Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 108 - 109 - 110 ... 116 - 117 - 118

Kammer PW
10 listopada 2017, 17:01
Po pierwsze - daj sobie spokój z WoG-iem, ściągnij sobie ERA II, które jest praktycznie tym samym, ale lepiej zoptymalizowanym, łatwiejszym w obsłudze, wykorzystaniu i stabilniejszym.

Po drugie - H3HD ze Steama to jest tylko RoE podbite do wyższej rozdzielczności i jest toto kompletnie niekompatybilne z jakimikolwiek modami, które wcześniej znałeś.
Zamiast na Steamie - kup na GoG-u, na tej wersji spokojnie zadziała.

erski13 PW
10 listopada 2017, 18:21
i normalnie bedzie dzialac?
pierwszy raz widze ta stronke

Kammer PW
10 listopada 2017, 23:12
Owszem, nie ma prawa nie działać.

Wersja Complete to najaktualniejsza wersji H3, późniejsza od naszej Złotej edycji.

erski13 PW
11 listopada 2017, 19:59
ok dzieki wielkie za pomoc na dniach przetestuje

VanisH PW
18 listopada 2017, 14:46
Gdy uruchamiam plik wog358f.part01 i instaluje gdy juz jest do samego konca instalcij wyskakuje błąd i pisze "You need to have following volume to continue extraction, Co robić ?

Kammer PW
18 listopada 2017, 14:52
Instaluj ERA II. To samo, co WoG, ale stabilniejsze, mniej błędów, prostsze w obsłudze i modowaniu...

VanisH PW
18 listopada 2017, 15:49
A da się zpolonizować tą "Ere II" ? a także da sie jakoś zwiększyć fpsy bo przycina mi jak uruchamiam ją znaczy tak muli mi mysze XD

avatar PW
18 listopada 2017, 15:54
Da się. http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=222
Mi ERA nie laguje, więc nie wiem jak pomóc.

Kubson PW
21 listopada 2017, 20:24
Cześć. Trzymałem się poradnika i zrobiłem tak samo jak pokazano w filmiku i nadal jest czarny ekran w intrach z kampanii w HD modzie. Ktoś wie, o co chodzi?

ewerlordxp PW
22 listopada 2017, 07:40
Odinstaluj QuickTime Playera jeśli posiadasz.

Kubson PW
22 listopada 2017, 19:02
A wiesz, skąd go najlepiej pobrać? Próbowałem to zrobić z wielu stron np. z tej: https://www.dobreprogramy.pl/QuickTime,Program,Windows,12821.html i mój program antywirusowy się ciągle odzywa.

Alistair PW
22 listopada 2017, 19:10
A po co chcesz go pobierać? Masz się go pozbyć, jeśli masz.

Kubson PW
22 listopada 2017, 20:55
A to nie jest tak, że HD mod wykorzystuje pliki i dane gry, na której się chce go odpalić?
Jeżeli tak, to może dałoby się te pliki z filmikami do kampanii wstawić do katalogu data z ERY, może to by coś zdziałało? Jakby co, to sprawdziłem wszystko i nie mam tego programu.

avatar PW
22 listopada 2017, 21:02
W tej chwili jest na gog.com promocja, gdzie Heroes 3 Complete możesz kupić za... 9 zł. Będziesz wówczas po instalacji miał wszystkie filmiki odpalane z dysku, nie będziesz się musiał gryźć z crackiem czy płytą w napędzie. Minusem jest wersja angielska, ale wszystko można spolszczyć...

Kubson PW
15 grudnia 2017, 18:45
Siemka. Odinstalowałem Erę II, ponieważ wyskoczył mi jakiś błąd i przestała działać. Zainstalowałem ją z powrotem, ściągnąłem plik polish.pac umieściłem go do folderu mods. Gra działa z powrotem i jest po polsku, ale elementy z Woga po uruchomieniu skryptów np. opcje bitwy, bank, czy przycisk automatycznego kupna wszystkich jednostek nadal są po angielsku. A mi przeszkadza, jak w grze angielski miesza się z polskim. Co robić?

avatar PW
15 grudnia 2017, 19:10
Tłumaczenie WoGa, które zrobiłem 1345 lat temu, zrobiłem jeszcze gdy nie było ery. Od tego czasu nikt nie zaktualizował tego tłumaczenia do obecnych wersji, więc po prostu musi znaleźć się ktoś, kto owe brakujące linijki by dotłumaczył i wrzucił nową wersję. Mi się nie chce, stary już jestem ;p

Kubson PW
15 grudnia 2017, 19:28
To dlaczego, kiedy za pierwszym razem pobrałem Erę i ściągnąłem łatkę polonizującą, to absolutnie wszystko było po polsku, nawet mechaniki ze skryptów.

Szaman PW
15 grudnia 2017, 21:47
Bo autor ERY2 (Bersy) zaktualizował od tamtej pory ERE wielokrotnie. Dodając nowe linijki i skrypty. Jeśli pobierałeś nową ERE z HC to wręcz nie powinieneś grać na łatce polonizacyjnej, z powodu że ma wiele braków i z powodu polskich słówek może na chwilą obecną generować błędy. Bersy obiecał się zająć tą sprawą jednakże nie jest to jego priorytet teraz.

Kubson PW
24 grudnia 2017, 11:12
Hejka. Chcę sobie odpalić Erę II na HD modzie i wyskakuje mi error: "Unable to initialize resources - possible disk problem". Mam rozumieć, że to wina dysku?

Szaman PW
24 grudnia 2017, 13:51
Jaką wersje ERY2 masz zainstalowaną? Masz pobraną najnowszą wersje HD MODA?
strona: 1 - 2 - 3 ... 108 - 109 - 110 ... 116 - 117 - 118
temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel