Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przykręcony] Poradniki do WoGa i pytania wszelakie
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6

Kammer PW
8 października 2017, 14:25
Daj screena, nie potrafię sobie wyobrazić, co to za kwadrat Ci został...

datteba__o PW
8 października 2017, 18:16
nie mam pojęcia jak to zrobić...

Szaman PW
8 października 2017, 19:47
Włącz Gre--->Menu Gry--->Na klawiaturze naciśnij "Print Screen"---> --> Wyłącz Gre --->Uruchom painta---> Naciśnij Ctrl i V --> Plik (W lewym górnym roku painta)--->Zapis jako-->nazwij-->zapis na pulpicie--> Włóż te zdjęcie na jakąż stronę hostingową (np:Imgur)---> skopiuj link wstawionego zdjęcia--> wklej tutaj na forum.

Kubson PW
26 grudnia 2018, 19:07
Czy da się zamienić obrażenia od szarży u kawalerii z 20% za heksa z powrotem na 5% ? Przejrzałem skrypty i nie znalazłem żadnego, który za to odpowiada, chyba, że coś przegapiłem.

Kammer PW
8 stycznia 2019, 17:16
Podobno HDmod nie wspiera już WoG-a/ERA II.

Czy ktoś mógłby to potwierdzić/obalić?

Jeżeli to prawda, to jest to trochę strzał w kolano. A dla SW-moda - strzał w głowę. :/

avatar PW
8 stycznia 2019, 17:36
Żaden strzał w kolano. Przez długi okres wersja 4.205 H-Mda była kompatybilna z ERĄ, powyżej niej już były problemy. Póżniej znów udało się ją ukompatybilnić na chwilę. Po prostu hd-mod i skrypty ery "modują" te same miejsca w pamięci, co oczywiście prowadzi do pogryzienia się. A i tak najnowsze wersje hd-moda raczej idą w kierunku usprawnień multi, a wiadomo ERA i multi to nie za bardzo od zawsze miały po drodze. A rozwiązać problem po stronie gracza jest bardzo łatwo - po prostu w launcherze hd-moda zainstalowanego w katalogu SW wyłączyć aktualizacje automatyczne i jechać na ostatniej kompatybilnej wersji.

Czarodziejki Sm PW
8 marca 2020, 17:37
Mam pytanie odnośnie heroes 3

Jak stowrzyć własną jednostke do heroes 3 i czy ktoś mógłby pomóc mi od początku jak dodać jednostke do banku stworzeń krok po kroku?

KammerKammerPrzeniosłem.

avatar PW
8 marca 2020, 17:56
Podstawowe pytanie: jak bardzo jesteś obyty w programach graficznych? Bez tego ani rusz...
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6
temat: [przykręcony] Poradniki do WoGa i pytania wszelakie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel