Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/Projekt] Świątynia/Shrine
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 - 10 - 11

Bacus PW
30 marca 2018, 23:50
Nephuś:
Tło wygląda obiecująco, będzie jednak trzeba tę wodę zanimować. Fajnie, że projekt idzie do przodu.
Ano wiem, woda i wodospad w planach powinny być animowane, ale nie umiem tego uczynić, więc wole pokazywać to co umiem, więc...2d i jeszcze więcej 2d!

A tak właściwie to... Ekran się leciutko zmienił i zapomniałem o tym



I tak wiem, że są jeszcze wymagane poprawki, ale nie jestem perfekcjonistą i robić jak umiem czyli byle jak Figo Fagot!

Na dniach prawdopodobnie udostępnie Mnichów i może jeśli mi się zechce ładnie to zrobić to szkic budynków na ekranie, ale tego nie obiecuje.


Gatzky PW
18 kwietnia 2018, 08:58
Pierwszy raz piszę, ale śledzę forum od dłuższego czasu.
Pomysł mi się bardzo podoba, podrzucę parę pomysłów:
Bohater magi jako Sage brzmi świetnie, ale tłumaczenie Mnich koliduje z jednostką z Castle. Proponowałbym: Mędrzec/Sage, lub ew. Pustelnik/Hermit?
Wiem, że już parę razy było wspominane by o line-upie na razie nie rozmawiać, ale jednak nie mogę się powstrzymać xD
Może dałoby radę upchnąć gdzieś Gejsze? Jako jakiś niższopoziomowy spellcaster, albo po prostu strzelec (rzucanie jakimiś igłami, czy czymś takim). Gejsze to moim zdaniem element kultury rozpoznawalny niewiele mniej niż samuraje, czy ninja i fajnie by było go zawrzeć w projekcie. A np. w formie gejszy jako porcelanowej lalki to może być tak po prostu bardzo fajny koncept.

Co do budynków specjalnych: może jakaś pustelnia, czy coś takiego, w której gracz mógłby za hajs zmienić jedną swoją umiejętność na jakąś inną (albo bez hajsu, ale np. o jeden poziom niżej, mistrza na zaawansowanego itp.). To już kwestia balansu, ale sam pomysł zmiany umiejętności na inną wydaję mi się nowatorski i ciekawy.

Edit: also, co do tych ilustracji bohaterach na koniach: taki kapelusz jaki ma kobieta samuraj dałbym bohaterom magii i razi trochę bohaterka magii blondynka, lepiej by moim zdaniem było jakby miała kruczoczarne włosy.

Kastore PW
19 kwietnia 2018, 00:30
Cytat:
Może dałoby radę upchnąć gdzieś Gejsze?
Ten nowatorski pomysł już w projekcie jest, konkretniej wśród portretów bohaterów.
Cytat:
Jako jakiś niższopoziomowy spellcaster
Nowatorskiego spellcastera masz już na 7. poziomie, bez przesady. ^^
Cytat:
razi trochę bohaterka magii blondynka
Dziwne rzeczy Cię rażą. ;)

Viking PW
6 maja 2018, 18:07
Projekt jest cudny i miodny, będę mu kibicował i chętnie ogram, gdy ukaże się jakakolwiek dająca się uruchomić wersja.

Mam na razie dwie uwagi - skoro tanuki ma tykwe z sake, to musi koniecznie, bezdyskusyjnie dostać animacje walenia z gwinta albo chociaż kulturalnego wychylania łyczka. Tu nie powinno być moim zdaniem żadnych wątpliwości.

Natomiast co do imion bohaterów może warto byłoby odkurzyć miano jednej z najbarwniejszych postaci Najgenialniejszej Sesji RPG i ochrzcić kogoś imieniem Hisoka? Byłbym bardzo szczęśliwy gdyby taki typek się pojawił! Z resztą polecam odwołać się do wspomnień z Wiadomej Sesji w poszukiwaniu inspiracji!

Buziaki i powodzenia przy pracy!

Kuririn PW
6 maja 2018, 18:10
Viking:
skoro tanuki ma tykwe z sake, to musi koniecznie, bezdyskusyjnie dostać animacje walenia z gwinta albo chociaż kulturalnego wychylania łyczka
Absolutnie, bezapelacyjnie siem z Tobom zgadzam!

Viking PW
6 maja 2018, 18:11
Dziękuję serdecznie, Kuririnie!

Trith PW
23 września 2018, 02:38

Ja to tutaj na razie porzucę.

Kastore PW
23 września 2018, 02:56
Czy ta panda nie ma za bardzo uwidocznionego przyrodzenia? Nie wyglądałaby lepiej z czarnymi oczami? A lisy nie mają tak dużych oczu i powinny być bardziej okrągłe a nie takie pociągłe w kierunku kufy. I może dałbym tę lewitującą chustę niżej, u nieulepszonego dziwnie to wygląda.

Andruids PW
23 września 2018, 03:39
Też jestem za czarnymi oczkami u Pandy. I u Lisów. Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że ich kontur oka to makijaż, a same oczy to malutkie czarne kropeczki w samym prawym dolnym rogu. Szarfa powinna się chyba bardziej zawijać i nie przylegać tak blisko szyi i ramion.

I hm... może ulepszony Oni nie powinien mieć jednak maski? Nie wygląda to jak maska, to po pierwsze, a szary odcień skóry wydaje się nienaturalny.

Za to Ninja jest idealny. Nie wymaga żadnych poprawek.

&fiorin PW
23 września 2018, 08:00
Wow, i liked very much the defs :D

AmiDaDeer PW
23 września 2018, 08:12
Kastore:
Czy ta panda nie ma za bardzo uwidocznionego przyrodzenia?
Tanuki w japońskich legendach mają BARDZO uwidocznione przyrodzenie. :P

Lord Hawk PW
23 września 2018, 10:05
Zgadzam się w większości z przedmówcami [zwłaszcza ulepszone Tanuki wyglądają jakby zbyt się czymś/walką podnieciły :D], co do maski jednak jestem na tak, ale może częściowo żeby była, tzn. w okolicach oczu jej brak spowoduje że będzie widać że to tylko maska, a jednocześnie będzie nadal się dobrze prezentować, coś takiego
Your text to link here...
lub tak
Your text to link here...
Ogólnie modele bardzo ładne, aż chce się zobaczyć animacje.

Bacus PW
23 września 2018, 10:11
Ale ładne.

Belegor PW
23 września 2018, 10:19
Ładne i nie odchodzą stylem od klasycznych jednostek do H3. Dla mnie Kitsune nie wymaga poprawek, podobnie jak ninja i oni. Co do jednostki pierwszego poziomu...może faktycznie z oczami należy coś zrobić, ale jakością nie odstaje wciąż od pozostałych.

Kastore PW
23 września 2018, 11:44
Hobbit:
Tanuki w japońskich legendach mają BARDZO uwidocznione przyrodzenie
TO TYLKO MAŁY JENOT!!! (mimo że wygląda jak panda)
A maska Oni wygląda cool.

ShEv441 PW
26 września 2018, 23:10
Miło, że projekt dalej się rozwija. Frakcja Sanktuarium była jednym z nielicznych pozytywów Heores6, dodając powiewu świeżości do ogrywanego od 2 dekad kanonu, zatem miło będzie zobaczyć coś podobnego w kochanej trójeczce. Koncept arty wyglądają bardzo interesująco, świetnie udały się też portrety bohaterów. Powodzenia w dalszej pracy.

Andruids PW
2 października 2018, 02:22
Widok nieodmiennie kojarzony z mistycznymi górskimi sanktuariami, to bajeczne kwitnące wiśnie, zasypujące drogi i pola swoimi różowymi płatkami. Mieszkańcy Świątyń zawsze się radują, kiedy te drzewa wzbogacają krajobraz swoim niepowtarzalnym kolorytem. Tanuki, Oni i wszelcy wyspiarze nie przepuszczą żadnej okazji, żeby się przysłowiowo schlać pod ich baldachimem. Zwłaszcza Tanuki. Należy jednak uważać, bo kiedy sake uderza do głowy i najwięksi imprezowicze zaczynają za mocno balangować, na horyzoncie pojawiają się też niezadowoleni mieszkańcy spokojnych lasków i zagajniczków. Drzewne humanoidy spuszczające przysłowiowy wpierdol, to nie bajdurzenia pijanych rybaków. Niespotykane nigdzie wiśniowe Dendroidy kochają spokój i medytację, ale zachowanie nawalonych Tanuki, ryczących wniebogłosy, sikających gdzie popadnie i okładających co popadnie swoimi absurdalnie elastycznymi (i niemniej cuchnącymi) mosznami, potrafiłoby wyprowadzić z równowagi nawet najświętszego bodhisattwę.


Kastore PW
2 października 2018, 09:37
Co?

AmiDaDeer PW
2 października 2018, 10:59
Czy to jest oficjalne lore kampanii?

Andruids PW
2 października 2018, 16:24
Nie chcę niczego forsować, ani dyktować kanonu, ale cytując naczelnego sioguna:
Baca:
chce to w Vo-... Shrine
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 - 10 - 11
temat: [VCMI/Projekt] Świątynia/Shrine

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel