Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG] Ciekawe znalezisko
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Kurek PW
7 września 2017, 21:58
Znalazłem przez przypadek w googlach pewną stronę:

http://www.woggraphs.acidcave.net/

Prace pochodzą z lat 2003-2005. Bardzo archeo! Wygląda to na pradawne podejście do modowania H3 na bazie WoGa. Część z tych prac przedarła się do minimodów wogowych, ale niektórych grafik nie kojarzę. Czy autorzy strony mogą coś opowiedzieć, jestem zaciekawiony.

Kastore PW
7 września 2017, 22:04
Acid udostępnił tę stronę w dzień oficjalnego upadku WoG-a.

diabełek412 PW
8 września 2017, 16:17
Szkoda że nie ma tego wszystkiego w grze.

Myśle że to wszystko pojawi się w Erze jeśli autorzy tych prac na to pozwolą.

Drwal PW
8 września 2017, 16:19
Większość tych rzeczy już dawno jest w grze w różnej formie. Nie ma tu nic ciekawego.

diabełek412 PW
8 września 2017, 16:23
A w jakim np. modzie te rzeczy są bo tego nie zauważyłem nigdzie ( no chyba że czegoś nie dopatrzyłem)?

Szaman PW
8 września 2017, 20:03
Jak będę miał czas i motywacje to rzucę poniektóre rzeczy do Przygód Gunduli.

Hiro PW
8 września 2017, 21:10
Kilka rzeczy wygląda na poziomie, np. "zasoby" w formie złotych grzybków.

diabełek412 PW
8 września 2017, 21:18
Hmm... ja tak se zastanawiam gdyby Slava Salnikov nie odszedł by od Woga to czy oprócz tych wszystkich niedoszłych nowości doszło by coś jeszcze do Woga? Ja sobie myśle że mielibyśmy Wogowsike FORGE albo coś jeszcze bardziej absurdalnego jak 9 poziom jednostek, 2 dowódców na jednego bohatera. Opcji jest wiele, jak myślicie co by dodali (według was oczywiście) twórcy Woga?

Kammer PW
8 września 2017, 21:29
Bastion? To był chyba sztandarowy element WoG-a 3.59.

Acid Dragon PW
8 września 2017, 22:44
Strona z linku służyła przez pewien czas za "bank grafik" dla WoG Teamu, gdy pełniłem rolę koordynatora grafik. Aktualizowałem ją na bieżąco, gdy powstawały nowe propozycje lub gdy coś było wykorzystywane i brane do gry. Wygląda archaicznie, lecz nie miała wyglądać, tylko być funkcjonalna. Pod pewnymi względami jest to zbiór odrzuconych grafik, które po prostu nie weszły do WoGa lub czekały na lepsze czasy.

Do WoGa 3.59 miały zostać dodane przede wszystkim egipskie miasto (tzw. Bastion) oraz sporo jednostek z MM7-8. Oprócz tego WoG Team miał ambitny plan wstawienia "pustego" miasta tak, aby każdy mógł wstawić swoje własne miasto odpowiednimi skryptami ERM i grafikami. Czyli z pominięciem grzebania w kodzie lub plikach gry. Wskutek zatrzymania prac, pomysł ten nigdy nie zaczął być realizowany.
temat: [WoG] Ciekawe znalezisko

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel