Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/Projekt] Świątynia/Shrine
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 - 11

Bacus PW
2 października 2018, 21:42
Oficjalnie stanowisko Uber Super Baca Pro Evo Team brzmi: Tak, to oficjalne lore kampanii, które powstało przy współpracy z JvC i Januszem Sapkowskim.

Nieoficjalne stanowisko brzmi: Chce to w Shrine.

Trith PW
2 października 2018, 21:48
Czyli będzie redesign tanuki(ch?), great.

Bacus PW
2 października 2018, 21:53
Dla Ciebie Bezlotny ptaszku wszystko!

Trith PW
2 października 2018, 22:22


EDIT
A tak na poważnie:


EDIT2
WiśnioEnty

AmiDaDeer PW
3 października 2018, 00:06
Tanuki jeszcze fajniejsze, a wiśnioent... fajny, tylko jaką dać mu rolę w modzie?

Trith PW
3 października 2018, 00:17
ZROBIŁEM GO TYLKO DLATEGO BO MOGĘ.
To Bacus będzie musiał coś wymyślić. Może mu się do fabuły przyda czy coś.

Andruids PW
3 października 2018, 00:24
Hobbit:
a wiśnioent... fajny, tylko jaką dać mu rolę w modzie?

Musi mieć jakąś rolę? Myślę, że każdy gracz zainteresowany VCMI będzie chciał znaleźć na mapie takiego wiśnioenta niezależnie od Shrine.

AmiDaDeer PW
3 października 2018, 00:34
Musi mieć rolę niekoniecznie pod względem fabularnym, ale pod względem np. mechaniki. Znalezienie takiego wiśnioenta, który nie będzie niczym więcej jak mocniejszym dendroidem, byłoby sztuką dla sztuki. :P

Kastore PW
3 października 2018, 01:21
Nie podoba mi się idea wyróżniania drzew u entów.

Andruids PW
3 października 2018, 03:30
Kastore:
Nie podoba mi się idea wyróżniania drzew u entów.

Skoro niektóre metale (żelazo - złoto), minerały (kamień - obsydian), kolory (złoty - czarny, błękitny itd.) i stany skupienia (kość - duch, woda - lód) wyróżniają się wśród jednostek w H3, to czemu akurat nie konkretne drzewa?

avatar PW
3 października 2018, 08:42
Możnaby z wiśnioenta zrobić machinę bojową. Taką, którą można spotkać na mapie. A w walce by normalnie sobie walczyła jako 8 stack.

Kastore PW
3 października 2018, 09:04
MOŻNA! Można zrobić dodatkowego enta. Można. Ale po co? Po co miałbyś to robić?

AmiDaDeer PW
3 października 2018, 10:40
Andruids:
Skoro niektóre metale (żelazo - złoto), minerały (kamień - obsydian), kolory (złoty - czarny, błękitny itd.) i stany skupienia (kość - duch, woda - lód) wyróżniają się wśród jednostek w H3, to czemu akurat nie konkretne drzewa?
To już ten argument lepiej działa w przypadku różnych rodzajów elfów. Problem tkwi w tym, że "Dendroid" w swojej nazwie nie ma żadnego gatunku drzewa, z jakiego jest "zrobiony" ("zrodzony"? Cholera wie, czym dendroidy właściwie są).

Jedyny sens, jaki widzę, to zrobienie z takiego drzewca jednostki o nazwie Treant (bez jakichkolwiek nawiązań w nazwie do gatunku drzewa) i zrobienie mu właściwości zupełnie niezależnych od dendroidów, a przy tym lekkie przerobienie go graficznie tak, aby bardziej się wyróżniał. Aczkolwiek to ostatnie nie jest właściwie konieczne przy obecnym modelu.

wojtulace PW
27 grudnia 2018, 19:02
Miasto bardzo mi się podoba podobało do czasu ujawnienia ekranu miasta. Zakochałem się w szkicu autora, kocham kolorystykę tam występującą (szczególnie nieba i gór). Jednak po zobaczeniu wstępnego ekranu miasta nie zanosi się że ta wizja zostanie urzeczywistniona. Najchętniej to zagrałbym w wersję tego miasta, gdzie jego ekran jest odzwierciedleniem wspomnianego rysunku 1 do 1.

Bacus PW
28 grudnia 2018, 22:11
Ujawniono ekran miasta? Cholera dużo przegapiłem, a raptem pół roku mnie nie było, bo tamte sklejki to było "Cośtam cośtam sklejanie", ekranu nigdy nie było, a Andżej powiedział, że nie wolno mi robić, bo pierw ma być Oaza, a potem hajp na kitajców

Trith PW
29 grudnia 2018, 00:17
Nie będzie niczego. Jest zakaz.

Mistrz PW
29 grudnia 2018, 17:24
@Bacus

Nie słuchaj Ądrzeja i karm nas dalej swoim sushi!

planetavril PW
29 grudnia 2018, 17:49
Ujawniono ekran miasta? Cholera dużo przegapiłem, a raptem pół roku mnie nie było, bo tamte sklejki to było "Cośtam cośtam sklejanie", ekranu nigdy nie było, a Andżej powiedział, że nie wolno mi robić, bo pierw ma być Oaza, a potem hajp na kitajców???

Mistrz PW
29 grudnia 2018, 18:05
Ujawniono ekran miasta? Cholera dużo przegapiłem, a raptem pół roku mnie nie było, bo tamte sklejki to było "Cośtam cośtam sklejanie", ekranu nigdy nie było, a Andżej powiedział, że nie wolno mi robić, bo pierw ma być Oaza, a potem hajp na kitajców

Town screen was relesed? Shit I missed allot, and I was only out for half a year or so. Cause, you know, those earlier things were just "something, something glued together" just for trail. There was never any town screen. By the way, Andrew told me not to go any further because Oasis goes first, before I'm allowed to build any hype for japs

Bacus PW
1 stycznia 2019, 17:09
Z okazji nowego roku i hajpu jaki się narobił przez Hote, Orziego i Kammera uznałem, że sam dołączę się do tego HYPE TRAINU i uczynię świat gorszym. Na forum dyskusyjnym fanatyków kabanosów i modowania starych gier został zaproszony na AMA... Myślałem, że to jakaś Ania i się zgodziłem, a to jakieś pytanka.

Zapraszam na zbiór najlepszych pytań!
Q: Witam, czy projekt dalej żyje?
A: To nie jest organizm, więc ciężko mówić o funkcjach życiowych, ale jeśli pytasz czy dalej pracujemy nad nim to odpowiem - Nie
Q: Czyli to koniec marzeń o Azji w Herosach?
A: Odpowiedź brzmi nie! Mieliśmy z moim szefem dużo na głowie i woleliśmy zająć się żonami, a nie grami dla rosjan.
Q: Ne rozumiem...
A: Czasami coś ruszy do przodu, ale powoli, bo każdy z twórców ma inne sprawy na głowie - praca, studia, dzieci, imprezy i sekty
Q: Czy w 2019 jest szansa na wydanie tego moda, albo jakieś alfy?
A:Tyle mam do powiedzenia
Q: A cokolwiek w najbliższym czasie możemy się dowiedzieć?
A: Tak
Q: Uchylisz rąbka tajemnicy co to będzie?
A: Pomidor
Q: Ale...
A: Pomidor

Q: Najlepsza rzecz na świecie to?
A: JJBA i piwo egzekwo

Q: Czy lejnap zostaje jaki był planowany czy coś zmieniasz?
A: Ideału się nie zmienia

Q: Czy planujecie jakąś kampanie?
A: Ja nie planuje nawet weekendu, a Ty mi takie pytania

Q: Kto rzeczywiście jest liderem projektu - Ty, Andruids czy jeszcze ktoś inny?
A: Adam Małysz

Zaaktualizowałem pierwszy post, więc wszystko jest na wierchu.

Pozdrawiam z pociągu HYPE'u.
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 - 11
temat: [VCMI/Projekt] Świątynia/Shrine

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel