Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI] Bastille Town
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

avatar PW
28 października 2017, 11:40
Dziś ujrzało światło dzienne nowe miasto Bastille, w zamierzeniu o vori wydźwięku.

W paczce także są zaktualizowane dwa inne miasta tegoż autora - Preserve i Asylum.

zeryss PW
28 października 2017, 14:04
WARNING!!! Uninstall the old version before unpacking!
bastille fixed folders

avatar PW
28 października 2017, 14:26
Tak, zeryss ma rację. Wersja wypuszczona przez autora powodowała konflikty z Bastionem. Najlepiej więc grać poprawioną wersją.

Andruids PW
28 października 2017, 15:06
Lodowe miasto krasnoludów, ze smokami i beta-Assidami. ...

Drwal PW
28 października 2017, 18:36
A tu filmik z nowym miastem.


MinosKing PW
28 października 2017, 20:56
Nowe Miasto o podobnej nazwie do Bastionu, no cóż szału nie ma.

RavenCrow PW
28 października 2017, 21:19
Jak się daje tak, aby móc wszystko budować i się ma dużo surowców? Przydałoby mi się to do testowania miast. Sorki, że pytam tutaj ale w tym poście mam największą szansę na odp.

Drwal PW
28 października 2017, 21:24
Jak masz folder VCMI to:
Wchodzisz w Config -> defaultMods -> edytujesz linijkę: "MAX_BUILDING_PER_TURN" : 1,

Surowce dodałem sobie w edytorze map. ;)

Kammer PW
28 października 2017, 21:26
<folder z VCMI> -> config -> defaultMods.json (za pomocą Notepada++, acz Notatnik też powinien łapać) -> "hardcodedFeatures" -> "MAX_BUILDING_PER_TURN" : 1,

Zmieniasz jedynkę na co chcesz i masz.

Zasoby to pewnie event ustawiony w edytorze.

Acz polecem kod VCMIARMENELOS - buduje wszystko w mieście.

RavenCrow PW
28 października 2017, 21:26
Dzięki Drwalu :D
Tobie też Kammer

RavenCrow PW
29 października 2017, 00:59
Nwm co jest, ale jak chcę grać Bastille na innej mapie niż Arrogance(Arogancja)to mi wywala errora. Jakieś sugestie?

zeryss PW
29 października 2017, 01:44
fix random map
bastille fix random map

Kuririn PW
29 października 2017, 03:10
U tu nawet heroes 4 jest - nie zła sklejka :P

Warmonger PW
29 października 2017, 07:34
Nawet nieźle wyszło, ale to tylko remiks już istniejących frakcji i modów. Nic ciekawego.

Fandor PW
29 października 2017, 12:42
Miasto na pewno stanowi niezły punkt wyjścia dla kogoś kto planuje wprowadzić do gry miasto krasnoludów ewentualnie nawet Vori.
CO by nie mówić jak na sklejkę gotowych rzeczy, jest naprawdę nieźle wykonane i nawet przyjemnie się gra, mimo że nie przepadam za krasnalami.

Kuririn PW
29 października 2017, 13:32
Acid Koffunia się w krasnalach :P I w końcu znalazło się coś dla niego :P
Btw. Nawet podkład muzyczny z diablo 2 z 5 aktu :D

avatar PW
31 lipca 2018, 08:54
Jak Wam się podoba nowy ekran Bastylii? Mam na razie ambiwalentne odczucia, ale może to kwestia przyzwyczajenia...

Trith PW
31 lipca 2018, 11:43
Za bardzo wyprany w biel oraz perspektywa jest obrzydliwa, niektóre budynki wyglądają jakby lewitowały (wszystko jest tak białe że nawet nie widać miejscami gdzie jest grunt). Dobrane budynki są tak daleko od stylu H3 na ile to możliwe (kształt, ziarnistość/szczegółowość, rysunkowość) sprawiając że wygląda to bardziej jak jakiś chiński przeglądarkowy klon.

pasqctvo/10

Pointer PW
1 sierpnia 2018, 17:23
Stary ekran byl lepszy. Zatopienie we mgle pozwalalo na ukrycie pewnych niedociagniec.
temat: [VCMI] Bastille Town

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel