Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT] The Tides of War
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 72 - 73 - 74 ... 86 - 87 - 88

Eggyslav PW
17 stycznia 2018, 17:22
Diabełek:
A ja myślę, że lepiej zostawić te decyzję fanom kto ma być alt Nekropolii, albo ten wilczek, albo ta czacha. Bo dyskutowaniem o tym w nieskończoność nie ma sensu. W końcu trzeba się zająć innymi alternatywami, nie?

Proponuję zrobić ankietę.

witchking PW
17 stycznia 2018, 17:23
Tak postępujmy jak z Vori to przynosi najlepsze efekty;p

Trith PW
17 stycznia 2018, 17:23
Jako że kwestia cienia rzucanego przez jednostki jest niespójna autor może sobie pozwolić na preferowaną preferowaną opcję, którą w moim przypadku jest korzystanie z cienia generowanego przez DefTool.

Odnośnie głosów propozycji zamiany miejscami wilkołaków i demilisza, to niby można pomyśleć nad jakąś ankietą tu czy gdzieś indziej, ale to nie ja decyduję o tych kwestiach, ten team robi co uważa za słuszne.

EDIT: zostawszy ubiegnięty.

Mistrz PW
17 stycznia 2018, 17:29
Vox populi, vox dei. Głosujmy!

Andruids PW
17 stycznia 2018, 17:30
EDIT: @Hobbit Święte słowa

Dyktowanie modderom co i jak mają robić jest trochę niedorzeczne. VCMI jest na tyle łatwe w obsłudze, że będzie można sobie wyłączyć wilkołaka jeśli komuś nie będzie odpowiadał albo nawet zastąpić go demiliszem lub czymkolwiek innym.

@Mistrz A głosuj sobie : p

AmiDaDeer PW
17 stycznia 2018, 17:38
Ja tylko przypomnę, że przez głosy nielicznych fanów nie dostaliśmy w oryginalnym Armageddon's Blade miasta Forge.

Niech to będzie przestroga.

Mistrz PW
17 stycznia 2018, 17:51
Nikt niczego nie dyktuje... Jedynie sugeruje. Po co jest forum dyskusyjne, jeśli wszystko ma się odbywać bez dyskusji? ;)

AmiDaDeer PW
17 stycznia 2018, 17:58
Dyskusji nikt Ci nie zabrania, i zresztą już korzystasz z tej możliwości. To, że nie będziemy z każdą decyzją wychodzić do nielicznej grupki Grotowiczów z pytaniem, czy możemy tak zrobić, czy inaczej, jest natomiast w pewnym sensie oczywistością.

Głos zespołu jest raczej jasny - Banshee jako alternatywa w Nekropolii to zły pomysł. I żadne głosowania w gronie jednego forum dyskusyjnego tego nie zmienią.

Fandor PW
17 stycznia 2018, 18:09
Ja uważam, że to twórca moda decyduje, co do niego wrzuci.
Jak rzuciłem na czacie, szkoda, że twórcy gry nie wrzucili Demilishy jako jednostki zamiast zjaw (no może jeszcze z jakimś ewentualnym przetasowaniem poziomów z innymi jednostkami), a nie zostawili tradycji neutralnego Ducha.
Podoba mi się pomysł kręgosłupa, nadaje jakiejś takiej dodatkowej indywidualności względem innych serii. Zieleń zdecydowanie kłóci się z miastem, ale już chyba tak bardzo nie przeszkadza jeżeli jednostka ma pozostać neutralna.

Szaman PW
17 stycznia 2018, 21:38
I po co te nerwy:P Jak otrzymam gotowe defy czachy, to w 10 min mogę wam to w ERE2 wrzucić jako alternatywa w nekro:)

Kastore PW
17 stycznia 2018, 21:44
Ale to nie to samo! >:(

Kammer PW
22 stycznia 2018, 22:58


Te jednostki wyszły naprawdę ładnie, kilka klas nad Czachą i Coatlem razem wziętymi, oby tak dalej!

Jedyne, do czego mogę się przyczepić to dziwna twarz u driad - szczególnie u tej na górze screena - mają niezdrowo wysunięte czoło do przodu/szczękę do tyłu.

AmiDaDeer PW
22 stycznia 2018, 23:01
Ja tam bym zwrócił uwagę na prawdziwą nowinkę - czyli postaci znajdujące się w rogach... :P

Kammer PW
22 stycznia 2018, 23:15
Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie spodziewałem się, że coś na tyle dobrze Wam wyjdzie.

Nieco żałuję, że leśniczka nie jeździ na jednorożcu, za to bardzo mi się podoba piórko przy jej kapeluszu - u demonicy z kolei rogi i to czerwone między nimi wygląda nieco jak czapka mikołaja, ale w sumie jest naprawdę spoko.

Mam nadzieję, że animacje na polu bitwy będą równie udane - nadal pamiętam komiczno-koszmarną animację rzucania zaklęć i latający płaszcz u Nepha. :P

Hayven PW
22 stycznia 2018, 23:50
Jednostki miodzio, szczególnie Sukkuby wyglądają, jakby były z oryginalnej gry.

Fandor PW
23 stycznia 2018, 10:23
Zdecydowanie Ci dwaj bohaterowie zostali przez MDT zrobieni dużo lepiej niż przez HotA Crew, mam wrażenie, że do moda trafił bardzo niedokończony produkt, ich bohaterowie wydają się bardziej niedopracowani, niektórzy bardziej jak takie plastiki z H3HD, jak na H3 za mało szczegółów, trochę takie bryły.

Lord Hawk PW
23 stycznia 2018, 12:17
Fandor:
Zdecydowanie Ci dwaj bohaterowie zostali przez MDT zrobieni dużo lepiej niż przez HotA Crew, mam wrażenie, że do moda trafił bardzo niedokończony produkt, ich bohaterowie wydają się bardziej niedopracowani, niektórzy bardziej jak takie plastiki z H3HD, jak na H3 za mało szczegółów, trochę takie bryły.

Hota Crew, robiło płci na bazie tej drugiej, czyli w większości przypadków z kobiety robiono mężczyzne z tym samym strojem i odwrotnie, oczywiście tak żeby np. nie było męskiej wersji z sukienką [choćby kleryk], za to bohaterowie MDT wyglądają oryginalnie i różnią się od męskiej wersji i także uważam że są lepiej zrobieni co widać choćby po koniach a dokładnie jeśli się przybliży obrazki z bohaterami, tymi i tymi z Hota gdzie nowi stoją przy starych, to widać wyraźnie przy uprząży [?] w oryginale widać wyrażnie padający cień z pod niej, w nowych bohaterach bardziej jakby było przymocowane bliżej ciała, poza tym lekko inna głowa konie oraz nieco grubsze nogi, u bohaterek MDT tego nie widać, poza tym bohaterka Inferno siedzi bardziej "kobieco" [nieco inne ułożenie nóg] i ma strój bardziej jak Sukkub niż męska wersja jak Diabeł.
Jednym słowem, skoro grafiki MDT nie odstają od tych z Hota, a wręcz nawet zaczynają być lepsze to chyba nawet lepiej ^^
Przy okazji dla zespołu, dobra robota.

Fandor PW
23 stycznia 2018, 12:42
Lord_Hawk wydaje mi się, że grafiki MDT nigdy nie odstawały od tych HotA Crew, ale teraz no trzeba usprawiedliwić HotA, że modele są autorstwa zupełnie nowego grafika, problem w tym, że te pracę widzieliśmy już rok temu, to samo z Satyrem i Leprekaunem, są to stare grafiki które nie zostały poprawione, więc mam wrażenie, że HotA zrezygnowała ze swoich ciągłych dążeń do ideału, a szkoda, bo w kolejnych wersjach, może to zacząć coraz bardziej gryźć w oczy

Lord Hawk PW
23 stycznia 2018, 15:58
Fandor, masz rację, może źle się wyraziłem z tym porównaniem, chodziło mi o to że członkowie MDT później zaczęli, np. Nephretes rozpoczął prace nad Oasis jak już Hota była od paru lat i praktycznie wszystkie mody są porównywane do Cove ponieważ są wysokiej jakości i są już częścią gry, ale też myślę że modele MDT od dawna śmiało mogły by być na równi z Hota Crev i osobiście uważam że poza Cove obecnie najlepiej wykonanym miastem z poza gry jest MDT Forge, własnie za jakość i sam pomysł [zwłaszcza 1, 4 i 7 lvl], poza tym tacy np. Paladyn czy Wilkołak to klasa sama w sobie, ale na razie większość jest jeszcze nie wydana, a patrząc choćby na Oasis czy Sukkuby jak są poprawiane, tak jak kiedyś Hota Crev poprawiało swoje modele, jeszcze za czasów Alex-andra to coś co jeszcze nie dawno było by uznane za ok, niedługo może być uznane za słabe i poprawione, więc mimo że już dawno MDT zaczęło dorównywać jakości Hota, to teraz nie tylko powoli już prześcigają ich, ale też siebie co tylko jest na plus.

A co do nowych modeli Hota, to jak tak się przyjrzeć dokładnie, to mimo że też myślałem długo że starsza wersja Satyra z zapowiedzi była lepsza, to po dokładniejszym przyjrzeniu się uważam że aktualna jest lepiej wykonana, bo choć ramie wygląda trochę jak doklejone, przez to że jest nie owłosione, a tułów tak, to jednak starsza wersja wygląda nieco jak sklejka demona bo ma praktycznie jego tułów i być może to tylko wina innych grafików, ale też bardziej oryginalnie teraz wygląda, do reszty jednostek zgoda.

witchking PW
18 lutego 2018, 22:59
Mam dobrą wiadomość, ostatnia jednostka do alternatyw doczekała się swojej animacji:


strona: 1 - 2 - 3 ... 72 - 73 - 74 ... 86 - 87 - 88
temat: [VCMI/MDT] The Tides of War

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel