Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI] Zerg Town
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Drwal PW
12 listopada 2017, 16:27
Odkąd powstało VCMI, nowe miasta powstają jak grzyby po deszczu. Szkoda, że większość jest raczej przeciętna. No, ale cóż, żeby coś ocenić trzeba pograć i przetestować.

Zerg Town to propozycja pokroju Modern Forge. Sporo wycinania, część rzeczy bardziej pasuje, inne wcale.

DOWNLOAD

VIDEO



TROCHĘ SCREENÓW



avatar PW
12 listopada 2017, 16:33
Gwoli ścisłości, część grafik jest z innego powstającego miasta Orków i Ogrów na podstawie grafik z chińskiego klona H3.

Drwal PW
12 listopada 2017, 16:35
Ja dodam, że to dopiero wczesna beta i część jednostek bedzie zupełnie nowych (zastąpią te z Forge MDT).
Ekran hallu wyszedł im naprawdę spoko. ;)

Kammer PW
12 listopada 2017, 16:37
Ekran miasta jest świetny.

O wiele gorzej jest z dopracowaniem - w siedlisku ultralisków rekrutuje się jakieś gronny, w którymś ulepszeniu jest błąd i nie pojawia się nazwa jednostki rekrutowanej, prędkości animacji ruchu są absurdalne, a jednostki Forge pasują, IMO, jak pięść do nosa.

Ale tło kapitolu jest kapitalne. hehe

Matheo PW
12 listopada 2017, 16:52
Gdyby ekran miasta wyglądał tak jak na obrazkach budynków w Ratuszu dla mnie byłby ok. Obecny jest zbyt abstrakcyjny jak dla mnie.

Kuririn PW
12 listopada 2017, 17:01
Nie przekonało mnie nic!

Warmonger PW
12 listopada 2017, 17:16
Na razie nie ma czego pokazywać. Nie ma nawet kompletu jednostek.

voncur PW
12 listopada 2017, 17:26
Ja nie mogę...
Jednostki nie pasują do budynków, budynki do ekranu miasta, a na ekranie miasta są kijowo rozłożone...
Jakaś iskra w tym jest...

Agon PW
13 listopada 2017, 21:40
Okropne, ale pomysł świetny. Mam wizję modyfikacji Heroes3 do Starcrafta, czyli miasto Zergów, Terran i Protossów. Pozostałe miasta mogłyby być jakimiś innymi z konwencji SF, może z innej gry, albo dalej ze starcrafta 2 i byłyby po 3 miasta zergów, protossów i terran np. zwykłe zergi, pierwotne zergi, zergi Amona (z hybrydami zergów i protossów), zwykli protosi, mroczni protosi(nerazimowie), tal'darimowie, terranie Raynora, terranie Dominium, terranie najemnicy (jacyś przestępcy, widma Tosha). Kto grał w SC i SC2 będzie wiedział o co chodzi. Dla zachowania klimatu SF musiałoby zostać przerobione praktycznie wszystko, kupa roboty. Taki tylko pomysł rzucam.

DarkmoonHug PW
27 stycznia 2018, 15:55
Mam pytanie. Jak sie nazywa te miasto orków?

avatar PW
27 stycznia 2018, 16:08
Horde. Ale jeszcze go nie ma.

Fandor PW
27 stycznia 2018, 16:44
Avatar można jakieś linki do projektu bo jednak wujaszek google w pierwszej kolejności wyrzuca budynki hordy albo H5.

avatar PW
27 stycznia 2018, 16:50
proszę:)

Fandor PW
27 stycznia 2018, 17:06
Kolejne miasto z WoWa, ciekawe. W sumie chętnie bym zagrał z jakiś czas w takiego moda gdzie mamy same miasta z WoWa, mroczne elfy i orkowie będą, jeszcze np. ludzie, krwawe elfy i niezła całość się układa. ^^

Serd PW
27 stycznia 2018, 22:25
@Fandor: Z Wowa? raczej miasto Barbarzyńców z H5:DH przerobione pod VCMI :)

avatar PW
27 stycznia 2018, 23:01
Nie, ekran miasta jest przerobiony z chińskiego klona h3 a jednostki przekonwertowane z WoWa (o wiele gorszej jakości niż ekran).

zeryss PW
29 stycznia 2018, 01:56
https://imgur.com/a/yoU2l

diabełek412 PW
29 stycznia 2018, 16:22
Zeryss It's interesting screenshot.

Zachari PW
29 stycznia 2018, 18:15
Coś ci lekko apostrof nie wyszedł...

EDIT: Zwracam honor
temat: [VCMI] Zerg Town

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel