Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Przyszłość WoGa
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

diabełek412 PW
22 lipca 2017, 13:03
Wiem że ten temat już jest (albo nie wiem, bo nie chce mi się sprawdzać każdego tematu w tej komnacie), ale chciałbym się was zapytać czy WoG kiedyś powróci? Czy Slava Salnikov nie ma już problemów ze swoim życiem? Co może (według was oczywiście) wprowadzać najnowsza wersja WoGa (jeśli takowa powstanie) i przyszłe wersje? I jak WoG Team powróci to co się stanie z ERĄ? Na pewno macie jeszcze wiele pytań, ale te są najważniejsze dla mnie, więc proszę o jak najszybszą odpowiedź na nie.

PS: Jeśli już jest taki temat, to ten post można przenieść do innego tematu (jak chcecie oczywiście, bo mi tam jest wszystko jedno).

Kastore PW
22 lipca 2017, 13:06
WoG nie wróci.

Drwal PW
22 lipca 2017, 13:13
Niepotrzebnie oddzielasz WoGa od Ery. Era to naturalny następca WoGa, platforma, która nie odcięła się od poprzedniczki, a wręcz przeciwnie, ewoluowała ją. Dzięki temu powstały setki modów, a nawet nowe miasta. Sam WoG w starej formie (np. 3.58f) nie ma przyszłości jeśli chodzi o rozwój. Tak się już nie działa, to archaiczna budowa, nieprzyjemna dla graczy, moderów, dla nikogo. Era ułatwia naprawdę dużo i daje większą przyjemność przy większej stabilności. By nie było jednak tak różowo, to też zgadzam się z Acid Dragonem w pewnej kwestii. To już nie te lata, kiedy o WoGu pisano w gazetach. Trzeba się z tym pogodzić.

diabełek412 PW
22 lipca 2017, 21:30
Sorki, że tak póżno ale jestem ciekaw skoro WOGa już niema to co się stanie z ERĄ, skoro ostatnio nic się z nią nie dzieje( albo dzieje tylko ja jeszcze tego nie zauważyłem)?

Drwal PW
22 lipca 2017, 21:38
Akurat ostatnio Era miała aktualizacje, także dalej jest rozwijana.
temat: Przyszłość WoGa

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel