Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Inne gry komputerowe
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 29 - 30 - 31

ewerlordxp PW
22 sierpnia 2017, 10:32
Co więcej na trailerze widać flagi Polski, więc jest szansa na to że będziemy grywalni :)
https://www.youtube.com/watch?v=RYwZ6GZXWhA
Od 30 sekundy.

Belegor PW
22 sierpnia 2017, 10:54
Yeah...też mnie zaskoczyła flaga Polski...przez prawie 15 sekund. Jestem ciekaw jaki okres czasu pokażą...bowiem nie pokazali czegoś konkretnego tylko....podsumowanie. Patrząc na połowę trailera widziałem zaanimowane obrazy z okładek Age of Empires III i ekrany ładowania.
Nie wiem czy Age of Empires IV nie stanie się po prostu Earth Empire....od starożytności do XVIII wieku.

Może jednak pokażą okres od Wojen Napoleońskich do Zimnej Wojny, ale wówczas....mechanika znacznie się zmieni.

J. M. Sower PW
22 sierpnia 2017, 17:59
Łał! Jednak można jeszcze liczyć na RTSy. ;) Też odniosłem wrażenie, iż mogą czasami połączyć w tej części wszystkie dotychczasowe epoki, jednak wolałbym tego nie ujżeć. ;P Mam nadzieję, że to tylko podsumowanie przeszłości. W zasadzie mogliby ruszyć podobne czasy jak w Trójce, jednak już bez kolonii, a bardziej tradycyjnie (wojny w Europie itp. coś jak w Kozakach). Może wtedy i Husaria by się tam odnalazła. ;) ewentualnie zastanawia mnie jak mogłaby wyglądać ta gra w realiach I/II wojny światowej.

Nicolai PW
22 sierpnia 2017, 19:52
Seria AoE odżyła dzięki porządnie przeprowadzonej akcji remasterowej. H3HD skończyło się na przerysowaniu assetów podstawki wygrzebanych z kosza do wyższych rozdzielczości, a dla Age'a to był dopiero początek. Upscale dostał cały kontent gry, do tego doszły nowe funkcjonalności, a zaraz potem kolejne dodatki. Plan rozwoju tchnął w markę tyle życia, że stało się możliwym przygotowanie kontynuacji. Ubi powinno wziąć kajecik i zacząć pisać notatki.

Belegor PW
22 sierpnia 2017, 23:46
A skoro mowa o powrotach starych typów gier....co powiedzie na Jurassic Park Operation Genesis II!


Godzilla PW
23 sierpnia 2017, 13:19

Andruids PW
25 sierpnia 2017, 12:15
Jeśli kogoś to interesuje,

List zamieszczony na blogu Marca Laidlawa, scenarzysty serii Half-Life, teraz nieosiągalnego, z powodu niebywałego obciążenia.

Autor backupu pozmieniał nawiązania do nazw postaci, miejsc, itd.
Tutaj jest oryginał: https://web.archive.org/web/20170825025137/http://www.marclaidlaw.com/epistle-3/

Szaman PW
25 sierpnia 2017, 22:40
So... no HL3:( To chyba jedyna gra gdzie bym rzucił pieniądze w monitor:P I powiedział:

"Gaben give me that!".

No cóż, czyli Seria HL...

Andruids PW
26 sierpnia 2017, 00:12
Gaben by się uśmiechnął i odrzucił Ci parę czapek do TFa 2 i starter do nowej karcianki Doty.


Rabican PW
29 sierpnia 2017, 16:20
Mój ticket do supportu Ubi:

Cytat:
Pobrałem (z Uplaya, nie Steama) i zainstalowałem Blood Dragona. Ukończyłem, odblokowałem wszystkie osiągnięcia. Dwie akcje nie zostały odblokowane, mimo że z identycznymi osiągnięciami nie było problemu. Nauczony doświadczeniem z Heroes VI, sprawdziłem wersję gry: 1.0, najnowsza jest 1.2. Świeżo pobrana gra wymaga aktualizacji. Autopatcher włączony, twierdzi, że działa, ale widocznie się myli. Na oficjalnej stronie dostępne są łatki: 1.1 i 1.2, brak informacji, czy należy pobrać obie, czy wystarczy ta druga. Na forum był o tym wątek (dzięki bogom za kopie Google), użytkownicy sobie pogdybali, brak oficjalnego stanowiska. Spróbowałem pobrać 1.2. Pobieranie bardzo szybkie, lecz zrywane po 1-5s. Pobrałem z nieoficjalnej strony. Godzinę później wypakowałem archiwum. Łatka nie wie, w jakiej wersji jest gra. To kto ma wiedzieć? Szybka wizyta na Google. W nieistniejącym już wątku na forum użytkownik opisał ten sam problem, wspomniał o rozbieżności między wersją gry w menu (1.0) i w rejestrze (1.2). Odpowiedzi brak, nawet nieoficjalnych. Sprawdziłem, u mnie to samo, Blood Dragon ma rozdwojenie jaźni albo inny genderfluid.

Trzy pytania:
1) jaką, u diabła, wersję ma moja gra?
2) co mam zrobić, by odblokować akcje?
3) dlaczego Uplay ma fatalną reputację?

Bondcool2017 PW
6 października 2017, 17:00
Osobiście polecam taką stronkę: https://gamesrepublic.com/steam/the-witcher-3-wild-hunt-game-of-the-year-edition-pc-digital-cd-key

Warmonger PW
17 października 2017, 17:09
Serwery dedykowane to serwery publiczne, do których każdy może się podłączyć i grać. W przypadku nowszych gier serwery są utrzymywane przez producenta, w przypadku starszych niestety zależy to od dobrej woli fanów.

Darth Ponda PW
19 października 2017, 18:38
P2W level hard. A Visceral zostaje rozwiązany, żeby EA mogło przerobić tworzoną przez studio przygodówkę na multika... z P2W.

Belegor PW
22 października 2017, 17:56
Mnie martwi, że przedłożyli premierę Age of Empires Definitive Edition. Nawet nie wiemy na kiedy dokładnie.

diabełek412 PW
28 grudnia 2017, 12:24
Od razu powiem że nie chce niczego reklamować czy coś, ale chciałbym wam powiedzieć o grze którą ostatnio się jaram. Ta gra to Submachine, stworzona przez naszego rodaka Mateusza Skutnika. Jest tworzona od prawie 13 lat i jest jedną z najlepszych gier typu point and click w dziejach. Na razie nic nie będę mówił zbytnio o fabule, żeby nie zniszczyć wam niespodzianki, ale powiem że to typowa "ucieczka";). Ta gra jest na tyle ciekawa że ma swój tajemniczy, mroczny klimat. O więcej na temat tej gry proszę zgłaszać do mnie, jeśli ta gra was zainteresowała;).

Irhak PW
28 grudnia 2017, 12:54
A ja dopowiem, że to nie jest typowa "ucieczka". Typowa "ucieczka" to pojedyncza gra, w której jesteś zamknięty w jednym pokoju, z którego musisz się wydostać, bo ktoś coś. Submachine to seria 10 gier logicznych, któych schemat w teorii opiera się na schemacie gier typu 'escape the room', ale w których nie uciekasz, lecz podążasz określonymi śladami rozwiązując można rzec te same zagadki, co ci, których szukasz. Oprócz tego są jeszcze 4 gry, który stanowią odrębną całość w tym uniwersum.
Gry dostępne m.in. na oficjalnie stronie Szkutnika: LINK

diabełek412 PW
28 grudnia 2017, 13:58
Chodziło mi o to że ta seria to typowa "ucieczka".

Nitj'sefni PW
9 lutego 2018, 12:01
Pamiętacie jakie kontrowersje na Grocie wzbudził trailer Shadow of war, a konkretnie czarnoskóry bohater w nim przedstawiony? No więc chciałbym poinformować, że w dodatku do gry dostaliśmy Chiny/Japonię. :P

Zachari PW
9 lutego 2018, 12:49
Tolkien się w grobie przewraca. Ale mi się to jednak podoba nieznaliśmy tożsamości 8 z 9 Nazguli więc nie widzę problemu. Dodanie nowego państwa i regionu do tak "zamkniętego" uniwersum jest zawsze kontrowersyjne, ale tym razem (chyba?) nie jest to wprowadzone ze względu na poprawność polityczną.

Kastore PW
9 lutego 2018, 14:18
"Dodawanie nowego terenu do gry ze względu na poprawność polityczną."
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 29 - 30 - 31
temat: Inne gry komputerowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel