Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Asderuki rysuje
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11

Szaman PW
14 sierpnia 2017, 21:48
Jako wielbiciel jedynej słusznej partii platformy, tylko podkreślę, że dodawanie nowego menu tam też jest łatwe. Nawet nie musisz znać się na języku ERM czy json.

Asderuki PW
10 września 2017, 18:13
Pomyślę zobaczę.Póki co nie mam kompletnie czasu i sił. Nawet dla siebie nie rysuję. Możliwe, że od października znajdę nieco czasu, ale niczego obiecać nie mogę.

Nephretes PW
10 września 2017, 20:34
Widziałem tu już świetne portrety w stylu H5 i inne bardzo ciekawe prace i skoro ludzie sępią obrazy to może i ja spróbuję? :>

Zatem jeśli zechciałabyś pomóc MDT w realizacji portretów dla nowych bohaterów w stylu H3 dla projektu alternatyw to chętnie skorzystamy z Twej pomocy :) Brakuje nam jeszcze kilku.

P.S. Ikonki też potrzebne jak coś ;_;

Asderuki PW
26 października 2017, 21:46
Hej.

Wyszło jak zwykle kiedy ma się już pracę - znaczy nie mam na nic czasu. Szczególnie, że dodatkowy projekt po godzinach robię i jeszcze żyć bym chciała. Nie wiem czy dotrzymam obietnicy aby w październiku coś narysować, związanego z herosami. Może się uda, ale nie mogę dać żadnych gwarancji.

Wszyscy moi sępiący ludzie :D
Ponieważ mam mało czasu jak coś wybiorę do narysowania, będzie to loteria wynikająca z czasu i miejsca, oraz mojego humoru. Raczej pojedynczą pracę raz na... kiedyś. Nie mniej uznałam, że mogę zrobić te bijące się smoki. Nitj'sefni wystarczająco długo już mnie o to prosi XD


Co zaś się tyczy projektów - poproszę o więcej informacji. Zdecyduję czy mogę wysępić czasu aby pomóc w projekcie i się odezwę. Również niczego nie obiecuję.


Asderuki PW
8 maja 2018, 16:44
Zbyt długo nie rysowałam smoków.



Sir Galuf PW
8 maja 2018, 19:24
To jest epickie. Masz wielki talent ;-)

gotri7 PW
8 maja 2018, 23:07
"Niebieski-san! Tyle Cię nie widziałam, senpai!"

anonim1233 PW
9 maja 2018, 00:05
Ciekawe, który by wygrał. Nawet fajny.

Kurek PW
9 maja 2018, 00:58
Super art!

Moim zdaniem wygrałby Błękitny. To proste:

Jeśli założyć, że czarny smok w H3 i H4 to ten sam zwierz, to należy porównać je ze sobą na podstawie siły tych mocarnych smoków wobec czarnego smoka.

Megasmok, czy tam Demosmok z H4 jest tylko niewiele silniejszy od czarnego kolegi, pomijając super zionięcie i hp. Błękitny natomiast ma staty znacząco większe od czarnego, a zdolności specjalne też są spoko.

Pointer PW
9 maja 2018, 22:07
Cyba, że weźmiemy pod uwagę staty bezwzględne. Wówczas nie jest to już tak oczywiste:

Błekitny: A: 50, D: 50, Dam: 70-80, HP: 1000, Speed: 19.
Megadragon: A: 50, D: 50, Dam: 50-100, HP: 1000, Speed: 15.

Czyżby decydująca okazać się miała szybkość i umiejętność latania?

Kastore PW
9 maja 2018, 22:15
W MM Megasmoki były najsilniejszymi stworzeniami na planecie (uwzględniając staty tego z MM7 z plików gry, nie z jego zbugowanej wersji).

Kurek PW
10 maja 2018, 15:33
@Pointer

Ale musisz zrobić obliczenie procentowe porównujące ile razy mocniejszy jest mega od czarnego w H4 i tak samo w H3. Na koniec porównujesz procenty. Wygrałby błękitny. Zdolności specjalne po porównaniu wskazują bardziej na remis. Moim zdaniem błękitny, choć nazwa "Magasmok" lub "Demosmok" jest faktycznie wskazjąca na jego najlepszość.

Hieronim PW
10 maja 2018, 15:38
Piękny rysunek i fajny pomysł tak połączyć dwie różne części :)

PS. Kurku zapewniam Cię, że 600hp więcej to znacząca różnica w rozgrywce :> Ale zgadzam się z Tobą, że raczej wygrałby błękitny.

Kastore PW
10 maja 2018, 18:15


Jestem pewien, że błękitny by wygrał. ;)

Asderuki PW
11 maja 2018, 16:53
@Hieronim pomysł nie mój, a ostatecznie spełniona prośba Nitj'sefni :d

Pointer PW
14 maja 2018, 10:34
@Kurek

A swoją drogą dlaczego porównujemy akurat do czarnego, a nie np. do czarodziejskiego?

Azure vs Faerie H3:

A: 2,5x
D: 2,5x
Dam min: 3,5x
Dam max: 2,7x
HP: 2x
Speed: 1,3x

Demosmok vs Faerie H4:

A: 3,3x
D: 1,4x
Dam min: 1,5x
Dam max: 2x
HP: 4,6x !!!
Speed: 1,2x

Tak można by porównywać do wielu jednostek wspólnych dla obu gier, czyli teoretycznie będących odniesieniem. Problem w tym, że te referencyjne jednostki pozmieniały swój balans między sobą, a przez to nie są już referencyjne. Bo dlaczego porównywać smoki akurat właśnie do jednego ze smoków, a nie np. do jednorożca, chłopa, tytana czy cyklopa? A może do centaura? Dlatego uważam, że najsensowniejsze byłoby porównanie bezwzględnych statystyk.

A czysto odnosząc to do realiów uniwersum, z czego mogą wynikać te różnice w statach? Może po prostu niektóre stworzenia lepiej, a inne gorzej przystosowały się do warunków panujących na innej planecie, bo przecież to właśnie stało się między h3 a h4.

Kastore PW
14 maja 2018, 11:46
Porównywanie statystyk obu gier jest bez sensu. Megasmok jest dużo większy od błękitnego plus w MM zawsze były najsilniejsze ze wszystkich. A to, że mechanika działa jak działa... No cóż.

AmiDaDeer PW
14 maja 2018, 12:15
Zacznijmy od tego, że według MM7 ważki są mniej żywotne od troglodytów, a według HoMM3 - odwrotnie. I tyle byłoby z porównywania statystyk.

Pointer PW
15 maja 2018, 12:15
Podobno nie ma głupich pytań, więc pytanie totalnego laika w kwestii MM, bo grywam tylko w Heroesy:

MM7 i HoMM3 to ten sam świat i kontynent, Antagarich, tak? Czy MM7 to już Axeoth, czy może jeszcze Enroth?

Alamar PW
15 maja 2018, 12:38
Tak, MM7 i HoMM3 to ten sam kontynent o nazwie Antagarich (nazwa ta pojawił się dopiero w HoMM3:AB, wcześniej określano ten kontynent jako Erathię).
HoMM4 i MM9 to inna planeta o nazwie Axeoth.


Enroth to nazwa kontynentu dla gier HoMM1-2 oraz MM6, ale także nazwa nadana planecie dla gier HoMM1-3 i MM6-8.

Kontynent HoMM4 zwie się Iranese, zaś kontynent MM9 to Rysh.


W skrócie:
Planety:
- HoMM1-3, MM6-8 - Enroth
- HoMM4, MM9 - Axeoth
- HoMM5-7, MM10 - Ashan

Kontynenty:
- HoMM1-2, MM6 - Enroth
- HoMM3, MM7 - Antagarich
- MM8 - Jadame
- HoMM4 - Iranese
- MM9 - Rysh
- HoMM5-7, MM10 - Thallan


Polecam rzucić okiem na nasz dział map.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11
temat: Asderuki rysuje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel