Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Program antywirusowy uniemożliwia połączenie z Lobby
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Lukiee PW
2 stycznia 2018, 13:40
Wraz z aktualizacją Hoty do wersji 1.5.0 mam następujący problem. Otóż, gdy chcę połączyć się z Lobby, wyskakuje taki oto komunikat.

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26056056_1466893220025933_7785016469362566217_n.jpg?oh=d5aac13efd72dbe3af9d91c01933142e&oe=5AEDCA0A

Odkryłem, że główną przyczyną jest Norton, który prawdopodobnie uniemożliwia połączenie z Lobby, więc dopiero po wyłączeniu tego programu antywirusowego, wszystko wraca do normy. Natomiast moje pytanie jest takie: dlaczego tak się dzieje i czy rzeczywiście twórcy gry na pewno zadbali o bezpieczeństwo? Ostatnio nawet aktualizacje HD Moda nie mogą przejść, ponieważ program Norton coś blokuje, przez co nie mogę prawidłowo zupdateować gry.

Kammer PW
2 stycznia 2018, 13:48
Pierwsze, co przychodzi do głowy - dodaj HotA/HDmod do wyjątków Nortona?

Bychu PW
2 stycznia 2018, 13:53
Odpalaj jako administrator, ewentualnie dodaj H3 do wyjątków, a jak to nic nie da to wyłączaj Nortona.

Lukiee PW
2 stycznia 2018, 16:59
Cóż dodanie do wyjątków rozwiązało problem, który został przedstawiony na screenie. Jednak dostaje też informacje od Nortona, że ogólnie strona kwasowej groty nie jest bezpieczna i jest możliwość złapania wirusa a w zasadzie TrojanaGen2. Może ta zapora jest jakaś felerna, cieżko powiedzieć. Wcześniej jakoś normalnie wchodziłem na stronę i nie było z tym problemu.

AmiDaDeer PW
2 stycznia 2018, 17:12
Norton i Grota to znana Acidowi historia, już sam przekazywałem mu informację na ten temat. Norton po prostu ma problem z niektórymi plikami zawartymi w Skarbcu, jako że łatwo Nortonowi pomylić moda do H3 z wirusem.

Szczerze lepsze to niż niewystarczająca ochrona. :P
temat: [HotA] Program antywirusowy uniemożliwia połączenie z Lobby

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel