Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Problemy, pomoc techniczna
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 11 - 12 - 13

avatar PW
3 marca 2018, 16:52
Problem jest po twojej stronie. By mieć dostęp do lobby musisz doinstalować także hd moda.

Yoshiro PW
3 marca 2018, 17:15
no własnie wgrałem i działa wchodzę na forum a tu już ktoś odpisał ^^ ale dzieki ;)

Alistair PW
3 marca 2018, 18:41
Od razu ban. Raczej problemy z hotą. Nie pierwszy raz. To minie ;P

KammerKammerPrzeniosłem posty.

EMILYnator PW
4 marca 2018, 12:55
Działa wam online-lobby ?? Wczoraj zainstalowałem H3 Complete, następnie zamieniłem plik Heroes3 na Heroes33 ( oczywiście usunąłem jedną 3 ), zainstalowałem HD mod i następnie HOTA. Wszystko po to, żeby móc zagrać online ze znajomymi. Niestety kiedy klikam na online-lobby to po chwili czekania wyskakuje mi: Can not connect to the server error 1518:10060 Tak było przez cały wczorajszy dzień, noc i dzisiaj też. Zastanawiam się po której stronie leży problem. Czy jest jakaś stronka gdzie można sprawdzić server status, czy coś takiego ? Może po prostu ktoś z was potwierdzi, czy wszystko działa, czy też nie ? Mój system operacyjny to Windows 7 64 bit, jak dotąd wszystko działało i grać mogę bez problemów w H3, tylko ten dostęp do lobby jest da mnie zagadką. Z góry dzięki za pomoc. Pozdro

avatar PW
4 marca 2018, 13:04
Kilka postów wcześniej ludzie też zgłaszali problemy z serwerem. Tak, serwery padły. Status serwer sprawdza się logując do lobby - jak dostaniesz taki komunikat to znaczy że serwer jest offline.

pianolord PW
7 marca 2018, 00:58
Siema!
Mam taki problem- często gramy sobie ze znajomymi all random na jebusie i teraz mam problem, że w momencie resetu mapy pojawia się dokładnie ta sama co wygenerowana za pierwszym razem. Wie ktoś może czym to jest spowodowane, że przestała mi się generować za każdym razem nowa?

avatar PW
7 marca 2018, 07:30
It's not a bug, it's a feature :)
Tak, to własność HotA 1.5

Librowszczyzny PW
10 marca 2018, 04:49
Cześć i czołem.
Mam problem, ściągnąłem HD MOD'a, HoTA i jakiś dłuższy czas temu grałem online, jak i w trybie kampanii. Postanowiłem dzisiaj uruchomić HoMM i po aktualizacji wyskakuje mi komunikaty które opisałem poniżej. Dzieje się tak po kliknięciu "Play", reinstall nic nie daje.
Komputer o naprawdę mocnych parametrach, jak sądzę, jedyne co się na nim zmieniło to zainsatowałem PoE i kupiłem parę mniejszych gier ze Steam
Ma ktoś jakiś pomysł? Będę wdzięczny. ogę za to oddać sporo PoE currency, mogę kupić PoE currency
Pozdrawiam

Last update was incorrect, game cannot run and will try to update one more time.
It if fails, please, reinstall game and buy poe currency.

następnie próbuje nawiązać kontakt przy pasku ładowania, ale tak jak startuje na Getting files list...
Tak ani drgnie.

Nastepnie pojawia się kolejny komunikat

Error #10: Failed to download poe currency \HotA.dll.

Kubson PW
10 marca 2018, 17:43
Siemka ziomeczki. Da się spowolnić bitwę w Hocie, aby miała tempo, jak w podstawce?

Hellburn PW
10 marca 2018, 17:55
Szybkości bitwy 1-3 to szybkości z normalnej wersji. HotA dodaje 4-5.

Kubson PW
10 marca 2018, 18:21
Nie rozumiem, ale da się to zmienić?

voncur PW
10 marca 2018, 22:02
Tak.

Kastore PW
10 marca 2018, 22:06
Np. wchodzisz do menu i to zmieniasz.

Kubson PW
10 marca 2018, 23:13
Ale w ustawieniach nie ma tam poziomu prędkości walk. Jak ja mam to zrobić?

Kastore PW
10 marca 2018, 23:26
Jest.

Kubson PW
11 marca 2018, 08:55
Sorry. Zapomniałem, że są jeszcze ustawienia bitwy podczas walki. Mój błąd.

Kastore PW
11 marca 2018, 10:50
Mogło się zdarzyć każdemu.

De-Dissu PW
18 marca 2018, 19:03
Siema, Po uruchomieniu i zaktualizowaniu gry do najnowszej wersji pojawia mi się taki komunikat.
https://scr.hu/azoXNw
Co się dzieje?

avatar PW
18 marca 2018, 19:12
Wyszła nowa HotA, ludzie rzucili się by sprawdzić nowości i serwery padły. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Musisz czekać.

Dorszoo PW
20 marca 2018, 09:32
Cześć.
Ja z kolei mam problem z aktualizacją do nowej hoty. Podczas logowania do poczekalni wyskakuje mi coś takiego:
http://wrzuc.se/i/5ab0c36e5d4f7
Bardzo bym prosił o pomoc :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 11 - 12 - 13
temat: [HotA] Problemy, pomoc techniczna

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel