Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [dodatek] Shades of Darkness
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17

Alamar PW
22 czerwca 2013, 19:33
Jak nie ma, jak jest. :P

Alchemik PW
22 czerwca 2013, 21:04
Jest błąd przy opisie Eruiny. To Yrbeth była przeciwniczką Findana w scenariuszu. Tak samo Yrbeth była jednym z przeciwników Naadira w scenariuszu "Refugee". Przy okazji czy artefakty rodowe z "Shades of Darkness" są już przygotowane do opublikowania?

Alamar PW
22 czerwca 2013, 21:13
Zacytuję coś, co pisałem przechodząc te scenariusze w H5:

Cytat:
3. New Enemie/Nowi Wrogowie
Findan powrócił z Sheoghu do Irollanu. Szybko przekonał się, że gdy on „zabawiał” się w ratowanie Izabeli i wycieczki krajoznawcze po krainie demonów, jego ojczyznę najechały mroczne elfy pod przywództwem Eruiny, córki Tuidhany. Findan wyzwolił lokalne miasta spod władzy mrocznych elfów oraz przegonił agresorkę ze swego kraju.

W scenariuszy Naadira Yrbeth chyba nie była wymieniona z imienia, ale jeszcze to sprawdzę.

Cytat:
Przy okazji czy artefakty rodowe z "Shades of Darkness" są już przygotowane do opublikowania?
Na dzień dzisiejszy nie.

Alchemik PW
22 czerwca 2013, 21:15
To w takim razie to błąd polskiej wersji językowej. W angielskiej jest Yrbeth. Co do samej mapy kto faktycznie się pojawił nie jestem w stanie teraz powiedzieć.

A pozostali bohaterowie - Vein, Zakera, Ariana, Erael - będą uwzględnieni?

Alamar PW
22 czerwca 2013, 21:20
Akurat przechodziłem grę na angielskiej wersji Farmers of Hate i nie tylko Eruina była wymieniona w scenariuszu, była też ostatnią przeciwniczką do pokonania. Wersja gry 2.1.

Będą.

PS

Cytat:
568 RSS
Opór
Jeden z klanów mrocznych elfów pod przywództwem Eruiny, córki Tuidhany, osiedlił się pod wyspą Dalekiego Wiatru, tuż obok terytorium ludzi. Podpisano nawet odpowiedni pakt, ale rycerz Rutger szybo go łamie i wzywa na pomoc elfy z Irollanu. Eruina i jej zabójca Tholos musieli też poskromić ambicje mrocznego elfa Sinitara. Po krótkiej walce pod powierzchnią wyspy z czarnoksiężnikiem, Eruina zdołała zabezpieczyć siedzibę swojego klanu - Inshanost i wkrótce wyszła na powierzchnię w celu dania nauczki Rutgerowi. Po czym zostało jej tylko odeprzeć atak floty elfów pod przywództwem Talanara.

Alchemik PW
22 czerwca 2013, 21:22
To nie wiem dlaczego, ale w mojej wersji jest wymieniona w opisie Yrbeth, specjalnie sprawdziłem. Mam wersję z GOG.

Co do PS - chodzi mi o scenariusz z Findanem który rozgrywa się po fabule Heroes V podstawki.

Jeśli chodzi o pozostałych bohaterów to jaka jest specjalizacja Erael?

Alamar PW
22 czerwca 2013, 21:30
Zainwestuj w umiejętność Zwiadowcy, a sam się dowiesz - Mistrzyni Magii Światłości (6% do skuteczności magi światła).

A ten scenariusz z Findanem zwie się Nowi Wrogowie i masz to wspomniane wcześniej. Sprawdzę go przy okazji.

Alchemik PW
22 czerwca 2013, 21:36
Eruina jest jeszcze przeciwniczką na mapie "A Tear for Ossir". Nie pamiętam czy była wymieniona z fabule mapy, ale na pewno była jako bohater na mapie.

Alamar PW
22 czerwca 2013, 21:46
Jeśli nie grała takiej roli, jak Eruina w Oporze, Jezebeth w Ostatnim Locie Sokołów, czy Zoltan w Podstępie Maahira, to nie ma co jej wymieniać.

Shael PW
14 lipca 2013, 18:49
Nie wiedziałem gdzie to dać, Heroes VI w formie Gold (tylko 2 DLCki) na steamie w ramach wyprzedaży za 10,19 ojro. A complete (wszytko) za 24,99 ojro.

Shael PW
20 lipca 2013, 07:43
Nikt nie chce skorzystać? :P co jest?

jarojj10 PW
20 lipca 2013, 10:38
Nie wiem jak ty ale ja wolałbym dołożyć trochę "ojro" i kupić bez steam'a.

Shael PW
20 lipca 2013, 10:59
Ja w ogóle bym tego nie kupował, bo w ogóle ta część mnie nie kręci :P
Ale jest okazja, a wiem że niektórzy lubią tę część, więc zarzuciłem newsem.

M1S13K PW
22 lipca 2013, 19:45
Znaczy akurat ten dodatek ma niezła fabułę co fanów wkręci jak mnie. Przecież shades of darkness dla mnie przebija tą całą zrytą kampanie podstawki..

Hayven PW
22 lipca 2013, 19:53
W takim razie miło mi będzie zagrać, bo podstawka się trochę nudzi, no ale muszę ją przejść, żeby sobie nie spojlerować :P (no, wiem, że H5 to w sumie jeden wielki spoiler, ale trudno :P).

Cienie Mroku mam już zarejestrowane, a kod do DoC wykorzystany - nic specjalnego w sumie :P Szkoda, że tylko mroczne elfy weszły w dodatku, ale trudno się mówi - no bo czego się spodziewać po kimś, kto wydaje najbardziej ubogą pod względem frakcji część Herosów od 15 lat?

Nicolai PW
22 lipca 2013, 23:54
M1S13K:
Znaczy akurat ten dodatek ma niezła fabułę co fanów wkręci jak mnie. Przecież shades of darkness dla mnie przebija tą całą zrytą kampanie podstawki..
Oj... podstawka miała dobrą fabułę. Główna intryga była nawet zaskakująca. Jedynie problem był z tym, że w takim Inferno połowa dialogów została wycięta i momentami ciężko było zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi.

flapdzak PW
19 września 2018, 00:47
Pierwsza wiadomość w tym dziale od pięciu lat... No nic :P

Jeśli ktoś miałby ochotę obejrzeć hirołsowy film, zapraszam na oglądanie wszystkich scenek filmowych i wysłuchanie wszystkich dialogów (których jest więcej, także zapraszam do słuchania :P) Z Heroes VII Cieni Mroku - Kampania Lochu

https://youtu.be/U3y0Sx1jc2I

Film trwa 1 godzinę i 10 minut, zawierając WSZYSTKIE cutscenki, dialogi i dwie bitwy w pierwszej misji. Dlaczego? Bo zapomniałem je wyciąć na koniec :P

Zapraszam do oglądania ;)
PS. Nie jestem profesjonalnym montażystą :D

Obrazek (również mojego autorstwa :P) dla atencji
https://www.deviantart.com/kreatywnkasztan


strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17
temat: [dodatek] Shades of Darkness

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel