Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Kubki
komnata: Podziemna Tawerna

Jendrus PW
27 lutego 2018, 20:52
Witam, chciałbym zrobić koleżance, a przy okazji sobie prezent i zamówić kubki związane ze światem heroes 3. Najlepiej odpowiadałyby mi wzory które były kiedyś dostępne na konwencie: http://www.acidcave.net/kubki.html Czy istniałaby możliwość wznowienia produkcji tych kubasów, albo udostępnić ich wzór?
Czołem wielkiej Deyji

Szaman PW
27 lutego 2018, 23:46
To zależy od grafik i ich rozdzielczość, powiedz mi, jaka grafika cię interesuje i rozdzielczość to coś ci skołuje.

Co do samych kubków, to popytaj się w swoim lokalnym zakładzie fotograficznym czy takich nie robią. Możesz też zrobić sobie na empik-foto, ale drożej ci to wtedy chyba wyjdzie.

Acid Dragon PW
28 lutego 2018, 09:11
Nie wznawiamy "produkcji" i powód jest zawsze ten sam - nie prowadzimy działalności gospodarczej i nie mamy praw autorskich do tych grafik. Organizowanie tych kubków ma charakter prywatny, wyłącznie dla osób z Konwentu, które znają się osobiście.

Niemniej jednak jeśli ktoś sam chciałby sobie coś wydrukować (w ramach dozwolonego użytku prywatnego), to "wzory" mogę udostępnić. Proszę tylko to prywatną wiadomość które.
temat: Kubki

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel