Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16

diabełek412 PW
28 kwietnia 2018, 11:41
A zrobiliście to już, wogle?

OGARexs PW
21 lipca 2018, 21:02
Kilka spostrzeżeń:
-Komnata Rdzawego jest do odnalezienia via archiwalne snapshoty Groty (z lekkim grzebaniem w kodzie).
-Dwie komnaty oparte na Javie (Kryształowy i Zielony) są dostępne z nakładkami na przeglądarkę typu IE Tab.
-Komnata Traszki (Fioletowego?) i Goblinów (Kościanego?) są niedostępne. Albo wymagające jakiś dodatkowych gmerań w linku.
Reszta bez zmian. A i jeszcze jedno, ad Komnata Wulkanicznego - czy płytki naciskowe mają związek z modami czy bardziej podstawowymi mechanikami gry?

Dark Dragon PW
21 lipca 2018, 22:28
OGARexs:
-Komnata Traszki (Fioletowego?)
Fixed.
OGARexs:
i Goblinów (Kościanego?) są niedostępne.
Tak ma być, jak Acid kiedyś dokończy system, to zostanie aktywowana. Proszę się od lat, może kiedyś się uda, trzymajcie kciuki :P. Kościany tam nie mieszka.

OGARexs:
Reszta bez zmian. A i jeszcze jedno, ad Komnata Wulkanicznego - czy płytki naciskowe mają związek z modami czy bardziej podstawowymi mechanikami gry?
2x nie.

Sobieski PW
21 lipca 2018, 22:58
Dark Dragon:
OGARexs:
-Komnata Traszki (Fioletowego?)
Fixed.
Komnata Fioletowego Smoka znowu zmieniła wygląd? Teraz wygląda tak jak kiedyś, czyli tak jak Ukryta Komnata o Pochodzeniu, a jeszcze w kwietniu wyglądała tak jak typowa Ukryta Komnata. Swoją drogą przestała działać pod koniec kwietnia/na początku maja, czyli krótko po mojej rozmowie z Dark Dragonem, więc myślałem że coś z nią robi i tego nie zgłaszałem, jak widzę mogłem.

Dark Dragon:
OGARexs:
i Goblinów (Kościanego?) są niedostępne.
Tak ma być, jak Acid kiedyś dokończy system, to zostanie aktywowana. Proszę się od lat, może kiedyś się uda, trzymajcie kciuki :P. Kościany tam nie mieszka.
A co to takiego ta Ukryta Komnata Goblinów? To coś w stylu Ukrytej Komnaty o Pochodzeniu? Jeśli dobrze rozumiem Drak Dragona, to Ukryta Komnata Goblinów =/= Ukryta Komnata Kościanego Smoka.

Dark Dragon:
OGARexs:
Reszta bez zmian. A i jeszcze jedno, ad Komnata Wulkanicznego - czy płytki naciskowe mają związek z modami czy bardziej podstawowymi mechanikami gry?
2x nie.
Czy płyty naciskowe mają związek ze Zbrojownią?

OGARexs PW
22 lipca 2018, 00:02
Sobieski:
A co to takiego ta Ukryta Komnata Goblinów?
Komnata w galerii symulatora Chucka Norrisa jeśli można to tak nazwać.

Dark Dragon PW
22 lipca 2018, 10:45
Cytat:
Komnata Fioletowego Smoka znowu zmieniła wygląd? Teraz wygląda tak jak kiedyś, czyli tak jak Ukryta Komnata o Pochodzeniu, a jeszcze w kwietniu wyglądała tak jak typowa Ukryta Komnata. Swoją drogą przestała działać pod koniec kwietnia/na początku maja, czyli krótko po mojej rozmowie z Dark Dragonem, więc myślałem że coś z nią robi i tego nie zgłaszałem, jak widzę mogłem.

Bo było robione i nieźle szło, ale Acid stracił zapał i prace stanęły.

OGARexs PW
22 lipca 2018, 15:53
Wejście do ukrytej komnaty pod skrzynią jest zawalone, tak? Ale smok nadal znajduje się gdzieś w tym dziale i można do niego się dostać w sposób normalny, tak?
Oraz, jeśli można - jakiego kształtu są płytki naciskowe?

Sobieski PW
22 lipca 2018, 20:49
OGARexs:
Wejście do ukrytej komnaty pod skrzynią jest zawalone, tak? Ale smok nadal znajduje się gdzieś w tym dziale i można do niego się dostać w sposób normalny, tak?

O jakim smoku mowa? Przed chwilą odwiedziłem Czerwonego, Diamentowego, Gorynycza, Talithraxusa, Fioletowego i Aspida. Wodnego odwiedziłem dzisiaj w nocy. Zatem 7/13 działa na pewno. Do Rdzawego wejścia nie ma. Kryształowego i Zielonego nie mogę, bo mam chyba jakiś błąd z przeglądarką albo coś. Czarnego nie odwiedzałem, bo za dużo czasu to zajmuje. Wulkanicznego nie odkryłem ani ja ani Ty. Jedynie może chodzić o Kościanego, bo do pozostałych 12 smoków opis "pod skrzynią" nie pasuje.

OGARexs PW
22 lipca 2018, 21:54
Sobieski:
Do Rdzawego wejścia nie ma.
Czysto teoretycznie jest w archiwalnej wersji Groty.
Sobieski:
Kryształowego i Zielonego nie mogę, bo mam chyba jakiś błąd z przeglądarką albo coś.
Chrome, Firefox i bodaj IE nie obsługują Javy. Lecz dzięki wtyczkom takim jak IE Tab da się doń dostać.
Sobieski:
Jedynie może chodzić o Kościanego, bo do pozostałych 12 smoków opis "pod skrzynią" nie pasuje.
Jestem prawie pewien, że dawno temu wejście do Kościanego było "pod skrzynią". I jestem pewien, że zostało ono usunięte po tym, jak komnatę dało się wyguglować.
Czego nie wiem, jest to, czy (i jeśli) Kościany nadal jest w tym samym dziale czy przeniósł się gdzie indziej.

Sobieski PW
22 lipca 2018, 23:53
OGARexs:
Czysto teoretycznie jest w archiwalnej wersji Groty.
Masz namyśli dostęp przez "Wayback Machine"? Jak sprawdziłem przed chwilą, to rzeczywiście da się w ten sposób wejść do Rdzawego, trzeba tylko sprawdzić przed odpowiednią datą.

OGARexs, ile odnalazłeś Ukrytych Komnat, 12/13 bez Wulkanicznego? Ja mam 11/13 bez Kościanego i Wulkanicznego.

OGARexs PW
23 lipca 2018, 00:22
Znalazłem wszystkie oprócz Wulkanicznego (lub raczej wejścia doń) i Kościanego (a tu znalazłem stare(?) wejście). Pochodzenie też.

EDIT:
O ile dobrze rozumiem "japońską tradycje wciskania płytek naciskowych" (i jej związek z "sekretem" komnaty Heroes VII) a jestem pewien, że tak, a wejście znajduje się tam gdzie ognisty kurczak, to muszę stwierdzić, że komnata Wulkanicznego nie działa.
Ponawiam też pytanie o (stare) wejście do Kościanego.

Dark Dragon PW
29 lipca 2018, 15:39
Kościany jest nadal niedostępny.

Wulkaniczny ma obecnie pewien problem, być może Acid w końcu popchnie projekt Ukrytych Komnat i kryzys zostanie zażegnany.

Alexiei PW
12 stycznia 2019, 15:10
Czyli na ten moment gobliny niedostępne?

Dark Dragon PW
13 stycznia 2019, 17:39
Nie, jeśli Acidowi uda się kiedyś ruszyć projekt Ukrytych Komnat, to o tym poinformujemy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16
temat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel