Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37

Tarnoob PW
9 maja 2017, 21:51
Złote słowa. Poza tym polecam dołączenie do elitarnego grona, które dba też o typografię postów: robi poprawne myślniki, polskie cudzysłowy, wielokropki, twarde spacje (do unikania sierotek i wdów) i miękkie dywizy (do dzie­le­nia wy­razów). Póki co tak robię tylko ja i The Doom.

cyklop321 PW
10 maja 2017, 18:51
Dzięki za miłe chęci, ale sam już sobie z tym poradziłem. Okazało się, że to wina języka klawiatury. hehe

garnithron PW
24 lipca 2017, 13:11
Witam wszystkich!

Powiedzieć, że jestem tu nowy, to jak nic nie powiedzieć. Forum odwiedzam od kilku lat jako anonim, tudzież nieznajomy. Nie jestem jakimś ogromnym znawcą tła fabularnego HoMM i M&M, w zasadzie nawet nie przeszedłem kampanii RoE, także prawdopodobnie nie zostanę strażnikiem odpowiednich komnat :) Ostatnimi czasy zacząłem się interesować tematami o Alternatywach i Dodatkowych Ulepszeniach oraz rysunkami Asderuki i Blazy. Całkiem niedawno swój temat o postępach w blenderze zamieścił jeden z użytkowników (przepraszam, wyleciał mi nick z głowy), co skłoniło mnie do założenia konta, a następnie (już niedługo) założenia podobnego wątku.

Co ciekawe, aktualnie studiuję fizykę (zaczynam w październiku V rok) i można by pomyśleć, że daleko mi do takich zainteresować... Sam się dziwię :)

P. S. Jestem fanem Kuririna!

Kastore PW
24 lipca 2017, 13:26
garnithuron:
Co ciekawe, aktualnie studiuję fizykę
Jesteś bardzo oryginalny. :P
garnithuron:
i można by pomyśleć, że daleko mi do takich zainteresować... Sam się dziwię :)
Daleko Ci do zainteresowania fizyką, mimo że ją studiujesz już 5 lat, czy Grotą, bo studiujesz fizykę?
garnithuron:
P. S. Jestem fanem Kuririna!
PS To alkoholik :)

avatar PW
24 lipca 2017, 13:34
Fizyków tu paru znajdziesz :)

garnithron PW
24 lipca 2017, 13:48
Kastore:
Jesteś bardzo oryginalny

Kastore:
garnithuron

Ty również :)

Kastore:
mimo że ją studiujesz już 5 lat

Studiuję ją cztery lata... ale to prawda, tamto zdanie wyszło jakoś tak pokracznie. Oczywiście chodziło o studiowanie nauk ścisłych w parze z zainteresowaniem tematami artystycznymi.

No i pierwsze wrażenie też w p****

Kastore PW
24 lipca 2017, 13:54
garnithuron:
Ty również :)
Bo tak jest.
garnithuron:
No i pierwsze wrażenie też w p****
Nie ma za co.

Dydzio PW
24 lipca 2017, 15:15
garnithron:
P. S. Jestem fanem Kuririna!

Ciekawe kiedy ja będę miał fanów xD

Zachari PW
24 lipca 2017, 16:04
Dydzio:
Ciekawe kiedy ja będę miał fanów xD

Jako jedyny informujesz nas o postępach VCMI, więc całkiem możliwe, że wkrótce :).

MinosKing PW
24 lipca 2017, 16:13
Dydzio:
Ciekawe kiedy ja będę miał fanów

A tam zaraz fanów. :P

Toffi:
Jako jedyny informujesz nas o postępach VCMI, więc całkiem możliwe, że wkrótce

Całkiem możliwe, aczkolwiek z drugiej strony musiałby się liczyć z tym że fani bywają czasami męczący i lubią zadawać strasznie dużo pytań. ;]

diabełek412 PW
24 lipca 2017, 16:24
Witam cię kolego w smoczej grocie ja jestem Piekielnym Diabłem i jestem miłym gościem XDD.

Ps: Mała rada uważaj na to co tu piszesz bo będziesz miał spotkanie z dwoma osobnikami: z "tęczą"( domyślisz się kogo) i z panem Banowskim na kilka miesięcy.

Bychu PW
24 lipca 2017, 16:45
garnithron:
No i pierwsze wrażenie też w p****
W pco? Ja tylko przypomnę, że zakropkowane/zagwiazdkowane/zakreskowane/zacośtamzrobione wulgaryzmy, to wciąż wulgaryzmy. Na dodatek bardziej mnie irytujące. Więc na przyszłość sugeruję jednak ich nie używać.

BychuBychuW sumie, mogłem to wyżej wrzucić w modnotkę, byłoby poważniej :/

Tarnoob PW
25 lipca 2017, 16:09
Melduje się kolejny student fizyki obok Kammera. Jest tu jeszcze jeden absolwent tego kierunku, ale może niekoniecznie chce się ujawnić. :-)

avatar PW
25 lipca 2017, 16:25
Ja się ujawniłem, może nie wprost, no ale... :)

Kubson PW
18 grudnia 2017, 22:55
Cześć. Nie wiem, czy przychodzę z tym pytaniem w odpowiednim miejscu, ale ktoś wie, jak się zmienia nick, bo w opcji "Edytuj profil" nie było takiej możliwości.

Zachari PW
18 grudnia 2017, 23:19
Nick może ci zmienić tylko Acid lub strażnicy jest gdzieś na forum osobny temat gdzie toczy się coś w rodzaju tebaty na temat zmiany danego nicku....

Kammer PW
19 grudnia 2017, 09:28
Temat masz tutaj.

GrzegorzSiodmy PW
24 stycznia 2019, 17:45
Czołem, jestem Grzegorz VII. Zdarzało mi się śledzić tu okołowogowe wątki. Zarejestrowałem się bo poszukuje mapmakerów którzy używają obiektów freda79 pod erę.

red dragoness PW
22 lutego 2019, 12:04
Cześć! Jestem nowa i chciałam się przywitać. Czasem mam wrażenie że wszystko o Hirołzach zostało już powiedziane :P ale i tak spodziewajcie się tu i tam moich trzech groszy. Albo od razu trzech sztuk złota, po smoczemu, na bogato!

Kastore PW
22 lutego 2019, 15:59
Też mam takie wrażenie, więc nie mogę się doczekać na świeże głosy w temacie. <3
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel