Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI] B&L Mod
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

avatar PW
5 grudnia 2016, 08:30
Cytat:
Natchniony tym tematem, zrobiłem moda "Spell Balance". Robi właśnie to, co wstępnie zarysowaliśmy z WhiteKaiserem i Kammerem.
Pograłem sobie chwilę z włączonym modem i.. "gra się" intrygująco! Znerfienia czarów da się od razu zauważyć, szczególnie tych na poziomie expert. Muszę się tylko nauczyć i przyzwyczaić do częstszego użycia tych podbitych a mniej popularnych zaklęć. Mod skromny, a robi tak wiele. Dobra robota!

avatar PW
30 grudnia 2016, 18:09
Jakieś postępy w spolszczeniu VCMI? Bo wydaje mi się to dość prostą rzeczą - wyciągnąć z polskich lodów pliki txt, bitmapy z polskimi literami, polskie ikony defów oraz przetłumaczyć parę plików json z katalogu VCMI/config.

WhiteKaiser PW
30 grudnia 2016, 22:37
Pierwszy etap jest już gotowy (mam polską wersję heroesów, więc spolszczam tylko to co dochodzi w vmci i w modach), testuję na razie czy wszystko gra. Ogólnie jeśli chodzi o spolszczanie modyfikacji pod vmci to mam już spolszczoną kuźnię (forge), pawilon (bastion) i przystań (cove - hota), myślę że jeszcze spolszczę gaj (grove).

Nie mam za dużo czasu bo najpierw magisterka, teraz praca, a jeszcze zmieniam mieszkanie, ale słowa dotrzymam, w styczniu wersja 0.1 ujrzy światło dzienne.

avatar PW
12 kwietnia 2017, 08:43
Taktyczna przypominajka :)

Andruids PW
3 stycznia 2018, 20:51
Czy to już styczeń? :D

planetavril PW
30 stycznia 2018, 13:32
sorry I would like to convert hota to italian, but I do not know how to change the text from the images and of the def files
gtback gtcampn cssroe csssod etc.etc.

someone can create them kindly, using google translate for translation

all the txt files have already translated them
strona: 1 - 2
temat: [VCMI] B&L Mod

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel