Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Might & Magic I - Pomoc
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2

Hieronim PW
7 lutego 2018, 21:18
Wy macie problem z założeniem przedmiotu, a ja jestem takim lamusem, że nawet nie wiem jak zacząć grę. Co za wstyd :d Włączam grę, pisze żeby nacisnąć ESC to naciskam i wtedy mam do wyboru:

C - stwórz nową postać
V - zobacz wszystkie postacie
# - Idź do miasta ( nie wiem jak to działa, jak naciskam SHIFT+3 to nie działa więc pewnie chodzi o coś innego :p)

Widzę, że są już gotowe postacie to wybieram sobie CRAG THE HACK naciskam A i wchodzę do niego do okna postaci, no ale co z tą grą?

Domyślam się, że kluczem w rozwiązaniu zagadki jest #
Gram w wersję z Gog.com

Hayven PW
7 lutego 2018, 21:44
# to numer miasta. Grę zaczynasz w Sorpigalu, któremu odpowiada numer 1. Czyli żeby zacząć grę, musisz wcisnąć 1.

Hieronim PW
7 lutego 2018, 21:51
Naciskałem wcześniej wszystkie przyciski na klawiaturze, cyfry też, ale wyskakiwało mi "No available characters". Mam klawiaturę bezprzewodową i pewnie 1 nie zaskoczyło. Ale i tak to było losowe co robiłem, a nie na zasadzie dedukcji, więc nie ma usprawiedliwienia dla głupoty. Dzięki!


Alamar PW
8 lutego 2018, 17:10
Najczęściej zadawane pytania

Hiro PW
9 lutego 2018, 00:18
Polecam wersję na NESa, jest o wiele bardziej intuicyjna i ogólnie przyjemniejsza.

Hayven PW
9 lutego 2018, 07:07
Cytat:
O wiele bardziej intuicyjna

Hm, żeby to ja tylko kiedyś wreszcie ogarnął, jak w tej wersji dodawać bohaterów do drużyny i jak dodawać im ekwipunek.

Alamar PW
9 lutego 2018, 08:50
Cytat:
Polecam wersję na NESa, jest o wiele bardziej intuicyjna i ogólnie przyjemniejsza.
A czy wersja z NES-a umożliwia przeniesienie sejwów z MM1 do MM2?
strona: 1 - 2
temat: Might & Magic I - Pomoc

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel