Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3,HC] H3 chronicles
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Westin PW
22 października 2017, 13:16
Witam ! Próbuję pobrać H3 Chronicles podbój podziemi (pl)w formie kampanii ale nie mogę nigdzie tego znaleźć, pomoże ktoś? Dodam, że interesują mnie wszystkie części Chroniclesów poza wojownikami pustkowi, których już skończyłem właśnie w formie kampanii dowolnej, jeżeli ktoś wie skąd to wytrzasnąć to wielkie dzięki :D

Alamar PW
22 października 2017, 13:51
Jeszcze raz i po polsku.

A Heroes Chronicles możesz ściągnąć stąd.

Westin PW
22 października 2017, 21:13
Tak, tylko, że to jest angielska wersja językowa, a nie ukrywam, że nie chce mi się skupiać na tym, żeby wszystko zrozumieć, zdecydowanie wolałbym przeczytać fabułę na luzie po polsku. Druga sprawa jest taka, że z tego co widzę jest to chyba tak jakby oddzielna część Heroesów, a ja poszukuję Chroniclesów w formie kampanii do wyboru w zakładce kampania dowolna z menu H3 (chyba, że nie będzie innego wyboru) - I dlatego zdecydowałem się właśnie poprosić tutaj o pomoc :D

Szaman PW
22 października 2017, 21:31
Już nie bądź taki skromny, i tak wiemy że żal ci tych 30 zł i prosisz nasz o link do pirata.
W wersji GOG wszystkie mapy znajdują się w folderze (w jakim, nie pamiętam:P). Skopiuj kampanie do custom kampani sod i tyle.

Co do polskiej wersji. Tu masz link do tematu gdzie jeden z naszych użytkowników podjął się tłumaczenia. Chronicals w Polsce nigdy nie został oficjalnie wydany, wiec nie ma oficjalnego tłumaczenia, wszystkie są amatorskie/nieoficjalne.

Lord Baffourd PW
23 października 2017, 14:12
Czyżby ludność Groty zapomniała co trzyma w swym Skarbcu? ;)

Bo chyba o to autorowi tematu chodzi, nie o piracką wersję HC.

A bariery językowej nie przeskoczysz, bo połowa Kronik została wydana tylko w krajach anglojęzycznych.
temat: [H3,HC] H3 chronicles

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel