Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Wasze niusy ze świata M&M
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 15 - 16 - 17

Darth Ponda PW
10 lipca 2017, 21:24
Tarnoob, jak użyć unicodu na iOsie 10?

Tarnoob PW
10 lipca 2017, 22:26
Nie wiem, bo mi nie dali. Niestety zostaje Google.

Alamar PW
12 lipca 2017, 11:01
31 lipca MM:Shutdown zostanie odłączony od podtrzymywania życia.
Ktoś w ogóle jest tym ruchem zdziwiony? Chyba tylko dlatego, że tak późno. :P

Turtle PW
12 lipca 2017, 12:40
Nawet nie wyszła z Wczesnego Dostępu. A już ją wycofują... To jest ciekawe. I smutne.

Godzilla PW
24 lipca 2017, 18:15
To tu się nada.?

Szaman PW
24 lipca 2017, 21:15
Heroes i RPG? Już to mamy!

Jak nie patrząc doświadczenie jednostek to element RPG:)

Nicolai PW
25 września 2017, 15:20
Na pełnoprawnego niusa nie zasługuje, więc daję tutaj ;)


Kurek PW
26 września 2017, 00:46
Ale tam jest błędów.... Ehh, normiki wszystko psują.

Kastore PW
26 września 2017, 01:33
Jakie tam są błędy?

Andruids PW
26 września 2017, 01:39
@Kastore Już w pierwszych 40 sekundach dwa głupie błędy. Legenda to nie sequel King's Bounty, no i na pewno nie najnowszy.

Kastore PW
26 września 2017, 02:27
Coś jeszcze poza tym? (pomijamy wybranie WoG-a zamiast Hoty do ciekawostki nr 9 :)

Andruids PW
26 września 2017, 02:56
Coś jeszcze poza tym.

Kastore:
pomijamy wybranie WoG-a zamiast Hoty do ciekawostki nr 9
WoG to modyfikacja, nie dodatek, jakim to mianem bez problemu można nazwać Hotę. A skoro już przy tym:
0:55 "nowe klasy dowódców"

Kastore PW
26 września 2017, 03:28
Noo... te błędy nie wydają mi się jakieś rażące, to głównie czepianie się użycia kilku nietrafnych słów.

Kammer PW
26 września 2017, 07:02
WoG rozbudowuje Trójkę o [..] nowe zamki.
Jak to nie jest rażący błąd, to już nie wiem, co nim jest. :P

Nicolai PW
26 września 2017, 09:01
Ależ wysyp na YT ;)


avatar PW
26 września 2017, 09:15
Cytat:
WoG to modyfikacja, nie dodatek
WoG bardzo długo był traktowany jako dodatek i w pewnym sensie nim jest. Zanim przyszedł patch 3.57 i cała wogifikacja to głównymi elementami WoGa były nowe kampanie, jednostki, artefakty, funkcja burzenia miast no i skrypty w zdarzeniach czasowych map. W sumie Shadow of Death nie wniósł do gry wiele więcej.
A na w/w filmiku mam wrażenie, że gość nie rozróżnia woga od hoty :)

Alistair PW
26 września 2017, 19:13
Tak to jest, gdy filmiki nagrywają ludzie mający średnie pojęcie o temacie.

Kastore PW
26 września 2017, 19:29
Ale przynajmniej mają duży feedback. Już tak nie zrzędźcie. :P

Magiellan PW
27 września 2017, 16:24
Oj tam, już bez przesady. Ja bym się zbytnio nie czepiał tego pierwszego filmiku. Może i kilka błędów by się znalazło ale nie są to jakieś strasznie rażące sprawy. Przykładowo WOG jest tak rozbudowany i wprowadza tyle nowych rzeczy, że właściwie można go nazwać dodatkiem. Natomiast w stwierdzeniu, że WOG rozbudowuje grę o nowe zamki chodziło zapewne o modyfikacje z nowymi zamkami... Poza tym chyba sami przyznacie, że mimo iż jednak w większości o tych faktach się gdzieś tam słyszało to są jednak one całkiem ciekawe XD

Osobiście bardziej przyczepiłbym się drugiego filmiku... Gościu nawija przez 10 minut i właściwie stwierdził tylko, że cała rozgrywka H3 jest szybka, prosta i przyjemna, że H3 ma najlepszą ścieżkę dźwiękową i chyba padła też wzmianka o grafice... Ja bym wspomniał jeszcze o dwóch sprawach... Po primo jak dla mnie po kolejnych częściach gdzieś zagubił się ten niepowtarzalny legendarny klimat, który czuło się w H2 i H3... Taka baśniowa gra z rycerzami, potworami, diabłami, smokami, itp... (Chociaż potem okazało się, że te demony czy diabły to tak naprawdę kosmici XD). Mi jakoś też do gustu nie przypadło przeniesienie całego universum w 3D. Wiem, wiem, że to spowodowane jest postępem graficznym, itp, ale jakoś do teraz nie pasuje mi to do Herków... Przykładowo H5 nawet nawet mi się podobał, do teraz czasem w niego pogram, swego czasu grałem w niego całkiem dużo, ale jednak... Jednak to nie to samo co H3 czy nawet H2... W H6 czy H7 w ogóle nie grałem, bo mój komp nie jest w stanie ich zwładnąć, ale z każdą kolejną częścią mam wrażenie, że to zupełnie inna nowa gra. W sensie, że to nie kolejne Heroesy tylko zupełnie inna, nowa gra. Druga sprawa, to w moim odczuciu po H3 Herki jakoś za bardzo poszły w stronę RPG... Nie powiem, lubię gry RPG, ale jakoś miałem wrażenie, że już w H5 trochę za dużo elementów RPG, a z tego co słyszałem to w kolejnych Herkach jest takich elementów jeszcze więcej. Moim skromnym zdaniem jest to niepotrzebny zabieg... Herki powinny być tak jak były... Grą turową z elementami RPG, a nie grą RPG z elementami gry turowej.

Andruids PW
21 listopada 2017, 12:29
Gud nius?
(Vivendi wstrzymuje się na chwilę obecną z próbą przejęcia Ubisoftu)

https://www.cnbc.com/2017/11/20/vivendi-wont-try-to-take-over-ubisoft.html
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 15 - 16 - 17
temat: Wasze niusy ze świata M&M

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel