Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Marvel - komiksy, filmy itp.
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 25 - 26 - 27

Alamar PW
21 lipca 2018, 10:29
Cóż, sam sobie jest winny, zwłaszcza jak poczyta się te wpisy. Jednak nie jestem pewien, czy Disney nie przesadził.

W każdym razie królik :P Rocket chyba pozostanie Ostatnim Strażnikiem... chociaż podobno Korg i Miek mają szanse do niego "dołączyć".

Sobieski PW
21 lipca 2018, 23:40
Rozumiem, że wszystko wydarzyło się dzisiaj. Mam na myśli napisanie tweetów, ich odkrycie i zwolnienie.

To już robi się nudne. Disney i Marvel nie wiedzieli kogo zatrudniają? Gunn był wcześniej anonimowy i nikt nie wiedział o jego istnieniu? Najpierw zatrudniają, potem przypominają sobie, że w gimbazie wciągał tytoń, a potem go zwalniają.

To tak jak z Polańskim [i akcją #MeToo]. Najpierw zgwałcił* [przypomniał sobie że został(a) zgwałcony(a)], potem dali mu Oscary, bo zapomnieli że zgwałcił*/nie przeszkadzało im że zgwałcił*, a potem wywalili z Akademii, bo przypomnieli sobie że zgwałcił*/przeszkadzało im że zgwałcił*.

* Nie chcę tu dyskutować o tym, kto jak uważa, skoro temat istnieje to coś musiało się stać, z drugiej strony skoro coś musiało się stać, to powinien siedzieć skoro zasłużył, a zasłużył w tym czasie na... Oscary.



PS
Ciekawe o kim ja dowiem się za 10 lat, że zgwałciłem 20 lat temu, bo to będzie już ten czas, by ta osoba sobie przypomniała.

Kastore PW
21 lipca 2018, 23:51
Dementujemy ploteczki, Sobieski:

Warmonger PW
22 lipca 2018, 07:15
W ramach politycznej poprawności zwolnią go i zastąpią robotem, który w czasie całego swojego istnienia nie napisał ani jednego żartu. Wszak po co ryzykować, żarty mogą obrazić kogoś, kto po wielu latach odkryje je, przeglądając z nudów archiwum.

Alamar PW
22 lipca 2018, 09:41
Czytaliście w ogóle te wpisy Jamesa Gunna? Fakt, są sprzed lat i za nie już przepraszał, ale są poniżej jakiegokolwiek poziomu. Zresztą skoro teraz wypłynęły, to czy nie oznacza, że mimo upływu tylu lat ich jednak nie skasował?

Warmonger PW
22 lipca 2018, 09:44
Nikt nie kasuje starych wpisów, bo też nikt ich nie czyta. Chyba, że ktoś koniecznie lubi grzebać w śmietniku i znajdować cuchnące G.

Alamar PW
22 lipca 2018, 09:50
Zgadnij, kto pierwszy zaczął tam grzebać?

Kastore PW
22 lipca 2018, 11:12
Fani wolności słowa?

Alistair PW
23 lipca 2018, 15:10
A Wy sprawdzacie jakie głupoty napisaliście x lat temu i je kasujecie? I don't think so. A co do gwałtu - nikomu nie życzę zostać zgwałconym, ale jeśli ktoś sobie przypomina o tym 20 lat później, to naprawdę można się zastanawiać czy aby na pewno tylko dlatego, że bał się to zgłosić w stosownym czasie.

rad19dym PW
27 lipca 2018, 17:17
Myszka Miki oficjalnie przejmuje Avatara, Obcego, Epokę Lodowcową, X-Menów, Fantastyczną Czwrókę itp.

AmiDaDeer PW
27 lipca 2018, 17:57
Pardon za offtop, ale...

Alistair:
A co do gwałtu - nikomu nie życzę zostać zgwałconym, ale jeśli ktoś sobie przypomina o tym 20 lat później, to naprawdę można się zastanawiać czy aby na pewno tylko dlatego, że bał się to zgłosić w stosownym czasie.
Jasne, można. Byłoby to co prawda błędne koło, bo dokładałoby się do stygmatyzacji, która towarzyszy zgłaszaniu przemocy, przez co zgłaszana byłyby ona jeszcze później i tym bardziej przy okazji masowych akcji, nie zaś względnie krótko po akcie przemocy, ale można. Nikt nie zabroni.

Alistair PW
27 lipca 2018, 18:17
Super, tylko co to oznacza? Karać po kilkudziesięciu latach za każdy gwałt, no bo przecież trudno mieć dowody na gwałt? Nie mówię, żeby olać temat i nie przeprowadzać śledztwa, ale nie powiesz mi, że każda opowieść o gwałcie jest prawdziwa, bo przecież każda kobieta to niewinny aniołek, który nawet nie pomyśli o tym, żeby skłamać, bo mogłaby zniszczyć komuś życie. W więzieniach naprawdę nie wszyscy są winni swoich przestępstw. A pomówić jest naprawdę łatwo. Oczywiście nie wszyscy są aniołami, ale to nie znaczy, że każdy jest diabłem.

Rabican PW
27 lipca 2018, 21:34
Idźcie z tym do WMW :P

Fandor PW
27 lipca 2018, 23:59
Co do Gunna to ja cholernie szanuje, że przyjął na klatę to i odszedł bez żadnych awantur i innych dziecinnych zachowań, był winny i poniósł konsekwencje. Same tweety paskudne.

Garett PW
31 lipca 2018, 20:14
Nowy trailer Venoma:


Nicolai PW
25 września 2018, 19:00
Idealne podsumowanie :D


Kastore PW
25 września 2018, 20:19
Nie był chujowy, był po prostu bardzo bezpieczny. Peterson <3

Alistair PW
25 września 2018, 20:22
A co mnie trailer obchodzi? Często mało oddaje to co będzie w filmie. A na film się wybiorę tak czy inaczej. Nawet cudze oceny mnie nie obchodzą. Istotne jest to czy mi się film będzie podobał. Nieraz moja ocena była inna niż większości (co nie znaczy, że słuszna, ale moja).

Warmonger PW
25 września 2018, 20:58
Trailer faktycznie szału nie zrobił, traktowałbym go bardziej jako teaser. Wiadomo przynajmniej, że film będzie miał jakąś niebanalną fabułę.

Natomiast satyra na feministki bardzo celna :)

Kastore PW
25 września 2018, 21:21
Warmonger:
Natomiast satyra na feministki bardzo celna :)
To ja powiem szczerze jak już jesteśmy w tym temacie, nie podoba mi się, że główną rolę gra kobieta. Wolałbym, że Captain Marvel była grana przez mężczyznę.

A tak swoją drogą, podoba mi się Brie Larson w tej roli.
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 25 - 26 - 27
temat: Marvel - komiksy, filmy itp.

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel