Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT] The Tides of War
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 60 - 61 - 62 ... 86 - 87 - 88

Andruids PW
26 sierpnia 2017, 21:28
Nephretes:
Nie jest on najwyższych lotów
Pasował stylistycznie do H3. Ten nowy wygląda na zbyt odpicowanego.

Nephretes PW
26 sierpnia 2017, 22:24
Welp, nadal jest to WIP, ale taka jest cena rozwoju umiejętności graficznych. Jestę Axolotę. To co było już nie wróci ~

chaos PW
26 sierpnia 2017, 22:42
@Neph - Niezmiernie się cieszę, że rozwinąłeś graficzne umiejętności, mam tylko nadzieję, że nie zapomniałeś w związku z tym o Oasis.

Nephretes PW
26 sierpnia 2017, 23:02
Ależ nie, ale teraz kiedy wrócił Trith i mamy świeżą krew do alternatyw, skupiamy się głównie na tym modzie.

Kuririn PW
27 sierpnia 2017, 06:46
Poka to w większej rozdziałce :P

Zachari PW
27 sierpnia 2017, 14:49
A masz może jeszcze stary def ulepszenia?

Fandor PW
28 sierpnia 2017, 19:36
Mógłbyś Neph pokazać kolejne postępy nad jednostką? W sensie wrzucić różne jej wersje które tu pokazywałeś. Mam wrażenie, że coś poszło nie tak jakby pierwotny koncept bardziej mi się podobał, a te zmiany nie do końca.

Nephretes PW
29 sierpnia 2017, 07:26
Kuririn:
Poka to w większej rozdziałce :P
Nie. Render będzie jak będzie mi się chciało i jak jednostka będzie skończona. Nie wcześniej i nie później.

Toffi:
A masz może jeszcze stary def ulepszenia?
Postaram się pogrzebać i może gdzieś znajdę.

Fandor:
Mógłbyś Neph pokazać kolejne postępy nad jednostką? W sensie wrzucić różne jej wersje które tu pokazywałeś. Mam wrażenie, że coś poszło nie tak jakby pierwotny koncept bardziej mi się podobał, a te zmiany nie do końca.

Mógłbym, ale jestem zbyt leniwy aby przebijać się przez 30 stron początkowych tematów gdzie powinny być pierwsze koncepty :p Proszę porównać na własną rękę. Jak będę zestawiał ze sobą wersje to na koniec procesu tworzenia, czyli nie teraz.

Mogę się najwyżej nieskromnie zgodzić z tym, że moje grafiki robią się zbyt ładne i jakoś nie jest mi szczególnie przykro z tego powodu, a także z tym że obecna kolorystyka przywodzi na myśl może bardziej Asylum niż Dungeon.

Dla malkontentów został udostępniony właśnie w tym celu stary def, ale podobnie jak z driadą, to nowa wersja trafi do moda.



Kuririn PW
29 sierpnia 2017, 08:01
Neph:
Nie.
Spodziewałem się takiej odpowiedzi :P

Nephretes PW
13 września 2017, 22:23
Alternatywa anioła - paladyn. Dzień dobry.

Belegor PW
13 września 2017, 22:32
No no no....klasa sama w sobie. I dziwicie się, że w UP grałem właśnie paladynem.

Szacunek Neph, bardzo ładna jednostka.

Nephretes PW
13 września 2017, 22:40
No no, mało która jednostka w MDT jest wysiłkiem pojedynczego grafika. W tym konkretnym przypadku najwięcej braw dla Tritha i Witcha. Moja skromna osoba odpowiada jedynie za pewne poprawki w modelu i animacji :p

alien500 PW
13 września 2017, 23:00
Powód by zagrać zamkiem.

Kuririn PW
14 września 2017, 07:22
Za skromny miecz dla tego kozaka :P

A u illithida powiało mi nekropolia...

Sir Galuf PW
14 września 2017, 07:25
Ten paladyn wymiata! Najbardziej epicka jednostka do trójki ever! :-). Nurtuje mnie tylko jedno, skoro Paladyn to wersja nieuleczalna, to jaką nazwę nosi ulepszenie tej epickiej jednostki? (Bo krzyżowca już mamy)

Mistrz PW
14 września 2017, 09:23
Ślicznota! Nie wiem tylko, czy taki Paladyn miał by jakiś start do Janioła, bardziej bym widział go jako alt Championa.

Eggyslav PW
14 września 2017, 11:31
I am Sir Eggyslav, and I approve this unit. DEUS VULT! :)

A tak na serio, Podoba mi się pomysł żeby Paladyn był raczej alternatywą Czempiona niż Anioła, Poza tym, Jeśli chodzi o nazwę ulepszenia, to proponuję "Mistrz Miecza", "Seneszal", albo "Komandor", lub jak kto woli "Komtur".

Warmonger PW
14 września 2017, 11:44
Alternatywa Czempiona to żadna alternatywa. Za to alternatywa Anioła może namieszać - łatwe do wybudowania siedlisko, niski koszt, większy przyrost - to byłaby interesująca opcja strategiczna.

Nephretes PW
14 września 2017, 12:57
Jest dokładnie tak jak mówi Warmonger. Na nazwie jednostki nie będziemy dyskutować, bo to forum słynie z długich i bezsensownych rozmów na ten temat, a imię jej tak czy tak już przyklepane.

sir Galuf:
skoro Paladyn to wersja nieuleczalna,

Powiem tylko tyle, że Paladyn to nazwa dla "uleczelnia" :D

Sir Galuf PW
14 września 2017, 15:27
A! To jak brzmi nazwa wersji nieulepszonej? PS.: Sorry za tego "uleczalnego". Rano zawsze jestem trochę nieprzytomny XD
strona: 1 - 2 - 3 ... 60 - 61 - 62 ... 86 - 87 - 88
temat: [VCMI/MDT] The Tides of War

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel