Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [mod] M&M8 - Rebirth
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18

J. M. Sower PW
15 marca 2018, 07:00
Kammer, propozycja z enklawami jest spoko. Pozostaje pytanie czym one mają dokładnie być. Czy ma to dotyczyć miast, wiosek itp. Czy może masz na myśli jakieś specyficzne lochy.

Shael PW
15 marca 2018, 08:00
Może coś w stylu obozowiska/warowni bez npców na świeżym powietrzu?

Kastore PW
15 marca 2018, 12:31
J. M. Sower:
Pozostaje pytanie czym one mają dokładnie być. Czy ma to dotyczyć miast, wiosek itp. Czy może masz na myśli jakieś specyficzne lochy.
Tak. Po co nakładać sobie ograniczenia co ma być enklawą. Jest jakieś skupisko domków albo zamek, są NPC-e, jest enklawa.

J. M. Sower PW
15 marca 2018, 13:09
Zatem coś dzięki wam ustaliłem. ;)

Kammer PW
15 marca 2018, 18:53
Kastore dobrze wyraził, co mam na myśli.

Niech każda enklawa będzie w jakiś sposób powiązana z charakterem frakcji. chcesz dostać się do enklawy rabusiów/łotrzyków w kanałach? Musisz poznać tajne hasło, które poda jakiś członek po zrobieniu questa dla nich. Chcesz do paladynów? Złóż przysięgę i nie miej w drużynie liszów/wampirów. Chcesz się zbratać z minotaurami? Słyszałeś o olbrzymach i serze...?

Możliwości jest multum - trzeba tylko wymyślić i zrealizować.

Kastore PW
15 marca 2018, 19:15
Cytat:
Złóż przysięgę i nie miej w drużynie liszów/wampirów
Ej ale bez takich, albo niech będzie jakiś sposób, żeby to obejść.

Hayven PW
15 marca 2018, 19:35
Żeby tylko nie przedobrzyć i żeby to wciąż było M&M.

Kastore PW
15 marca 2018, 19:41
Przecież będzie miało "Might and Magic" w tytule. ;)

Garett PW
15 marca 2018, 19:54
@Kastore Wystarczy zostawić lisze i wampiry w gospodzie awanturników. ;P

Kastore PW
15 marca 2018, 19:59
To niech będzie jakiś sposób, który nie sprawia, że czynność jest bezcelowa.

Andruids PW
15 marca 2018, 20:19
Kastore:
To niech będzie jakiś sposób, który nie sprawia, że czynność jest bezcelowa.
Na przykład zabicie strażników, przebicie się przez wypełnioną paladynami placówkę, zabranie klucza z truchła mistrza zakonu i splądrowanie skarbca?

Sir Galuf PW
15 marca 2018, 20:46
Ja tam uważam, że tą reputację można sobie odpuścić. Gra wydaje mi się trochę przekombinowana. Moim zdaniem fakt, że niektórych stworów i zadań nie będzie można wykonać po prostu spowolni całą rozgrywkę. Po za tym-trochę to nie pasuje do M&M (oczywiście to tylko moje zdanie).

mervell PW
20 marca 2018, 19:37
Brzmi świetnie. Obym tylko dożył premiery. ;)

Co do wpływu zabijanych stworzeń na reputację, to może warto ograniczyć to do jednostek przyjaznych. Na przykład: jeśli pozabijasz dużo NPC-ów w osadzie jakiejś tam frakcji, to przestanie ona z tobą chcieć gadać.

AmiDaDeer PW
17 czerwca 2018, 20:01
Za pozwoleniem Sowera wrzucam tutaj oficjalną wstępną wersję soundtracku do moda. 32 utwory, ponad godzina materiału, więc jak chcecie sobie puścić w tle, to droga wolna. :P

Zaznaczę przy tym, że ostateczna muzyka w modzie będzie się (trochę) różnić.

J. M. Sower PW
17 czerwca 2018, 22:45
Osobiście polecam się zapoznać, każdemu kto pewnym sentymentem darzy muzykę z oryginalnych gier. Uważam, że Hobbit naprawdę dobrze potrafi wbić się w ten styl.

Kastore PW
18 czerwca 2018, 00:59
Wiesz jak to jest z sentymentem, Sower. ;)

AmiDaDeer PW
18 czerwca 2018, 03:26
Dla leniwych niechętnych ściąganiu całych plików RAR do posłuchania muzyki wrzucam też wersję na YT:


J. M. Sower PW
18 czerwca 2018, 07:57
O, będzie mi wygodniej w pracy ponownie rozpisać gdzie mogą się przydać (pierwotna lista gdzieś mi się zapodziała).

J. M. Sower PW
24 grudnia 2018, 13:11
Rewizja wizerunku Gnoma.

Jeszcze w wersji bardziej "vintage" ;P


Ps. Tak, wiem. Poziom mojej produktywności ostatnio szaleje. ;P Aczkolwiek zdarzyło mi się w międzyczasie pracować nad paroma rzeczami, o których się nie chwaliłem.

Andruids PW
24 grudnia 2018, 14:59
Bardzo ładne ma te pętelki pod szyją ^^
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18
temat: [mod] M&M8 - Rebirth

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel