Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/mod] Romanian Town
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

avatar PW
19 listopada 2017, 14:05
Cóż, twórca moda jest Rumunem z zamieszkania, więc pozostaje nam wierzyć, że lepiej orientuje się w mitologii własnego kraju ;]

Szaman PW
19 listopada 2017, 15:09
Od samego zamku, to jednostki bardziej mi się podobają... Autor gdzieś udostępnił już defy? czy to wszystko jest nadal WIP?...

avatar PW
19 listopada 2017, 15:13
W poście Drwala jest wielki napis DOWNLOAD :)

MinosKing PW
19 listopada 2017, 20:37
@Drwal W końcu coś się ruszyło do przodu jeśli chodzi o to miasto, a co do jednostek zaważyłem że użyto u Zgriptora moich dźwięków, albo coś mi się przesłyszało:?

Tak czy inaczej wygląda to sympatycznie, będzie można liczyć na dodanie tego miasta do modów w dziale VCMI?

Drwal PW
19 listopada 2017, 20:42
Minos:
Tak czy inaczej wygląda to sympatycznie, będzie można liczyć na dodanie tego miasta do modów w dziale VCMI?

Eh, powiem szczerze i uczciwie - na razie nie. Brakuje mi czasu i trochę zapału. Muszę skończyć ogarniać podstronę o modach do WoGa/Ery. W dalszej kolejności będę walczyć z VCMI.

MinosKing PW
19 listopada 2017, 20:44
No cóż w takim razie zaczekam, dziękuję Drwalu za odpowiedź.

Fandor PW
20 listopada 2017, 10:53
Drwalu skup się na stronie o VCMI, a ERĘ i WoGa w wolnym czasie kończ. :D
Tak czy siak według mnie strona powinna się skupiać wokół modów w pełni gotowych z dobrym pomysłem i dobrym wykonaniem, a nie wszystko jak leci.
Co do samego miasta, to potencjał ma duży, ale z grą poczekam jednak na wersję 3D, no i oczywiście liczę na wyeliminowanie jednostek dublujących oryginalną grę bo jakiś nieumarły, strzelec, wampir zawsze będą się kojarzyć z tymi z gry, w ogóle występowanie jednostek nieumarłych poza Necropolis nie bardzo się trzyma kupy. Fajnie by było jakby jeszcze wymyślili jakiegoś sensownego humanoida na 1 poziom. Wilki mogą zostać jeżeli dostaną jakiś fajny model, może jakąś oryginalną nazwę i jakieś umiejętności dodatkowe itd (jakieś wargi, coś takiego), ale z przeniesieniem na któryś z wyższych poziomów.

avatar PW
20 listopada 2017, 11:05
Z drugiej strony to dość oryginalne tworzyć zamek związany z rumuńskim folklorem i zapominać o Wampirach, za to wprowadzać wargi ;]
Człowiek chciał sobie zrobić miasto oparte na mitologii jego kraju - wolno mu i sam sobie dobrze zdaje sprawę, że to zawsze będzie mod-ciekawostka nie aspirująca do oficjalnej frakcji jak Cove. Gdyby ktoś chciał zrobić podobnego moda tylko z polskimi folklorystycznymi istotami i bał się dołączyć Bazyliszka, bo jest w Cytadeli - byłoby to słabe. Rozróżnijmy dwa rodzaje modów - te ambitniejsze, chcące być częścią legendy herosów i te niezobowiązujące, służące rozrywce na rozegranie dwóch, trzech map ;]

Fandor PW
20 listopada 2017, 11:10
Avatar, według mnie to miasto po prostu ma pomysł i potencjał dołączyć do tych legendarnych miast, oczywiście są potwory w mitologii rumuńskiej które mniej lub bardziej nawiązują do obecnych już miast, jeżeli autor chce je umieścić i zdublować to co w grze już jest i zrobić z tego miasto ciekawostkę, to także ma do tego prawo.
Polski bazyliszek ma mało wspólnego z cytadelowym, więc sądzę że bez problemu dałoby się go wcisnąć do gry.

witchking PW
20 czerwca 2018, 22:48


Tak to tutaj zostawię, więcej jest na HC

Majster PW
18 grudnia 2021, 14:25
LizardWarrior opublikował zdjęcia nowych modeli. Wygląda na to, że chce zrobić ekran miasta od nowa. Jest to pierwsza aktywność od dwóch lat. Autor nie obiecuje, w dość sarkastycznym tonie, że kiedykolwiek ukończy ten projekt. Szczegóły tutaj:

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=39546&pagenumber=25

strona: 1 - 2 - 3
temat: [VCMI/mod] Romanian Town

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel