Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Księga Czarodzieja
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Demorator PW
28 stycznia 2016, 23:14
Uwagi z gry w pojedynczej (jeszcze nie grałem w kampanię):
- Bardzo ładnie zrobione modele bohaterów (szczególnie bezimienny zapada w pamięć)
- Srebrni strażnicy mają cień krzyżowca, co nie wygląda ciekawie (nie spotkałem jeszcze innych jednostek Warowni)
- Udział nowych bohaterów w pojedynczym scenariuszu, znacznie wydłuża czas trwania tury przeciwnika komputerowego, np. kiedy będzie przemieszczał trzech bohaterów-liszów. Czy można wyłączyć możliwość spotkania ich w karczmie?

Ogólnie wrażenia, jak najbardziej na plus. Wielkie gratulacje.

Menelag PW
17 czerwca 2018, 20:26
Witajcie!
Nie porzuciłem modowania :)
Wręcz przeciwnie, nieustannie, krok po kroku ze swoim małym zespołem pracujemy nad Kronikami Czarodzieja.
Pierwszym owocem 2-letniej pracy jest ukończony wspaniały Soundtrack:
LINK

80 utwór, 3h słuchania - sporo inspirowałem się istniejącymi motywami, między innymi z oryginalnej muzyki HoMM, ale skomponowałem też wiele własnych tematów.

Mam nadzieję, że ścieżka dźwiękowa przypadnie Wam do gustu.
W dalszym ciągu poszukuję chętnych do pomocy, przede wszystkim Mapperów - tworzenie Map to czasochłonne zajęcie. Zainteresowanych proszę o kontakt- skryptami się nie przejmujcie, głównie zależy nam na kimś, kto zbuduje teren, w większości według własnej wyobraźni, ale z pewnymi wytycznymi :)

Będę teraz zaglądał tutaj częściej, może znajdzie się jakiś ochotnik :)
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Księga Czarodzieja

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel