Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: Heroes of Might and Magic 3: Mandela Town? ;))
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Qamil PW
15 kwietnia 2018, 20:39
Siemasz

Nazywam się Kamil i interesuje się zjawiskami niewyjaśnionymi. Może się to wydać zabawne, ale szczerze wierzę w to, że chociaż część tych dziwnych przypadków, o których pełno (lub i nie, wiadomo) w mediach, jest prawdą. Z pewnością podrapiecie się po głowach i spytacie, co w takim razie robię tutaj, na stronie o grach z serii heroes. Najpierw zapnijcie pasy i obejrzyjcie intrygujący film...

https://www.youtube.com/watch?v=UDm6WNZJzuU

Ha? Ciekawe, prawda? Niezależnie czy mówimy o nodze pewnego androida z gwiezdnych wojen, Mandeli, candle cove, kreskówkowe misie z reddita (ja je pamiętam!) - każdy z was, ja czy ty, nie może zaprzeczyć, że coś w tym jest. Nie chodzi nawet o film na youtubie, bo tych o tym zjawisku jest pełno. Ile osób bym nie spytał, każdy zawsze przyznawał mi rację, że przynajmniej jeden z tych przypadków w ich wspomnieniach różni się. I tak samo będzie pewnie z wami. Mandelę w polsce może mało kto kojarzy, ale gwiezdne wojny? Potrzeba więcej dowodów, że coś tu przynajmniej nie gra? I nie, nie jestem jakimś gorliwym wyznawcą spiskowych teorii. Ale coś tych przypadków za dużo ;))

Jest jednak coś o czym nikt nie mówi, czego nikt nie zauważa, coś co wydaje mi się, że wyłapałem z tych (niby) linii czasowych tylko ja. Usiądźcie sobie wygodnie, zastanówcie się i odpiszcie tutaj proszę na jedno proste, ale fundamentalne pytanie. Jesteście gotowy? Dobra, zaczynamy:

Czy Archanioł kosztował tylko w złocie czy wymagał również klejnotów? ;)

Pozdrawiam

Nitj'sefni PW
15 kwietnia 2018, 20:50
Kosz Archanioła jaki jest - każdy widzi, ale z drugiej strony...
Coś w tym jest. Nie zdawałem sobie z tego sprawy, ale twój post wzbudził we mnie jakieś mgliste wspomnienia. W tych wspomnieniach Archanioł faktycznie kosztuje w samym złocie. Czy to miało miejsce naprawdę? A może to jakiś efekt psychologiczny wywołany przez twój twój post? Może te wspomnienia to tylko urojenia wytworzone przed chwilą przez mój umysł?
Muszę przyznać - zaintrygowałeś mnie. Chętnie posłucham wypowiedzi innych na ten temat.

Godzilla PW
15 kwietnia 2018, 20:55
Dodatkowe surowce do kupna archanioła są chyba w RoE.

dvoytek PW
15 kwietnia 2018, 20:57
Koszt w klejnotach został dodany w Shadow of Death, wcześniej było wymagane tylko złoto. Zagadka rozwiązana ;)

AlamarAlamarW Patchu 2.2 (lub 2.3) do AB dokładniej.

Qamil PW
15 kwietnia 2018, 21:03
Cytat:
Koszt w klejnotach został dodany w Shadow of Death...

Cytat:
Dodatkowe surowce do kupna archanioła są chyba w RoE.

Ups! ;)

Kastore PW
15 kwietnia 2018, 21:06
Ludzie nie mają pamięci absolutnej i nie chce im się sprawdzać? P.O.D.E.J.R.Z.A.N.E....

Hellburn PW
15 kwietnia 2018, 23:41
Alamar ma rację. Koszt archaniołów został poprawiony w patchu 2.2 (SoD wersja 3.2).

James_Dean PW
14 maja 2018, 14:42
Apropo efektu Mandeli:
1. Słynne 'Luke I am your father', zdanie znane na całym świecie, zmieniło się na 'No, I am your father', co nawet nie jest w żaden sposób chwytliwe ani odnoszące się do sytuacji:
https://www.youtube.com/watch?v=h6sj89xgnl4
Dlaczego film wrzucony na YT 10 lat temu ma jeszcze taki tytuł?

2. Apollo 13 - Houston we have a problem (we've had a problem?)
https://www.youtube.com/watch?v=lTSVOnhLtCs

To jest najciekawszy motyw. Każdy pamięta zdanie 'Houston we have a problem' a jak rok temu wybuchła sprawa z efektem Mandeli, to wszyscy pamiętali 'we have a problem' a zmienione było na 'we've had a problem' co nawet pamiętam wszyscy to nazywali Efektem Mandeli i że w tej formie zdanie nie miało sensu.
I... wróciło 'we have a problem' co mamy na to dowód.

Kastore PW
14 maja 2018, 15:02
Efekt Mandeli brzmi jak najnudniejsza rzecz na świecie.
temat: Heroes of Might and Magic 3: Mandela Town? ;))

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel