Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: [rysunki] Khemiel
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3

Khemiel PW
19 października 2017, 00:08
Na dobry początek, chciałbym wszystkich przywitać serdecznie.
Ten temat, jak sama nazwa wskazuje będzie zbiorem moich rysunków. Będę starał się wrzucać te nawiązujące bezpośrednio do wielbionej tutaj przez wszystkich serii. Traktuję ten temat również jako swego rodzaju "motywator". Ostatnio krucho u mnie z twórczością, więc mam nadzieję, że teraz się to zmieni.
W jaki sposób? Chciałbym dzielić się z Wami nowym rysunkiem codziennie lub co dwa dni, jeśli oczywiście temat się spodoba.

Nie przedłużając zbytnio, na dzisiaj mam dla Was moją wizję Ajit'a z H3.


Dren PW
19 października 2017, 17:00
Całkiem fajnie wygląda, podoba mi się ten styl, oby tak dalej :)

Nephretes PW
19 października 2017, 17:06
Gdzieś ostatnio widziałem Twój rysunek, chyba w dodatkowych ulepszeniach i miałem pisać, że nowy artysta pojawił się na forum. Podobają mi się twe prace, są trochę mniej bajkowe niż Heroes3, co oczywiście nie jest żadną wadą. Powiedziałbym, że podobny styl artystyczny jest w Disciples, w które ostatnio się zagrywam (Polecę nieśmiało część drugą)

avatar PW
19 października 2017, 17:24
Bardzo komiksowa kreska! Trochę kojarzy mi się ze stylem Glena Fabry'ego w Slaine! Super!

Khemiel PW
20 października 2017, 01:27
@Dren Dziękuję za miłe słowa. :)
@Nephretes, Disciples II Bunt Elfów miałem na płycie z Cyber Mychy i zagrywałem się po nocach, bardzo podobał mi się styl w jakim była utrzymana cała gra(zboczenie do szczegółów).
@avatar Do poziomu Glenna brakuje tutaj bardzo dużo ale skojarzenia to sprawa indywidualna.

Na dziś, niestety nie do końca udana tak jak bym chciał, Valeska. Jak dla mnie wygląda trochę jak jej mongolska kuzynka.


Kuririn PW
20 października 2017, 07:52
Cytat:
niestety nie do końca udana tak jak bym chciał,
Ooo, skąd ja te słowa znam :D Wróć do tego za jakieś 3-4 miechy :] jak skoczy Ci Exp :P

Rysunki propsuje! Szkicniesz jeszcze dla mnie coś?

Khemiel PW
21 października 2017, 02:15
Dzisiaj brak rysunku spowodowany dość późnym powrotem do domu. Za to jutro, czyli właściwie dzisiaj bedzie rysunek+bonus w postaci rysunku z "zamkniętego" zeszytu.

Khemiel PW
30 października 2017, 23:58
Cóż, wyszło jak wyszło. Panie, panowie, troglodyci i smoki. Mutare z młodym smokiem.


Kastore PW
31 października 2017, 00:06
W formie super sayianina. :) IMO mega ładne, najlepsza praca jaką jak dotąd zaprezentowałeś. To Twoje nogi na tym obrazku?

Dren PW
31 października 2017, 19:18
Hmm, wygląda tak jakoś bardzo męsko, może Mutar? a nie Mutare?

Khemiel PW
31 października 2017, 19:36
@Kastore Tak, nogi moje, w brudnych podomno-artystycznych spodniach.

@Dren Cóż, może faktycznie lekko przesadziłem z tą szczęką ale ogólnie taki miał być zamysł. Nigdy nie widziałem Mutare jako niesamowicie kobiecej stąd takie przedstawienie.

Khemiel PW
5 listopada 2017, 23:16
Po kolejnej małej przerwie, rysunek. Dzisiaj przedstawiam Wam dwóch radosnych panów wraz z ich zabawkami.


avatar PW
5 listopada 2017, 23:21
Bardzo niezły rysunek. Masz lekką kreskę!

Tarnoob PW
5 listopada 2017, 23:30
Bardzo spoko. Widać klimat NWC. Widzę, że to chyba zdjęcie, a nie skan – bo kontrast nie jest najwyższy. W ta­kim razie przed wrzuceniem można by w Pain.Necie albo w Gimpie zwiększyć ten kontrast, tak żeby były tylko odcienie szarości, najciemniejsza kreska – czarna, a tło – białe.

Kuririn PW
6 listopada 2017, 07:06
Rozbrajasz system!

Sir Galuf PW
6 listopada 2017, 17:43
Fajowe rysunki!!! Najbardziej podobają mi się te gremliny :-)
Będziesz rysował inne jednostki z trójki? (lub z innej części)

Khemiel PW
6 listopada 2017, 22:07
Właśnie, sam miałem pytać, zastanawiałem się czy mielibyście jakieś propozycje co do kolejnych rysunków?

Jutro postaram się wrzucić rysunki ze starego zeszytu(zeszły rok).

Khemiel PW
7 listopada 2017, 21:53
Okej, to dzisiaj mam trochę więcej do pokazania.

Zacznijmy od rysunku dnia, ostatnim razem było dwóch panów a dzisiaj mamy dwie panie:



Kolejny rysunek jest z dedykacją dla grotowego rzeźbiarza, moja propozycja ulepszonego Czempiona:



I obiecane "stare" rysunki:











Kastore PW
7 listopada 2017, 22:32
Omujborze jakie śliczne!!! ♥_♥
Daj więcej, nawet niezwiązanych z heroesami.

Khemiel PW
9 listopada 2017, 18:32
Dzisiaj rysunki niezwiązane z Herosami(jak zaproponował Kastore), mam nadzieję, że też się spodobają.









strona: 1 - 2 - 3
temat: [rysunki] Khemiel

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel