Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: DC - komiksy, filmy, seriale i inne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 12 - 13 - 14

Nicolai PW
17 lipca 2017, 14:53
Cytat:
Reżyser przyznał, że na początku rozmów z producentami zaznaczył, że uwielbia świat Mrocznego Rycerza, ale ma własną wizję, okazało się, że studio w pełni ją podziela.
Ostatni raz jak reżyser tak podszedł to skończyliśmy z...


Alamar PW
17 lipca 2017, 18:53
Nicolai:

No i Marvel nie dość, że ma w końcu Batmana, to jeszcze wypadł on lepiej niż Batfleck. :P

A propos Batflecka, czy przypadkiem scenariusz jego solowego filmu nie wyrzucono do kosza i kolejny tworzony jest od podstaw?


PS

Alamar PW
23 lipca 2017, 07:43


Wygląda... gorzej niż poprzedni zwiastun. :(
Czyżby jednak kolejny BvS? Po dość przeciętnej, ale jednak przyjemnej i oglądalnej WW, WB znów wraca do swoich "mhocznych" konceptów?
Ogólnie ten rok był bardzo dobry dla fanów komiksów (nawet WW się udała), więc ten trailer tym bardziej zawodzi.

Choć może jednak wyjdzie z tego "Aquaman and Superfriends". ;)

EDIT:
Pokazały się też zwiastuny nowych sezonów seriali, ale nie mam siły ich wstawić, więc jakby ktoś był tak miły...

Nicolai PW
23 lipca 2017, 12:12
Biedne Metropolis, znowu je rozwalą :D

Warmonger PW
23 lipca 2017, 13:31
Cytat:
Wygląda... gorzej niż poprzedni zwiastun. :(
Co nie oznacza, że źle. Trailer jest po prostu bardzo przewidywalny i standardowy dla tego gatunku.

Nicolai PW
24 lipca 2017, 17:20
Not again...

diabełek412 PW
26 lipca 2017, 16:20
Dla tych co mają dość (na razie) tych problemów z DC Comics, to mam dla was coś ciekawego.
Na Cartoon Network co jakiś czas lecą dwa filmy związane z lego Batmanem 4 filmy z Młodymi Tytanami (oczywiście tą starą wersją). W każdy weekend leci nowy serial Ligi Sprawiedliwych i po nich leci Batman Odważni i Bezwzględni. Codziennie lecą Młodzi Tytani Akcja zwłaszcza o 18:15 (polecam, bo niektóre odcinki wam się spodobają, szczególnie jeden) i jakiś czas temu leciała "dziewczyńska" wersja Ligi Sprawiedliwości. Polecam wchodzić co jakiś czas na Cartoon Network.

Nicolai PW
13 sierpnia 2017, 22:59
Liga Sprawiedliwych zapowiada się... no właśnie ;(

Alamar PW
14 sierpnia 2017, 08:11
Nie martw się, zawsze możesz obejrzeć Thora: Ragnarok a w następnym roku będzie Infinity War. ;)

Nicolai PW
2 września 2017, 12:35
Że się spytam co się odpiernicza w departamencie animacji DC? Zapomnieli, że mają innych bohaterów niż Batman? W DC Universe Animated Original Movies ma więcej filmów niż cała reszta razem wzięta. Myśleliście, że Wolverine i Spidey są przesadnie eksploatowani w adaptacjach? Phi... w samym 2017, Gacek wystąpił w Justice League Dark, Lego Batman, Wonder Woman, Batman and Harley Quinn, a jeszcze na horyzoncie są Justice League i Batman vs Two-Face.

Kogoś chyba zdrowo pogrzała. Myślałem, że autorski obraz, w którym Harley zalicza Nightwinga i smrodzi w Batmobilu to znak, że pomysły im się skończyły i przynajmniej animowanemu Gackowi dadzą odpocząć, ale gdzie tam...



Co nowego zapowiedzieli? Ano Batman vs Two-Face utrzymane w campowym stylu Adama Westa, adaptację Gotham by Gasligth i Suicide Squad, w którym założę się, że dadzą Mrocznemu Rycerzowi co najmniej cameo. Do JLD go wcisnęli to tutaj nie?



I na marginesie, nadrobiłem zaległości komiksowe i muszę powiedzieć, że momentami nie umiałem skomentować prób naprawienia New 52 inaczej niż "WTF". Przykładowo śmierć nowego Supermana, którego fani nie lubili, bo nie był starym Supermanem. Jak to wyglądało? W skrócie? Kal-El went Padme, dosłownie. No dobra... może nie zmarł po urodzeniu bliźniaków, ale kopnął w kalendarz przez smutek. Nie swój, co prawda, tylko fanów, ale zawsze.

A tak bardziej szczegółowo to po kilku poważniejszych starciach pod rząd, w których ostro się nadwyrężał, trwale uszkodził swój organizm, czyli innymi słowy dostał kryptońkiego raka i jest umierający. Oczywiście Liga Sprawiedliwych z Batmanem na czele mówią, że mogą mu pomóc (Jamy Łazarza, heloł!), ale on powiedział, że nie, bo nie i tak jest dobrze, on chce umrzeć. Jak mówiłem, Padme. Jeśli chcecie szczegóły, to macie tutaj:



Jego zwłoki nie zdążyły ostygnąć, a już jego miejsce zajął backupowy Clark z poprzedniego uniwersum, ale mimo to wieść jakim cudem zdążyła się rozejść i w międzyczasie pojawiło się kilku pretendentów do schedy po Harcerzyku, w tym Luthor.

Oczywiście, tematu New 52 Supermana nie porzucono ot tak sobie. Stary Clark poleciał do Twierdzy Samotności ze zwłokami następcy/poprzednika, bo on już to przeżył i wiedział, że wystarczy wsadzić Kryptonianina do mikrofali i wróci, tak jak on po walce z Doomsdayem, ale niestety ta linia czasowa nie ma takich ficzerów, więc lipa, stary Superman musi zostać nowym Supermanem. Potem połączono obu piątowymiarowym bełkotem, ale to sprawa na inny post :P

Alamar PW
2 września 2017, 13:29
Nicolai:
Kogoś chyba zdrowo pogrzała. Myślałem, że autorski obraz, w którym Harley zalicza Nightwinga i smrodzi w Batmobilu to znak, że pomysły im się skończyły i przynajmniej animowanemu Gackowi dadzą odpocząć, ale gdzie tam...
Ależ ta animacja jest dobra... pod warunkiem, że nie weźmiesz jej na poważnie. Inaczej najlepszy detektyw na świecie nie jest w stanie wydedukować, jak pokonać wroga złożonego z suszonych liści. ;)
Ten film powstał jako jeden wielki żart (Kapitan Klaun!) i tyle. Nie, żart w Batmobilu był bez-na-dziej-ny, ale wysiadka na Gas Station już nie.
Anyway, jeśli chcesz rozrywki, to dobra pozycja. Jeśli czegoś poważniejszego, to trzymaj się z daleka.

A co do samych filmików o Gacku - widać DC chce wykorzystać boom na niego ile tylko może. W końcu LEGO Batman się sprzedał, więc teraz będzie wysyp animacji w podobnym stylu. Do czasu.

Nicolai:
A tak bardziej szczegółowo to po kilku poważniejszych starciach pod rząd, w których ostro się nadwyrężał, trwale uszkodził swój organizm, czyli innymi słowy dostał kryptońkiego raka i jest umierający. Oczywiście Liga Sprawiedliwych z Batmanem na czele mówią, że mogą mu pomóc (Jamy Łazarza, heloł!), ale on powiedział, że nie, bo nie i tak jest dobrze, on chce umrzeć.
Studnie Łazarza (sorry, ale tłumaczenie z BTAS-a jest dla mnie po prostu lepsze)
I widzę, że ktoś tu chciał skopiować historię Życia i Śmierci Kapitana Marvela, tylko coś niezbyt to wyszło. :P


Zapomniałeś jeszcze o Jokerze w DCEU: o Jaredzie Leto w spin-offie do spółki z Harley Quinn i o jeszcze innym Jokerze. Tak, dwaj aktorzy wcielą się naraz w tę samą postać. Nice job, WB.

Nicolai PW
2 września 2017, 14:44
Alamar:
Ależ ta animacja jest dobra... pod warunkiem, że nie weźmiesz jej na poważnie.
A kto mówił, że biorę ją na poważnie? Podoba mi się luźniejsze podejście do superbohaterów (dlatego tak bardzo lubię Strażników Galaktyki), ale Batman wmanewrowany w kawał o pierdzeniu? Tego nie było nawet u Westa. Harley ratująca dzień kocią mordką a'la Shrek? Tego nie było nawet w Lego Batman. Chociaż... tam to Batman i Joker w zasadzie wyznali sobie miłość, więc nevermind...
Alamar:
Inaczej najlepszy detektyw na świecie nie jest w stanie wydedukować, jak pokonać wroga złożonego z suszonych liści. ;)
Zacznijmy od tego, że nawet w najpoważniejszych produkcjach Detektyw nie potrafi ogarnąć sam z siebie, że Clark Kent to Superman w okularach i zawsze potrzebował sci-fi dochodzenia :P
Alamar:
Anyway, jeśli chcesz rozrywki, to dobra pozycja. Jeśli czegoś poważniejszego, to trzymaj się z daleka.
Przyznaję, było kilka rzeczy, które mi się podobało takich jak dynamika relacji między bohaterami i ogólnie lubię umiejscawianie Harley po dobrej stronie komiksu, ale czy dobra pozycja? Dla mnie był była przeciętna.
Alamar:
A co do samych filmików o Gacku - widać DC chce wykorzystać boom na niego ile tylko może. W końcu LEGO Batman się sprzedał, więc teraz będzie wysyp animacji w podobnym stylu. Do czasu.
No, eksploatowanie Gacka trwa od początku istnienia DCUOAM, a wtedy Filmowe Uniwersum Lego nie było nawet w planach. Od 2007 wypuścili w jego ramach 29 filmów, z czego w 21 Batman był obecny, a od połowy 2012 (Batman: The Dark Knight Returns) do początku 2017 (Justice League Dark) pojawiał się w każdym obrazie. Dopiero w Judas Contract zrobili mu przerwę, ale tylko na jeden film.
Alamar:
Studnie Łazarza (sorry, ale tłumaczenie z BTAS-a jest dla mnie po prostu lepsze)
Skoro tak uważasz...
Alamar:
I widzę, że ktoś tu chciał skopiować historię Życia i Śmierci Kapitana Marvela, tylko coś niezbyt to wyszło. :P
Shazama? Ale przecież on żyje :P Wiem, wiem... chodzi o Mar-Vella ;) Swoją drogą to zabawna historia, bo Billy Batson nie dość, że był pierwszy to jeszcze wtedy Marvel nie nazywał się Marvel, więc z jakiej paki poszedł tutaj pozew i jakim cudem (jeśli nic nie przekręcam) go wygrali? USA to kraj cudów patentowych. Pewnie dlatego Google chce przejąć "na krzywy ryj" prawa do polskiego wynalazku.

W każdym razie dla mnie to zdecydowanie bardziej Padme niż Mar-Vell. A co do historii, w których coś nie wyszło to zapraszam do zapoznania z Darkseid Wars (to tam wszyscy nagle zostali tymczasowo bogami):



To jak lamerskie i a-pullowe to było przebija najgorsze momenty CW :P Co do śmierci Supa to jeszcze dodam, że żal mi Connora (został wykopany ze stanowiska Superboya) i związku z Wonder Woman (jakoś dużo bardziej mi podchodził pairing z nią niż Lois Lane).

Alamar:
Zapomniałeś jeszcze o Jokerze w DCEU: o Jaredzie Leto w spin-offie do spółki z Harley Quinn i o jeszcze innym Jokerze. Tak, dwaj aktorzy wcielą się naraz w tę samą postać. Nice job, WB.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale mówiłem tylko DCUAOM, ale tak... Jokera też równo męczą, bo inaczej tego nazwać nie można. Zaczęło się świetnie, bo od Nicholsona, Hamilla i Ledgera, ale teraz to co reinterpretacja to gorsza. Acz chyba nic nie przebije tego dziwacznego wampiro-Tarzana. Aż chce się zacytować Simpsonów :P



W każdym razie to nie za bardzo śledzę DCEU, coś tam przebija się do mojej świadomości, ale o dwóch Jokerach pierwsze słyszę. Za to dotarło do mnie, że niby musieli dokręcać sceny do JL i zmienić zakończenie, bo było nieoglądalne... ostatni raz kiedy szły takie plotki to wyszedł babol nad babole, Fanfourstic :P

Fandor PW
2 września 2017, 15:21
Alamar, narzekasz. Większość fanów gardziła Leto jako Jokerem, więc jeżeli WB chce na stałe zamienić go na kogoś innego, to raczej robi bardzo miły gest w stronę fanów.

Alamar PW
2 września 2017, 17:41
Przeczytaj informację ponownie. Jared Leto nadal będzie grał Jokera. Tu nic się nie zmieniło. Dostaniemy jedynie drugiego Jokera. Będzie więc i Joker Jareda, i Joker nowego aktora.

Nicolai:
ostatni raz kiedy szły takie plotki, to wyszedł babol nad babole, Fanfourstic :P
Zapominasz o Łajzie Jednej, tam też były dokrętki i zmiana zakończenia.

Nicolai PW
3 września 2017, 22:44
Jesteś pewien? Bo ja słyszałem, że od początku cała ekipa miała zginąć, bo był to jedyny logiczny rezultat ich akcji. Scenarzyści poszli z tym do producentów i wyszli bardzo zdziwieni, bo Ci przyznali im rację.

Alamar PW
3 września 2017, 22:51
Nie cała ekipa. Cześć miała rzeczywiście zginąć, ale nie główni bohaterowie. Stąd m.in. różnice w zwiastunie i w wersji ostatecznej.

Nicolai PW
12 września 2017, 22:22
Not again...



Klej

Komiksowe Injustice to bardzo odkrywczy komiks. Najpierw za sprawą Harley zauważyli, że "Arrowcave" nie ma sensu i "Kołczan" to milion razy bardziej sensowna nazwa, a teraz uświadomili sobie, że Alfred był w zasadzie ojcem dla Bruce'a. W końcu, po 74 latach istnienia postaci.


Alamar PW
9 października 2017, 07:29
I kolejny zwiastun:



Wygląda lepiej od poprzedniego i nawet zachęcająco. Mam wrażenie, że ten film kręciło dwóch reżyserów ;) i nie mogli się zdecydować, czy film ma być mhoczny czy jednak bez wylewania się patosu z każdej sceny.


Krótkie "podsumowanie" fabuły serialowego Flasha:


Warmonger PW
9 października 2017, 08:21
Cytat:
Mam wrażenie, że ten film kręciło dwóch reżyserów ;)
Skąd ten pomysł }:>

Alamar PW
22 listopada 2017, 15:35
Na pocieszenie:

strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 12 - 13 - 14
temat: DC - komiksy, filmy, seriale i inne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel