Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: [rysunki] Khemiel
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3

diabełek412 PW
9 listopada 2017, 19:30
Interesujące rysunki mój drogi. Widzę że masz talent, a jak wygląda twój pierwszy rysunek jaki narysowałesz tak pięknie? Wszyscy chcemy go zobaczyć.

Kastore PW
10 listopada 2017, 09:37
Ja nie chcę. Co to w ogóle za dziwna prośba. :/

jbnp5 PW
10 listopada 2017, 14:09
Nie pomyślałem o tym, że Cthulhu może być kobietą.

Khemiel PW
11 listopada 2017, 01:21
Cóż Diabełku, nawet gdybym chciał to niestety "pierwszego ładnego" nie jestem w stanie wrzucić, bo nie wiem który za taki mógłbym uznać. Moja nauka rysowania była i dalej jest, że tak to ujmę procesem nieustającym i bardzo płynnym. Nie było momentu "skoku", *bum* nagle rysuję tak jak teraz. Moje rysunki przechodziły z koślawych w mniej koślawe.

Co do "kobiecego" Cthulhu to mała "wariacja" na ten temat, takie "Co by było gdyby i jak byś to narysował?".

Dzisiaj kolejna dawka rysunków "starszych", kolejne nowe przewiduję po weekendzie. ; )

Jakaś próba powrotu do ołówka


Dwa rysunki nawiązujące do uniwersum WH40K




I "portret" mrocznego elfa, maga.


Kuririn PW
11 listopada 2017, 07:50
No jak zawsze - brak słów ;-)

Khemiel PW
12 listopada 2017, 00:49
Witam wszystkich, wiem, że jest dość późno ale udało mi się coś dzisiaj przygotować dla Was. Idąc dalej tropem pierwszopoziomowych jednostek, dziś wpadłem na grupkę Troglodytów oto rysunek, do którego szkic udało mi się zrobić gdy przed nimi uciekałem.



A tutaj, cóż... Rysunek na zlecenie mojej znajomej, nalegała żebym się nim z Wami podzielił choć sam nie jestem pewny tej decyzji...
(Widok nie jest przeznaczony dla każdych oczu...)



Jeśli uważasz, że Twoje oczy są na to gotowe kliknij tutaj.

Bacus PW
12 listopada 2017, 08:45
Rysunek troglodytów rewelacyjny, świetny pomysł i realizacja. Ogólnie Twoje rysunki świetne, bardzo podobają mi się.

Ten cenzuralny przedstawia kobiete i jej seks-niewolnika czy odwrotnie? Też bardzo ładny, ale chce poznać jego historie.

Khemiel PW
12 listopada 2017, 23:01
@Bacus W tym przypadku to ta pierwsza opcja.
Portret przedstawia Sephinroth w towarzystwie zniewolonego minotaura (który odważył się podważyć jej domniemane królewskie pochodzenie). Jeśli chodzi o ich uśmiechy to kara okazała się być przyjemniejsza niż sądzili.

Kastore PW
12 listopada 2017, 23:49
Yay! Zoofilia! ^^

Khemiel PW
13 listopada 2017, 00:42
@Kastore Tak właściwie, minotaur nie jest zwierzęciem a humaonidem, wiec co do zoofilii się nie zgodzę. Gdyby zastąpić minotaura mantykorą, wtedy byłaby to zoofilia. ; )

Kastore PW
13 listopada 2017, 00:46
Niektóre małpy też są humanoidalne.

Khemiel PW
13 listopada 2017, 01:20
Okej, małpy mogą być humanoidalne ale są zwierzętami, czego o minotaurze powiedzieć nie można.

Kastore PW
13 listopada 2017, 01:43
Ludzie też są zwierzętami.

Khemiel PW
13 listopada 2017, 02:05
Myślę, że w przypadku minotaura można byłoby to nazwać antrompomorfofilią.

Khemiel PW
14 listopada 2017, 13:16
Witam wszystkich, dzisiaj mała scenka podpatrzona w naszej Podziemnej Tawernie. Dwóch niezwykłych bohaterów starło się w pojedynku siłowania na rękę.

Jak myślicie, kto wygrał?

Ktoś słyszał czy o coś się założyli?


Kastore PW
14 listopada 2017, 13:25
Crag Hack wygrał, bo ma większą premię do ataku niż Tazar do obrony, a założyli się o to, że jeżeli Tazar wygra to będzie mógł w końcu opuścić dzydabelę i stać się bohaterem twierdzy, a jeśli Crag Hack wygra to Tazar będzie mu musiał szukać hełmu czaszki dla Sandro.

Khemiel PW
14 listopada 2017, 13:31
@Kastore Na Ciebie zawsze można liczyć. ; )

Khemiel PW
22 listopada 2017, 18:01
Witam po dłuższej przerwie, dzisiaj przedstawiam (artystyczną) wizję szkieletu osobnika z gatunku Troglodyte Infernum. Jednocześnie zastanawiałem się do jakiej gromady Troglodyci i Piekielni Troglodyci mogliby należeć. My ludzie jesteśmy wysoko rozwiniętymi ssakami, natomiast Troglodyci, według mnie byliby być inteligentnymi płazami.

W tym przypadku ich systematyka powinna wyglądać następująco:

Cesarstwo: Eukaryota
Królestwo: Animalia
Typ: Chordata
Podtyp: Vertebrata
Gromada: Amphibia
Podgromada: Lissamphibia
Grupa: Caudata
Rodzina: Trogloidae
Gatunek: Troglodyte Infernum


avatar PW
22 listopada 2017, 18:03
OOOO! Uwielbiam jakie retro-archeologiczne ryciny....!

Belegor PW
22 listopada 2017, 19:45
Hmm...teoria o troglodytach bardzo mi pasuje, ale anatomicznie nie jest spokrewniony z płazami współczesnymi. Przede wszystkim nie zgadza się obecność obojczyka i rozwinięte żebra. Ja bym go dał jako temnospondyla. Współczesne płazy mają znacznie uproszczony szkielet. Temnospondyle więcej czasu spędzały na lądzie. Nie zgadza się natomiast liczba palców. Przydałoby się dorysować szczątkowe paliczki czwartego palca kończyn przednich i dwa palce u kończyn dolnych. Czaszka, jest ażurowa, ale nadal mocna. Okno oczodołowe jest za duże (chyba, że to czaszka młodego osobnika, u którego oczy mogły się jeszcze zachować, tracąc je wraz z dorastaniem). Dodałbym również ornamentację na czaszce i obojczyku jak to miały np.: metopozaury z Krasiejowa. Te kości były znaczniej ukrwione i wyczulone na zmiany otoczenia. W przypadku troglodytów ta cecha mogłaby być pomocna w orientacji w środowisku z ograniczoną widocznością, lub bez światła.

To tyle, jeśli chodzi o szczegółowość, a teraz najważniejsze.

Cudowna, wyśmienita robota. Piękny, anatomiczny rysunek, jakby prosto z podręcznika od anatomii i biologii. Jeszcze bym jedynie kręgi zmienił, tylko oddzielił wyrostki kolczyste od kręgów, ale to szczegół. U płazów współczesnych, te wyrostki są zrośnięte.
strona: 1 - 2 - 3
temat: [rysunki] Khemiel

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel