Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Różne pytania o różne grafiki (sic)
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

avatar PW
26 lipca 2017, 17:14
Andruidsie, nawet nie wiesz jaką tym postem dałeś mi motywację do pracy! Dziękówa wielka!

Andruids PW
27 lipca 2017, 01:25
Bardzo miło mi to słyszeć. W takim razie podzielę się jeszcze dwoma portretami i strzępkami biograficznymi, które tylko się u mnie kurzą.



Pierwszy, to moje wyobrażenie wspomnianego już Larsa, głowy klanu łowców, który dzięki swojej odwadze i doskonałym zdolnościom przywódczym, doprowadził koczownicze plemię "barbarzyńców" do rangi najpotężniejszego państwa ludzi na Vori.



Drugi to Nilgaze, najdłużej żyjący elf na Vori. Imię nawiązuje do prac zespołu Two Islands. I Eternala. Wyobrażam go sobie jako wiecznie ponurego i zamkniętego w sobie jasnowidza, którego dręczy świadomość ponurego proroctwa dotyczącego pewnego czerwono-włosego elfa - jego wnuka.

avatar PW
3 kwietnia 2018, 08:55
Nie wiem gdzie ten plik by pasował, ale znalazłem na rosyjskim forum swoiste portfolio Briana Kempera z autorskim komentarzem dotyczące jego dokonań dla NWC.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: [H3/różne] Różne pytania o różne grafiki (sic)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel