Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przykręcony] Poradniki do WoGa i pytania wszelakie
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Andruids PW
1 marca 2017, 13:34
Dobrze Ci się wydaje. Ale co z tego?

Kastore PW
1 marca 2017, 13:55
Jest już pełnoletni.

Drwal PW
1 marca 2017, 22:04
Magiellan słusznie zauważył, to naprawdę fajna rocznica. Szkoda, że bardzo cicho obchodziliśmy to "święto".

Magiellan PW
2 marca 2017, 11:07
Co z tego? Właściwie nic, ale jak słusznie zauważył Drwal to fajna rocznica nieprawdaż? Nie żebym coś komuś narzucał ale można było by z tego oddzielny news zredagować i wrzucić jakiś krótki filmik jak zmieniały się Heroesy na przestrzeni lat...

Ps: A w woli ścisłości to jaka jest właściwie ta data? Bo tak jak wczoraj napisałem pamiętam, że był to na bank 1999 rok, ale nie pamiętam dnia, a w necie znalazłem co najmniej trzy różne wersje (28.02, 03.03. i 17.04.)...

crafcik23 PW
13 kwietnia 2017, 15:02
MOŻECIE ZAKTUALIZOWAĆ TEGO MODA, ,Original Interface'' DO NAJNOWSZEJ WERSJI H3WoG 3.58F ?

Kastore PW
13 kwietnia 2017, 18:26
TEN MOD JEST POD ERĘ 2. JEŚLI CHCESZ GO POD H3WoG 3.58F TO, NIESTETY, SAM SOBIE GO "ZAKTUALIZUJ".

Szaman PW
14 kwietnia 2017, 23:06
Kastore, nie musisz być taki zjadliwy:P Spokojnie wytłumacz nowym, na czym to polega;)
Cytat:
DO NAJNOWSZEJ WERSJI H3WoG 3.58F ?

Najnowszą wersją "WOGA" jest tzw. ERA2, który sama w sobie NIC nie ulepsza w WOGU, lecz ulepsza pod względem technicznym (mniej crashów) i modów. Nie musisz już instalować modów permanentnie, możesz je włączać i wyłączać, kiedy chcesz!

Jak instalujesz ERE2, to masz H3WoG 3.58F, tylko w postaci pojedynczego moda z wielu, a nie jako główny mod jak jest w 3.58F.

Dlatego też proponuje ci ERE2 jest to samo co H3WoG 3.58F i masa modów w tym twój "Original Interface" (jak zainstalujesz oczywiście:P)

crafcik23 PW
15 kwietnia 2017, 11:21
Wie ktoś jak usunąć gai_mod z WoG-a???

Kastore PW
15 kwietnia 2017, 11:50
Nie da się. Na przyszłość zainstaluj Erę i laskawie nie zakładaj nowych tematów na pojedyncze pytania.

Kammer PW
15 kwietnia 2017, 12:13
Przeniosłem posty.

Kastore i Szaman mają mnóstwo racji.
Crafciku23 - porzuć WoG-a i zainstaluj ERA II, możesz ją ściągnąć na przykład stąd.

Magiellan PW
24 maja 2017, 17:40
Nie wiedziałem, gdzie to napisać, a że temat tego wątku to też wszelakie pytania, to napiszę tutaj... Otóż któregoś dnia gadałem z kumplem właśnie o Herkach i w trakcie rozmowy wpadliśmy na takie oto pytanko. Tak właściwie to jaka jest fabuła WOGA? Biorąc pod uwagę rozwinięcie tytułu można domyślać się, że coś z tym przebudzeniem Bogów, ale chodzi mi o coś dokładniejszego. Zresztą pytanie czy WOG w ogóle ma jakąś głębszą fabułę. Bo tak właśnie jeśli chodzi o inne części czy dodatki to coś tam się pamięta, a nawet jeśli nie to choćby właśnie tutaj w konkretnych działach można sobie poczytać... A właśnie o WOGu za bardzo nie ma informacji dotyczących fabuły...

avatar PW
24 maja 2017, 17:48
Fabuła WoGa nie jest związana z fabułą z uniwersum H3. A o fabule dowiesz się więcej czytając solucje z kampanii.

Kammer PW
24 maja 2017, 17:54
W sumie wiadomo cokolwiek o tych tytułowych Bogach? Są oni gdziekolwiek wymienieni/wspomnieni/cokolwiek prócz Emisariuszy?

datteba__o PW
8 października 2017, 12:31
Przepraszam, że zwracam się tu, ale nie wiem gdzie indziej. Jestem nowy i zacząłem się interesować modyfikacją, ale jeszcze parę rzeczy gdzieś "ucieka" i nie wiem jak znaleźć lub stworzyć dane pliki. Ktoś ogarnięty w tym temacie byłby chętny, aby mi odpowiedzieć na parę pytań i w razie potrzeby pomóc?

Kammer PW
8 października 2017, 12:42
Przeniosłem, bo pytania wszelakie.

Co byś chciał wiedzieć?

datteba__o PW
8 października 2017, 12:50
Dziękuję. Chciałem zmienić główne tło gry, i poniekąd mi się to udało, tylko został mi prostokąt z poprzedniego tła. Porusza się, więc wydaje mi się, że powinno być w H3sprite, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć. Drugie pytanie to czy jest jakiś prosty sposób na podmianę budynków w poszczególnych miastach, bo chciałbym, aby np. kapitol znajdował się gdzie indziej niż się znajduje, ale nie jest to łatwe bo wydaje mi się, że musiałbym dokładnie wyliczyć pikselami gdzie by się znalazł i tak samo cieć i obwódkę tego kapitolu. To chyba wszystko jak na razie.

Kammer PW
8 października 2017, 12:55
OK, to w sumie kluczowe pytanie - na czym Ty chcesz to zmieniać? Czysty SoD/ERA II/VCMI?

datteba__o PW
8 października 2017, 12:57
Znaczy tak, nie do końca to ogarniam, ale mam ściągniety heroes 3 z złotą edycję + wog, ale korzystam ze zwyczajnych herosów

Szaman PW
8 października 2017, 13:23
Zmiana lokalizacji obiektu na menu miasta w WOG/ERA2 wymaga zaawansowanej znajomości skryptów ERM, a z tego co wiedzę na HC to tylko garstka ludzi potrafi obsługiwać ERM w stopniu zaawansowanym.

Co do menu i tła ikonek to bez Photoshopa czy GIMPA nie zrobisz tego precyzyjnie.

datteba__o PW
8 października 2017, 14:11
Wiem, że trzeba by było precyzyjnie to zrobić w gimpie czy innym programie, chodzi mi o to gdzie znaleźć ten plik, aby usunąć kwadrat z ze starego tła na nowym, ponieważ takowy został, i strasznie psuje wygląd :/
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: [przykręcony] Poradniki do WoGa i pytania wszelakie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel