Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Marvel - komiksy, filmy itp.
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 25 - 26 - 27

Matheo PW
26 sierpnia 2017, 12:00
Bardzo dobre podsumowanie produkcji Marvela.


Alamar PW
8 września 2017, 08:25

avatar PW
8 września 2017, 08:58
Gdzieś wyczytałem, że intencją reżysera było, żeby Ragnarok był w stylu buddy movie. Mam nadzieję, że tak będzie!

Alistair PW
8 września 2017, 18:49
To może być epickie. Na pewno obejrzę.

Warmonger PW
8 września 2017, 19:29
Oby z tą epickością nie przesadzili... nie chcę kolejnego Człowieka ze Stali :P Ma być zabawnie i nie zobowiązująco.

Matheo PW
11 września 2017, 21:40
Ktoś może oglądał serial Luke Cage? Kojarzycie może skąd się wzięła jego ksywka. On to w jednym odcinku tłumaczy rozmawiając z Claire. Nie mogę teraz znaleźć tej sceny.

Alamar PW
11 września 2017, 21:44
Ksywa Carla Lucasa wzięła się od jego nazwiska - Luke - i stąd, że własnie "wyszedł" z pudła (więzienia, a nie kartonu :P) - Cage. Zresztą wystarczyło zajrzeć choćby an Wikipedię, by się tego dowiedzieć.

Matheo PW
11 września 2017, 21:58
Zapewne tak było w komiksie. Już znalazłem. Nie rozmawiał wtedy z Claire tylko z Rivą (odcinek 4). Jego ksywka to parafraza ewangelii Łukasz 4, 18 połączona z mottem jego ojca, kaznodziei "Nie można zamknąć człowieka w klatce jeśli naprawdę chce być wolnym".

Nicolai PW
11 września 2017, 22:13
Możliwe, że sobie dotłumaczyli to w serialu, bo w komiksach z tego co wiem to zbytniego backstory temu nie dawali...

Alamar PW
28 września 2017, 18:14


REALLY!!!???

Chyba najlepszym podsumowaniem tego, co się dzieje w Marvelu jest poniższy komentarz:
Cytat:
You know what isn't back? Quality writing

avatar PW
28 września 2017, 18:30
Heh, a tu jedna z opinii, która nie wiedzieć czemu szybko znikła z jednej grup facebookowych...

Darth Ponda PW
29 września 2017, 23:38
Czy Marvel kiedyś postępował inaczej? Bo im więcej ich starych komiksów czytam większe mam wrażenie, że od zawsze panował u nich chaos.

Nicolai PW
30 września 2017, 11:57
Ten akapit o DC tak trochę przekłamany, bo rzeczywiście zaczęło się od powrotu Wallego i Clarka, ale co potem zaczęło się dziać? O rety... A co do tego, że w Marvelu zawsze tak było. Cóż, jak patrzę na stare komiksy SW od nich to były wręcz nieczytalne.

Alamar PW
1 października 2017, 15:57
Nicolai:
Cóż, jak patrzę na stare komiksy SW od nich to były wręcz nieczytalne.
Jakby DC nie miało niczego na sumieniu:


Anyway, z tego co tu i tam słyszałem, to problemy Marvela wynikają z dwóch powodów: ukierunkowaniem komiksów pod filmy (co nie jest niczym nowym, choćby Superman po sukcesie serialu "Smallville" zaczął wciskać czytelnikom wszelkie możliwe nawiązania do serialu) oraz Issac Perlmutter, którego Disney dawno już odciął od decydowania o czymkolwiek w filmach. Niezbyt się w tym orientuję (musiałbym poszperać, a za bardzo mi się nie chce :P), ale to chyba on jest osobą odpowiedzialną za kierunek, w jakim poszły komiksy o mutantach i Fantastycznej Czwórce (ponieważ FOX ma do nich prawa filmowe :P), a także to chyba on odpowiada za serialowe "hity" jak "Iron Fist" i "Inhumans" (których to osobiście promował w komiksach i na ekranie jako następców X-men).
Do tego oczywiście dochodzą inne problemy, ale powiedziałbym że te dwa wymienione wyżej są główną przyczyną kondycji komiksów Marvela na przestrzeni ostatnich (kilkunastu?) lat.

Nicolai PW
1 października 2017, 16:00
Nie rozmawiajmy o Srebrnej Erze...

rad19dym PW
1 października 2017, 19:02
Old Man Logan się przyjął wśród fanów, więc nadeszła pora na jego kamrata.

Alamar PW
2 października 2017, 09:33

Garett PW
2 października 2017, 12:42
Ja wiem, że in-universe to Mephisto jest odpowiedzialny za, tfu, One More Day, ale chyba każdy się ze mną zgodzi, że na celowniku powinien znajdować się Quesada. :P

Alamar PW
2 października 2017, 13:08
Na to już trochę za późno:


avatar PW
2 października 2017, 13:29
Garret, made my day :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 25 - 26 - 27
temat: Marvel - komiksy, filmy itp.

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel