Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Akolici Kwasowej Groty
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2

Acid Dragon PW
13 lipca 2016, 22:15
Dziś tytuł Akolity otrzymuje Andruids!

Niech będzie przeklęty
Starożytni, świećcie nad jego duszą
Serdecznie gratulujemy.

Drwal PW
13 lipca 2016, 22:46
Gratulacje, nie rozwal Groty za szybko. ;)

Andruids PW
13 lipca 2016, 23:08
Dziękuję. To dla mnie ogromny zaszczyt.

Drwal:
Gratulacje, nie rozwal Groty za szybko. ;)
Tak, włączenie mnie w poczet grona, które ma dostęp do wielkiego czerwonego guzika z napisem "auto-destrukcja", wzruszyło mnie do łez. Możecie na mnie polegać.

Irhak PW
14 lipca 2016, 00:46
Cytat:
grona, które ma dostęp do wielkiego czerwonego guzika z napisem "auto-destrukcja"
Akurat u nas to zielona wajcha z napisem "Oddać Krasnoluda" ;)

Acid Dragon PW
31 stycznia 2018, 21:52
Grono Strażników i Starożytnych zdecydowało, że dziś tytuł Akolity otrzymują J. M. Sower oraz Szaman!
Gratulacje!

avatar PW
31 stycznia 2018, 22:17
Pijemy!

Szaman PW
31 stycznia 2018, 22:23
ooo... ależ jestem zdziwiony:) No normalnie wielki zaszczyt:) A co się wiąże z tym tytułem?:)

Kastore PW
31 stycznia 2018, 22:23
Przygody Gunduli będą teraz bardziej prestiżowe.

Acid Dragon PW
31 stycznia 2018, 22:32
Pod względem praktycznym Akolici mają kilka możliwości więcej na stronie. Najważniejszą jest dostęp do miejsca na Forum ze sprawami organizacyjno-decyzyjnymi.

Szaman PW
31 stycznia 2018, 22:52
Kastore:
Przygody Gunduli będą teraz bardziej prestiżowe.
Co do Gunduli to wielka rewolucja się składa... w dość istotny sposób zmieniłem mechanikę gry i Przygody Gunduli są bardziej RPG teraz niż strategiczne. Zrobiłem to przez fakt dodając nowy stopień dla stworzeń, z technicznego pkt widzenia to stworzenie z poziomem 100.

Jednakże w grze będzie to tzw. Boss. Pojedyncza jednostka zdolna do samodzielnego zabicia pokaźnej armii np:zabić 200 behemotów lub w ciągu 2-5 tur może zabić 6 miesięczną armie.

Co do najnowszej mapy "mrok część IV".. to na upartego mógłbym to wypuścić w tym tygodniu, ale tym dłużej patrze na tą mapę, pod względem graficznym, tym bardziej wydaje się mdła i monotonna. Dlatego też postanowiłem stworzyć własne tekstury do gry i je zaimplementować do gry.

Muszę przyznać że efekt o 300% lepiej wygląda i z custom muzyką i innymi bajerami wygląda to przecudnie, niestety ale na nową mapkę przyjdzie jeszcze poczekać, jestem poprostu za ambitny:)

Kastore PW
31 stycznia 2018, 23:05
Jak już stworzysz nową grę na silniku H3 to daj znać. :P

Kuririn PW
1 lutego 2018, 06:34
Kastore:
Jak już stworzysz nową grę na silniku H3 to daj znać. :P
<radocha>

Co do akolitów to, jasne że pijemy!

Fandor PW
1 lutego 2018, 13:40
Ilości przelewanego na tym forum alkoholu zawstydzają wszystkich Rosjan.

J. M. Sower PW
1 lutego 2018, 18:23
Dziękuję za uznanie. Rozumiem, że po tym awansie społecznym mogę pomiatać przeciętnymi pachołami? ;P

Kastore PW
1 lutego 2018, 18:30
Możesz być zniesmaczony czym tylko chcesz. :D

Fandor PW
1 lutego 2018, 19:30
Z tego co pamiętam jacyś starożytni też byli zniesmaczeni jego zniesmaczeniem, więc chyba jeszcze długo nie będzie mógł być zniesmaczony o ile w ogóle. ^^

Kammer PW
28 lipca 2023, 19:25
W dniu dzisiejszym szeregi Akolitów zasila Garett!
Gratulacje!

Andruids PW
28 lipca 2023, 19:30
Brawa!
strona: 1 - 2
temat: Akolici Kwasowej Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel