Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/miasto/żart] Szklarnia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10

Fandor PW
5 października 2017, 17:47
Przypomina mi się stara gra Mad Hattera, jeżeli porzucenie szklarni sprawi, że Mad znowu zajmie się takimi projektami to chyba warto, zwłaszcza, że na swój sposób miasto jest już gotowe, bo co innego jeszcze do niego wprowadzić? Zmiany kosmetyczne lub w ogóle zmiana koncepcji.

Nephretes PW
5 października 2017, 17:49
Rozumiem specyficzny styl Mad Hattera, ale poprawić należałoby zdecydowanie ekran miasta. Obecny jest niestety brzydki. Jakiś czas temu pokazywany był nowy ratusz. Można z prostych brył i plastelinowego teksturowania coś niezłego wykonać.

Darth Ponda PW
6 października 2017, 15:27
Może Mad Hatter zechce przekazać projekt komuś chętnemu i z doświadczeniem jeśli takowa osoba się znajdzie?

Felag PW
6 października 2017, 19:22
Jeśli komuś kogo zna i ufa, to ok. Ale gdyby miał go dawać komuś na forum... Ryzykowałby oddanie jakiemuś Nitj'sefniemu i zrobienie z tego cyrku, jak z Vori. A wszyscy sprawdzeni (np. MDT czy Kuri) mają swoje projekty i wątpię, by byli zainteresowani. Więc IMO to zły pomysł.

Ale ofc jak autor będzie chciał oddać, to będę kibicował i nowemu projektowi, kto by go nie prowadził. ;)

Pointer PW
10 kwietnia 2018, 19:58
Hura! Wiosna nadeszła i Szklarnia żyje!

Darth Ponda PW
11 kwietnia 2018, 12:14
Niech żyje Szklarnia! Chwała warzywom!

Eggyslav PW
11 kwietnia 2018, 13:45
Nazwijcie mnie bluźniercą, ale wygląda na to że nie tylko Pan Jezus zmartwychstał tej wiosny... Vivat Szklarnia! :D

Alistair PW
11 kwietnia 2018, 19:09
A tak właściwie - czy to oznacza powrót Mad Hattera do prac nad Szklarnią?

Kammer PW
11 kwietnia 2018, 19:24
Trzymam kciuki za powodzenie projektu!

avatar PW
20 czerwca 2018, 09:07
Szklarnia w jedynej dostępnej wczesnej wersji doczekała się kolejnego filmiku na youtube i tłumacząc komentarze - ludziom się raczej podoba niż nie podoba.

Mad Hatter - trochę marudziłeś gdzieś, kiedyś na brak feedbacku. Feedback jest (dowidzi tego powyższy filmik), tylko jest on inny niż standardowy feedback towarzyszący innym projektom. Szklarnia jest totalnie dziwnym, łamiącym herosowe stereotypy modem, pełnym humoru a jednocześnie z kapitalnym pomysłem jako całość. Tu ciężko powiedzieć co będzie lepszy line-upem a co nie. Cokolwiek wsadzisz do gry - będzie pasowało. Grunt, żeby było z jajem, żeby gęba się uśmiechała widząc ruch jednostek na polu walki, by byle oddział brokułów dał sobie radę ze smokami :)

Tak więc działaj, pracuj, publikuj. Zaplecze fandomowe masz, choć ciche :)

Alistair PW
23 czerwca 2018, 15:51
Sorry chłopie, ale czegoś nie rozumiem, może wyjdę na idiotę, ale powiedz mi jedno - jak ja mam Cię znaleźć? Bo po wpisaniu w google frazy Mad Hatter Greenhouse mam coś takiego - Mad Hatter Greenhouse. Na youtubie mam coś takiego: mad hatter heroes iii vcmi greenhouse - na samej górze filmik sprzed 2 lat. Z chęcią dałbym Ci lajka, ale za cholerę nie wiem gdzie. Ja robię coś nie tak?
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10
temat: [VCMI/miasto/żart] Szklarnia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel