Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Problemy, pomoc techniczna
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13

diabełek412 PW
25 czerwca 2018, 13:26
Po pierwsze nie hot tylko "Hota". Po drugie jaką masz wersję hd- moda? Jak normalnie nie możesz zaktualizować moda, spróbuj poszukać w internecie najnowszej aktualizacji i zainstaluj w taki sposób hd- moda. Wiesz mi to powinno zadziałać. I tak, Hota jest kompatybilna z hd-modem, lepiej głównie to dzięki Hota on istnieje.

muistu PW
1 lipca 2018, 11:56
Cześć,

szukałem na necie ale nie znalazłem.. Czy jest możliwość, aby w dodatku HOTA wyłączyć kumulacje stworzeń w siedliskach? Tzn. po przejęciu, aby populacja nie sumowała się z tygodnia na tydzień?

Pozdrawiam

Kastore PW
1 lipca 2018, 12:32
Nie. Po co to wyłączać?

Szejdi_ PW
10 sierpnia 2018, 00:07
Hejka

Mam problem polegający na tym,że moja gra crashuje się za każdym razem gdy podniosę artefakt z hota i nie mam pojęcia jak go naprawić

FcDavids PW
4 stycznia 2019, 20:08
Cześć,
mam problem z jednoczesnymi turami podczas gry ze znajomymi. Czytałem, że po wyłączeniu jednoczesnych tur - walka 2 graczy, lub jakaś sytuacja na mapie, to potrzeba rozegrać jedną całą turę pojedynczo, a kolejna już będzie jednoczesna.
Nam nie wraca do jednoczesnych tur - mimo rozegrana nawet 2, czy 3 tur osobno.
Nie wiem w czym jest problem, czy trzeba jakoś specjalnie te tury rozgrywać, czy po prostu jak dwóch graczy weźmie ten sam przedmiot na mapie - wtedy następuje wyłączenie symultanicznej gry i przez to już nie wraca ?
Macie jakieś rozwiązanie?

Kammer PW
4 stycznia 2019, 21:04
Na ile mi wiadomo - tury się wyłączają po spotkaniu graczy (lub po upływie określonego czasu) i nie wracają.

FeniksFire PW
5 stycznia 2019, 10:45
Ciut zle musiales cos zrozumiec, po spotkaniu graczy simy sie wylaczaja ale jest na to sposob. Trzeba wczytac gre, odczekac az ostatni kolor minie ture np. jak gracie na czerwonego i niebieskiego to po ruchu niebieskiego simy sie wlacza ponownie. Dlatego tez najlepiej zeby ostatni gracz zapisywal i wczytywal :).

hubert231 PW
5 stycznia 2019, 18:04
Mam problem podczas gry online na jebus cross. Otóż przy tworzeniu biomu, pomimo wybrania szablonu Jebus Cross nie generuje się mapa tego typu. Często jest w niej woda. Jak temu zaradzić?

Warmonger PW
5 stycznia 2019, 19:48
Usuń z folderów gry wszystkie szablony poza Jebus Cross.

Fandor PW
11 stycznia 2019, 17:56
Możliwe, że jest to zły temat, ale nie wiem który będzie lepszy więc proszę o ewentualne przeniesienie.
Może wydam się jakimś dziwakiem, heretykiem ale nie przepadam za HD modem, lubię odpalać hirki trochę rozpikselizowane itd. Mam problem taki, że instalując Succession War, HD mod objął mi jakby inne wersje Heroes, mimo że zainstalowany jest tam. Myślałem też nad zainstalowaniem Myth Moda, który od teraz także go zawiera. Czy jest jakaś opcja żeby zamknąć HD mod w obrębie kopii heroesów do SW, MM i ewentualnie jakichś innych, i żebym mógł grać z HotA bez niego?

Fandor PW
11 stycznia 2019, 18:17
Dzięki za porady, ale mi w sumie same te zmiany w interfejsie które wprowadza HD mod też przeszkadzają, nie mogę się przyzwyczaić.

avatar PW
11 stycznia 2019, 19:12
Jak instalujesz hd moda to przecież możesz podać mu ścieżkę do której masz go zainstalować. Więc tak, możesz mieć albo nie mieć tyle kopii hd moda ile chcesz. I możesz w hd modzie ustawić rozdzielczość 800x600 zawsze :)

Fandor PW
12 stycznia 2019, 07:11
avatar, ależ właśnie napisałem, że HD mod instalowałem na SW, próbuję odpalić HotA tak jak zwykle, a tu nagle HD mod. Spróbuję później przeinstalować wszystko raz jeszcze i dam znać czy pomogło.

LeZin PW
21 stycznia 2019, 22:53
Witam, czy na ten moment servery działają czy to u mnie jest coś nie tak?

pietrek19990 PW
22 stycznia 2019, 21:35
Witam. Jestem tu nowy i pragnę zacząć przygodę Z HOMM3 Hota. Gra, wraz z dodatkiem i hd modem zainstalowała mi się pomyślnie, błąd polega na tym, że nie mogę się zarejestrować a co powiedzieć zalogować, gdy wypełnie w grze formularz z rejestracją to po ciągłym kliknięciu zatwierdzenia nic się nie dzieje. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc? Bardzo mi zależy :)

Kammer PW
22 stycznia 2019, 21:44
Na ten moment lobby online nie działa, ostatnio są częste problemy z serwerami.

pietrek19990 PW
22 stycznia 2019, 22:10
Dobrze a jest jakieś info kiedy ruszy serwer?

avatar PW
22 stycznia 2019, 22:16
Takie jak zawsze: http://h3hota.com/en/faq/#21

Kodzo19 PW
2 lutego 2019, 18:32
Mam pytanie czy new objects mod pod Erę działał by na HD modzie pod Hotę?
I czy generator map losowych generował by te obiekty na mapie?

navas049 PW
26 czerwca 2019, 19:09
Witam, zainstalowałem HD moda oraz Hote, przy próbie odpalenia hoty wyskakuje za każdym razem taki błąd:
https://megawrzuta.pl/download/2c01ced91e70747e142143e7ed762cf3.html

HD mod działa normalnie. Z góry dziękuje za pomoc
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13
temat: [HotA] Problemy, pomoc techniczna

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel