Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Problemy, pomoc techniczna
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 11 - 12 - 13

BetonPL PW
25 października 2017, 11:54
Nie można zalogować się do lobby.
Nie można połączyć się z serwerem
błąd 1646:10060

Ma ktoś tak?

---zmrożone---

Kiedy zostanie uruchomione lobby?
Działa komuś?

greony12 PW
3 listopada 2017, 01:26
siema, to będzie mój pierwszy post, używam juz H3 HD 5.0 b, ale z jakiegoś powodu nie mogę wejść do niektórych, problem: moja wersja 1.4.2 jest niekompatybilna z 1.4.2HW 1.4.0, sprawdzam aktualizacje h3 hd i najnowszą mam

Lord Hawk PW
3 listopada 2017, 23:31
greony12:
moja wersja 1.4.2 jest niekompatybilna z 1.4.2HW 1.4.0


Chodzi o HW rules, masz to do ściągnięcia nad czatem z grą gdy jesteś na multi online, to plugin który po ściągnięciu wystarczy wypakować do folderu z grą i zawsze możesz go włączać i wyłączać przed każdą rozgrywką w launcherze Homm3HD w "dodatkowe paczki danych".

Matteo PW
8 listopada 2017, 12:26
Witam, jestem graczem Hota od niedawna na początku wszystko było ok lobby działało do czasu ostatniego update, kiedy chcę się zalogować do lobby online wyskakuje mi komunikat informujący o potrzebie zainstalowania wersji Homm3Hd beta 12 lub nowszej, klikam że chcę pobrać aktualizacje, zaczyna mi pobierać po czym mod stwierdza że mam już najnowszą aktualizacje i nic się nie dzieje, ponowne kliknięcie na lobby online to znów komunikat o potrzebie aktualizacji. I takie błędne koło mam cały czas proszę Was o jakieś rady.
https://zapodaj.net/adc005f7d7626.png.html
https://zapodaj.net/bfbf71f08bdac.png.html

marchewsz PW
8 listopada 2017, 13:50
Matteo:
...proszę Was o jakieś rady
Proponuję odinstalować hdmoda, ściągnąć najnowszego i go zainstalować. Najprostsze, a zarazem mające największe szanse na poprawę, rozwiązanie :)

Matteo PW
8 listopada 2017, 17:58
Dzięki działa :)

Kenye PW
10 listopada 2017, 21:41
Mam problem
Przy zalogowywaniu się wyskakuje mi: Błędne dopasowanie hasła do nazwy użytkownika.
Podkreślę, że dzisiaj grałem i na 100% hasło jest prawidłowe, ponieważ sprawdzałem już 3 razy.

avatar PW
10 listopada 2017, 22:21
Nigdy żadnego hasła w WoGu nie uświadczyłem...

Kammer PW
10 listopada 2017, 23:14
avatarku - na bank chodzi o lobby HotA, identyczne pytanie widziałem dziś w internecie.

Przeniosłem do odpowiedniego tematu.

izolda57 PW
11 listopada 2017, 00:02
witam, sciagnalem wczoraj hota, zalozylem konto pogralem online, dzis tez gralem rano, wieczorem chce zagrac i wyskakuje mi ze bledne dopasowanie hasla do nazwy uzytkownika ( na pewno podaje poprawne) chcac zalozyc nowe konto wyskakuje ze blad nieznany. reinstalowlem juz hota

Kammer PW
11 listopada 2017, 09:59
Są takie problemy, bo serwery HotA są mocno niestabilne i po prostu padają/mają wewnętrzne błędy.

Proponuję poczekać jakiś czas, powinni naprawić.

Sartor PW
24 listopada 2017, 02:52
witam kupiłem Heroes of Might and MagicŽ 3: Complete na stronie : https://www.gog.com/game/heroes_of_might_and_magic_3_complete_edition zainstalowałem dodatek hota i HD zgodnie z tym poradnikiem: https://www.youtube.com/watch?v=93U4aNYSsec. Gra się włącza lecz gdy biorę gra wieloosobowa -> poczekalnia online i próbuje się zarejestrować wyskakuje mi "Błąd rejestracji nieznany błąd" Wie ktoś może jak to można naprawić?

Drwal PW
24 listopada 2017, 06:29
Jest ogólny problem z serweren, więc na razie nic nie zrobisz.

Lord Hawk PW
24 listopada 2017, 15:10
Sartor, pewnie już wiesz, ale na wypadek, wczoraj były problemy z serverami i każdemu nie działała Hota w online lobby, ale dziś już działa normalnie, na przyszłość gdy taka sytuacja się powtórzy gdy gra normalnie działa jak należy [chodzi o granie nie przez sieć] to jest z nią wszystko ok i nic nie zmieniać, bo skoro tylko po sieci coś jest nie tak to jest to ich wina, a nie gry.
Polecam też w takich momentach sprawdzać np you tuberów którzy puszczają na żywo filmiki z gry i wtedy widać że nie tylko nam coś nie działa [sam tak wczoraj zrobiłem jak nie mogłem się zalogować przez siec].

MalinoVsky. PW
29 listopada 2017, 11:06
Witam
Mam problem z updatem 5.0 beta 18 a mianowicie z jego instalacją a co za tym idzie brakiem możliwości gry multiplayer

Nie można uruchomić programu lub funkcji \...\Update.exe albo ten program lub funkcja nie działa z powodu niezgodności z 64-bitowymi systemami Windows. Skontaktuj sie z dostawcą oprogramowania, aby uzyskać informacje czy dostepna jest 64-bitowa wersja tego programu.
Prosze o szybka pomoc lub update 64 bitowy :)
Pozdrawiam

avatar PW
29 listopada 2017, 11:43
Było do znudzenia - uruchom jako administrator.

MalinoVsky. PW
29 listopada 2017, 11:58
Nie pomaga, pojawia mi się taki komunikat :
https://imgur.com/a/6Mu6j

avatar PW
29 listopada 2017, 12:14
A masz ten plik update.exe w podanym katalogu? Jeśli tak, to uruchom go jako administrator...

Nooasek PW
3 grudnia 2017, 01:04
Cześć ! Jestem na forum dosłownie 5 minut,jeśli napisałem w złym "zakątku" to serdecznie przepraszam,jednakże mam problem z grą.. a dokładnie dodatkiem HOTA.Posiadam H3 Complete + HD MOD.Robiłem X reinstalli i nic nie pomogło,w logach mam napisane coś takiego:

Log
{
compability_dir = C:\Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\HoMM 3 Complete\_HD3_Data\Compability\#hota
EXE_VERSION & SOD
EXE_VERSION & HOTA
SUCCESS: DO PARALLEL

}

Liczę na pomoc!
Dziękuje za każdy komentarz ;)

Szaman PW
3 grudnia 2017, 01:09
-Przed ponowną reinstalacją, czyściłeś rejestr Windowsa z resztek?
-Czy gra normalnie chodzi bez Hd-moda?
-Skąd pobrałeś HOTE?
-Skąd pobrałeś HD-MODA?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 11 - 12 - 13
temat: [HotA] Problemy, pomoc techniczna

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel