Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3/ciekawostka] Heores 3 jako gra w przeglądarce www.
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

avatar PW
28 kwietnia 2018, 17:36
Pojawiła się konwersja trzeciej części herosów jako gra do odpalenia w przeglądarce www, więc nie trzeba nic instalować na twardym dysku. Po sprawdzenia tutaj. A tu wywiad z twórcą konwersji (można sobie przetłumaczyć google translatorem, bo jest po rosyjsku.


#edit - chyba jest to nie do końca grywalne...

diabełek412 PW
28 kwietnia 2018, 18:13
Sam się o tym przed chwileczką dowiedziałem. Średniawy pomysł trochę, bo po co ludziom coś takiego, skoro mają AŻ 2 wersje lobby, programy (sztuk 3) pozwalające zagrać przez internet, ale co najważniejsze NIE zmienia nic w mechanice gry ( to znaczy obiekty, artefakty pozostają bez zmian). Po za tym ta gra jest bardzo łatwa do ściągnięcia, więc każdy głupi może w nią zagrać bez problemu ( o ile ma internet ;)). Więc ten pomysł jest niepotrzebny ( no chyba że nie chce albo nie może ściągnąć heroes 3, ale chce w to zagrać z innymi).

Godzilla PW
28 kwietnia 2018, 19:11
Diabełek:
Po za tym ta gra jest bardzo łatwa do ściągnięcia, więc każdy głupi może w nią zagrać bez problemu ( o ile ma internet ;)).Więc ten pomysł jest niepotrzebny
Czyli jak gra nie ma problemów ze ściągnięciem kupieniem to jest średniawa?

AmiDaDeer PW
28 kwietnia 2018, 20:11
diabełek:
Po za tym ta gra jest bardzo łatwa do ściągnięcia kupienia

Here, I fixed that for you.

Alistair PW
28 kwietnia 2018, 20:59
Kupienia, nie kupienia, jak na razie jest to średnio grywalne. Nawet nie można przekazać wojsk od jednego bohatera do drugiego. Przynajmniej ja nie umiem.

voncur PW
29 kwietnia 2018, 10:14
A ja głupi myślałem że z GoG i Steam się ściąga gry. Nie wiedziałem Hobbit że można też streamować na tych serwisach.

Szkoda że jest tak mało mapek, no i samo wybieranie miasta jest uciążliwe xD

Fandor PW
29 kwietnia 2018, 19:37
Spróbowałem 2 mapy, nie mogłem kupić fortu, nawet budynków żadnych tylko bohaterów, artefaktów nie dało się założyć itd. generalnie nie wiem czemu rosjanie tak się tym jarają, że aż wywiady z nim piszą, ale przynajmniej może ktoś próbując zagrać w to doceni jak bardzo dobre już jest VCMI.
temat: [H3/ciekawostka] Heores 3 jako gra w przeglądarce www.

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel