Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/miasto/żart] Szklarnia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10

Kastore PW
21 września 2017, 20:07
Co się dzieje?

Alistair PW
21 września 2017, 20:24
Pomyślałbym, że to żart, ale mamy wrzesień, a nie 1 kwietnia.

avatar PW
21 września 2017, 20:39
Szkoda - rozumiem, że w planach masz pomysł na własną grę, na własnym silniku, w którym ma się pojawić Greenhouse? Mimo wszystko szkoda, że wersji 0.2 nie będzie....

Warmonger PW
22 września 2017, 08:02
Jednego dnia nowy line-up, a następnego koniec projektu? Co to za cyrk?

Nie, żeby mi zależało ;)

Aayren PW
22 września 2017, 11:34
No nie? Śmieszna reakcja :D

Darth Ponda PW
22 września 2017, 20:20
Niee, nie wierzę, mój ulubiony mod. Dlaczego?

bRyland PW
22 września 2017, 22:06
Zamiast warzyw ze Szklarni wyszła nieukończona kiszonka...

Darth Ponda PW
22 września 2017, 22:23
A to nie była przypadkiem wersja 0.1?

Alistair PW
23 września 2017, 14:41
Myślę, że to był/jest na tyle zaawansowany mod, że po prostu szkoda by było, żeby został tak po prostu anulowany. Nie wiem jakie powody stoją za taką decyzją, ale ciężko mi sobie wyobrazić jakiekolwiek. Nawet dramat życiowy mógłby co najwyżej spowodować odłożenie projektu na później, a nie jego zaprzestanie. Mam tylko nadzieję, że autor nie przejął się jakimiś złymi uwagami, bo nie warto.

James_Dean PW
23 września 2017, 18:29
Autorze, każdy miewa kryzys twórczy. Wszyscy kibicujemy byś odnalazł motywację i skończył projekt :)

Darth Ponda PW
23 września 2017, 20:30
Dokładnie. Haters gonna hate. To najlepszy mod od lat, nie poddawaj się!

Eggyslav PW
23 września 2017, 22:58
Drogi Mad Hatterze, wielce nas zasmuciłeś decydując się na anulowanie tego projektu. Nie wiem jaka jest tego przyczyna, nie będę też dociekał. Masz na pewno jakiś powód i szanuję to, choć Szklarnia naprawdę świetnie się zapowiadała, jako jeden z najkompletniejszych i ambitniejszych projektów VCMI. Cóż, pozostaje tylko życzyć ci pomyślności przy twoich grach, czy innych projektach, i mieć nadzieję że może kiedyś powrócisz do modowania Heroesów. Szklarnia na zawsze pozostanie w sercach Grotowiczów. Godspeed, you magnificent Bastard.

Bacus PW
24 września 2017, 13:21
To wielki cios dla całej sceny moderskiej. Modyfikacja obok, której nie dało się przejść obojętnie... Szkoda i życzę Ci wszystkiego dobrego Kapeluszniku.

Przykra to wieść... Mam nadzieję, że decyzja nie jest nieodwracalna i nieodwołalna, bo Szklarnia jest najlepszym co spotkało Polski modding i tracić coś tak wspaniałego na tak dalekim etapie prac... serce mi się kraja.

Trzymaj się Mad najlepiej, wierzymy w Ciebie i liczymy, że powrócisz.

diabełek412 PW
24 września 2017, 14:43
Ej, a moje zdanie się nie liczy też chce coś powiedzieć. Mod jest ciekawy, fajny, choć trochę dziwny. Zagrałbym tym miastem, bo lubię modyfikację, które nie niszczą mi gry p: Mad trzymaj się mam nadzieje że wrócisz, a nie tak jak "Twórca" Woga który już nie wrócił, przez to ten mod upadł bezpowrotnie.

Andruids PW
2 października 2017, 07:34
MadHatter opisał dokładniej na swoim profilu Deviantart sytuację związaną ze Szklarnią.

https://madhatterworkshop.deviantart.com/journal/Greenhouse-suspended-Szklarnia-wstrzymana-707142528

Darth Ponda PW
2 października 2017, 14:36
Ech, zbyt wiele potencjalnie dobry gier i modów upada właśnie przez brak sprecyzowanej koncepcji od samego początku. Uważaj Vori-team!

Warmonger PW
3 października 2017, 07:18
Od samego początku, czyli od kiedy? Projekt Vori ma na pewno ponad 5 lat, początki sięgają prehistorii :P

Nephretes PW
3 października 2017, 11:42
Meh, porzucać moda w momencie kiedy jest na niego duży boom na fali świeżaków? Ja osobiście nie rozumiem o co w ogóle chodzi z tą nagłą popularnością rok po premierze, ale decyzja autora może zaskakiwać.

Felag PW
3 października 2017, 20:23
Chciałbym zauważyć, że projekt Vori jeszcze nie upadł i wciąż jest rozwijany i wprowadzane są do niego cały czas kolejne modyfikacje i zmiany na lepsze.

Drwal PW
3 października 2017, 20:58
Vori nie powstało i nie powstanie, a już na pewno nie przez obecny zespół. Kolejna błazanada, tylko tym razem mniej osób daje się w to wszystko wciągnąć.

Szklarni ogólnie szkoda, miała swój urok, a tak pozostanie tu gdzie jest. Nie ma co rozpaczać, projekt był do ściągnięcia z pewnie rok i nikt nim się prawnie nie interesował. To śmierć dała mu chwałę i rozgłos. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10
temat: [VCMI/miasto/żart] Szklarnia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel