktoś ma jakiś pomysł? Internet mam słaby, ale zawsze taki był i kiedyś działało, a teraz - https://www.google.pl/search?q=lipa&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjW1N3lg9vbAhXoB5oKHX-FBzAQ_AUICigB

Xesasi PW
17 czerwca 2018, 20:39
Mi Conflux śmiga bez problemu, więc problem raczej jest po Twojej stronie.
Jedyne co mogę dodać to zauważyłem, że Conflux bardzo nie lubi słabego internetu. Raz jak grałem daleko od wi-fi, to mapy nie wczytywały się i wszystko było czarne oprócz interfejsu.

Darth Ponda PW
18 czerwca 2018, 19:45
Potwierdzam - kiedyś nie miałem dobrego netu i jak już jakimś cudem załadował i zaktualizował się Uplay, żebym mógł pograć w H6 z Ołtarzem i całą resztą, to ciągle coś nawalało mi z Confluxem i musiałem włączać grę offline, nawet jak był net. Jeszcze potem stwierdziłem, że nie będę nawet włączał internetu, bo mniej męczenia i teraz jak chcę pograć na starych zapisach, to muszę klikać na nie PPM i wybrać opcję "Otwórz za pomocą: Heroes 6.exe", bo normalnie mi tego nie odczyta.

Hieronim PW
19 czerwca 2018, 19:47
Dzięki, pewnie jest jak mówicie. Szkoda :<

EDIT: Zmieniłem net na lepszy, jest o wiele szybszy niż był kiedyś jak jeszcze działało, a mimo to nadal Conflux nie działa. Jakby to powiedziała pani Elżbieta Jaworowicz, "otóż wnioski nasuwają się same" - ta gra mnie nie lubi :p

Hieronim PW
27 lipca 2018, 18:43
Jak sprawdzić nr portu dla Heroes VI? Bo dostałem wreszcie maila po 2 tygodniach od Ubisoftu i proszą między innymi, żeby wysłać screena "pokazującego przekierowanie portów na Pańskim routerze / zaporze ogniowej".

Routera nie mogę sprawdzić, bo nie jest mój. A z tą zaporą to próbuję zastosować się do tego artykułu https://www.download.net.pl/jak-odblokowac-port-w-zaporze-windows-7-81-i-10/n/10496/ tylko nie wiem jaki to port i coś nie mogę znaleźć. Muszę im znowu pisać maila i czekać kolejne tygodnie czy idzie jakoś to odszukać?

Bahamut PW
3 października 2018, 22:21
Mam pewien problem z grą, a mianowicie po uruchomieniu gry wyskakuje mi tylko jeden wielki czarny obraz i nic innego się nie dzieje, a muszę to zamykać poprzez przejście do drugiego pulpitu i wyłączeniu gry za pomocą menedżera zadań. co ciekawe na menedżerze pokazuje mi, że gra nie odpowiada.

Parametry mojego sprzętu to:
Procesor czterordzeniowy Intel Core i7 siódmej generacji;
karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050;
16 GB pamięci RAM.

ach ten Ubi PW
14 kwietnia 2023, 11:15
Mam problem chciałem ostatnio wrócić do heroes 6. Zainstalowałem grę ( mam ją na płycie ) pobrałem Ubisofta zalogowałem się na konto, pobrałem aktualizacje. Gdy chciałem uruchomić wyskoczył problem z weryfikacją danych w chmurze. Więc wyłączyłem weryfikacje w opcjach Ubi. Po ponownym odpaleniu pojawia się czarny ekran i nic więcej.

Czy jest jeszcze nadzieja?

Lukas715 PW
21 kwietnia 2023, 21:50
https://www.ubisoft.com/pl-pl/help/might-and-magic-heroes-6/connectivity-and-performance/article/black-screen-while-launching-heroes-of-might-and-magic-vi/000064722 znany problem, tutaj masz rozwiązanie.

ach ten Ubi PW
30 kwietnia 2023, 15:12
Dzięki wielki za pomoc <3
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13
temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel