Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 77 - 78 - 79 ... 84 - 85 - 86

Nicolai PW
21 lutego 2018, 18:58
Ten uczuć kiedy jedyną absurdalną fanteorią, która się sprawdziła to parodia absurdalnych fanteorii XD


Kastore PW
15 marca 2018, 19:38
Hehehehe

Alamar PW
1 kwietnia 2018, 10:32


Smacznej salmonelli, zamieci i vorijskich mrozów, powodzi w poniedziałek oraz tradycyjnie wszystkiego najgorszego

życzy
Długoucha

Fandor PW
3 kwietnia 2018, 21:32
Na prośbę Kammera przeklejone stąd:
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=40&pid=147757&page=113#147757
Taka mała dygresja, naprawdę dziwie się ludziom, że szkoda im wydać te około 20 złoty? Na starą dobrą trójeczkę, nad którą spędzają tyle czasu. Ja mam złotą edycję z czasów gdzie sprzedawali ją w pakiecie H1-3, teraz za H1-4 i można nawet dużo taniej dostać. Na GOGu co chwila mi się jakaś promocja pojawia na wersję Complete i można za dolara dostać, więc naprawdę przy takich kosztach zamiast się użerać z piratem, jakimiś starymi wersjami z kilku płytek bym się po prostu przeszedł do sklepu, albo nawet z fotela to załatwił i miał kompletną wersję gry, na której wszystkie mody działają.

Alamar PW
15 kwietnia 2018, 21:00

link

Eggyslav PW
16 kwietnia 2018, 12:02
Personifikacja Polski (zwłaszcza jako husarz) powinna mieć wąsy, ale nie krzaczor a'la wujek Janusz, tylko szlachetny, sumiasty wąs Sarmaty, tudzież wzorowany na słynnym zaroście marszałka Piłsudskiego...

Hayven PW
16 kwietnia 2018, 13:10
1. Obrazki z tej serii są utrzymane raczej w konwencji nowoczesnej, nawet zbiegającej w stronę kreskówek z Dalekiego Wschodu - to jest jeden z lepszych, bo wyraźne są narodowe akcenty. Chociaż te skrzydła mi się średnio podobają.

2. "Tudzież" znaczy to samo, co "i".

Szaman PW
17 kwietnia 2018, 22:06
Może zabrzmi to jak byłbym jakimś dziwakiem, ale jako były student historii (mój Boże to już będzie 8 lat). Nie rozumiem tego uwielbiania husarii, niby zwycięska bitwa tamta i owaka z licznym wrogiem ble ble (bardzo profesjonalne z mej strony:P), ale...

Ktoś się zastanawiał się co taki husarz robił na co dzień? I tu sytuacja nie wygląda już chwalebnie i po bożemu.

Choć husaria wywodziła się z szlachty, to też była używana do zwalczania chłopstwa i nie chodzi mi tu o Chmielnickiego, ale różne "lokalne" problemy, kiedyś nawet czytałem pewien dokument, list lokalnego księdza do biskupa. W sprawie zbyt brutalnej pacyfikacji lokalnej zamieszek, ów kapłan skarżył się na znęcaniem się nad chłopstwem, "zbędne powieszenia", gwałty, itp..

Trochę dziwnie się czułem po tym dokumencie. Szczególnie śmieszy mnie że w XVIII w. Szlachty ogólnie było tylko 6% a każdy dzisiaj lubi się chwalić że ma "krew szlachty" no cóż.. jak jakiś husarz "zabawił" się z Twoją pra pra pra pra babką to może faktycznie masz "krew szlachty" :D

AmiDaDeer PW
17 kwietnia 2018, 22:32
Szaman:
Może zabrzmi to jak byłbym jakimś dziwakiem
Nie martw się, mnie nie przebijesz. Więc może nie będę się wypowiadał, co myślę na temat wszechobecnego w Polsce umiłowania do szlachty. :P

Bychu PW
19 kwietnia 2018, 19:54
Sto lat Acud Drake XDDDD

Andruids PW
19 kwietnia 2018, 20:01
Wszystkiego najlepszego dla Acida oraz Eternala .^.


Acid Dragon PW
19 kwietnia 2018, 20:19
I still hate you all.

Alistair PW
19 kwietnia 2018, 20:27
Same to you. Żebyś natrafiał na same żylaste i uzbrojone po zęby krasnoludy.

Darth Ponda PW
20 kwietnia 2018, 20:05
I z długimi nogami, bo w wyniku doboru naturalnego (czyt. własnego lenistwa - tak, to twoja wina Acidzie!) prawie wszystkie powolne zginęły. I żebyś trafił w końcu na długobrodych z zasadami. Obojętnie jakimi.

Ursus PW
26 kwietnia 2018, 15:29
Projekt Epic Kingdoms, który był wariacją mechanik hirołsowych w wersji przeglądarkowej zawieszony czasowo.

Kastore PW
11 czerwca 2018, 19:39
W sumie to jak bardzo znany jest ten komunikat?


Drwal PW
28 listopada 2018, 12:44
Wydaje się niedawno, ale własnie "stuknęło" 10 lat od założenia konta w Grocie. Aż wstyd jak przeczytałem swój pierwszy post. :P

MCaleb PW
28 listopada 2018, 14:17
Tylko za pierwszy Ci wstyd? A czytałeś pozostałe?

A tak na serio, to gratuluję wytrzymałości. Całkiem ładna rocznica. Prosit!

Kastore PW
28 listopada 2018, 17:18

Tarnoob PW
29 listopada 2018, 23:07
Gratulacje! :-) Kto by pomyślał, że to już 10 lat; dałbym Ci jakieś 5–7. Pamiętam jeszcze stary, uroczy nick „drwal_siekiery”. xD
strona: 1 - 2 - 3 ... 77 - 78 - 79 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel