Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 104 - 105 - 106 - 107

Kammer PW
6 lipca 2017, 10:57
600.
Tak pokazuje Heropedia, a ona jest najpewniejszym źródłem.

Hieronim PW
6 lipca 2017, 13:24
To może inaczej - która wersja gry jest aktualna? Mam 2.2.1 i u mnie jest 480.

EDIT: Jeny jakie to głupie - w Heropedii w menu jest pokazane, że Niebianie mają 600hp, a w Heropedii w grze jest 480hp. Czyli zaktualizowali tylko tą w menu ;< to już mogli prędzej zaktualizować tę w grze, bo prędzej się zagląda do Heropedii w trakcie gry...

Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?

Antalyan PW
6 lipca 2017, 14:21
From some strange reasons, Limbic developers decided in one of the last patches that there will be two different stats for units, in skirmish and in campaigns. As the result, these numbers differ in Heropedia too.

Both stats can be seen here: M&M Wiki

Hieronim PW
6 lipca 2017, 14:25
Thank you! What a stupidity...

Acid Dragon PW
6 lipca 2017, 15:30
Jeśli rzeczywiście tak jest (nie sprawdzałem), to może to wynikać z faktu, że w kampanii mogą występować nieaktualne "klony" jednostek z gry.

Trzymając się przykładu Niebianinów - pierwotnie mieli 480 HP. Zmieniono to na 600 HP wraz z premierą dodatku (o ile dobrze pamiętam) i patchem wprowadzającym zmiany również w zwykłych jednostkach.

Teraz - jeśli kampania korzysta z "kopii" jednostek (a jest to standardowy mechanizm silnika Unreal 3), zamiast z głównych jednostek gry, to te "kopie" zostały zrobione jeszcze przed patchem - bo i kampania wyszła przed patchem. W rezultacie gdy zaktualizowano "główne" jednostki gry, to ktoś mógł zapomnieć o "kopiach".

Ale - żeby była jasność. Bardziej aktualna wersja statystyk to ta, która jest w grotowym dziale H7. Jeśli gdzieś w grze pojawiają się stare statystyki, to należy to traktować jako bug.


===============

EDIT. Sprawdziłem. Nie jest jak mi się wydawało, tylko jak napisał Antalyan - każda jednostka ma dwa zestawy statystyk: "zwykłe" i do map typu "skirmish". Nie znajduję słów do wyrażenia jak bardzo to idiotyczny pomysł.

W tej sytuacji nie ma jednego "poprawnego" czy "aktualnego" zestawu statystyk.

ModernMoonlight PW
11 lipca 2017, 15:58
Witajcie! To mój pierwszy post na Kwasowej, chociaż tak naprawdę przyglądam się wam od lat. Mam małe pytanko, które chyba nie zasługuje na własny temat, więc zdecydowałem, że napiszę tutaj.

Czy można jakoś odblokować kampanijnych bohaterów do grania nimi na mapach dla pojedynczego gracza, podobnie jak to było w Heroes VI, czy jestem ograniczony wyłącznie do przypisanej z góry dwunastki?

Alamar PW
12 lipca 2017, 07:20
Z tego co pamiętam, to podobnie jak w H1-5 nie da się odblokować i grać bohaterami z kampanii na zwykłych mapach. Musiałbyś prawdopodobnie pobawić się edytorem i dodać/odblokować ich na danej mapie. Prawdopodobnie, ponieważ istnieje możliwość, iż wystarczy zmienić jakąś wartość w jakimś pliku... ale to tylko moje domysły.

Kurek PW
12 lipca 2017, 14:28
Mod do zrobienia prosty. Dodać kopie bohaterów z kampanii do jednej paczki i odpowiednio ich przypisać do tawerny itp.
Z pewnością mógłby powstać.

Alamar PW
12 lipca 2017, 14:33
W takim razie czy mógłbyś go zrobić?

Alamar PW
13 lutego 2018, 11:05
Heroes 7 za darmo dla mieszkańców Chin.
Nie wiem, czy to jakaś zakamuflowana akcja promocjyjna związana z tamtejszymi grami mobilnymi o MM od Ubi, czy może aż taka desperacja, by pozbyć się tej gry?

EDIT:
Promocja zapewne związana z Chińskim Nowym Rokiem, który przypada na 16 lutego.

Delacroix PW
15 lutego 2018, 16:14
https://free.ubisoft.com/promotions/HOMM7/21/

Z okazji chińskiego Nowego Roku, gra jest za darmo na UPlayu. Należy najpierw zalogować się przez chińskie VPN, a następnie dodać grę do konta. Dostępne języki to: chiński tradycyjny, chiński uproszczony i koreański (tekst), audio angielskie. Można dodawać języki z innych buildów gry - na przykład obecnie mam ją zangielszczoną.

W związku z tym pojawia się pytanie: czy ktokolwiek pomoże mi ją spolszczyć? Na różnych szemranych stronach są paczuszki, ale podstawowy problem z nimi jest taki, że są nieaktualne - przygotowane pod wersję 1.7 albo 1.8. A tutaj potrzebne są właściwe pliki z 2.2.1.

Rzeczone pliki to:

MMH7Game\Movies\Startup_EpilepsyWarning_POL.bik
MMH7Game\Localization\Content\POL (cały folder)
MMH7Game\Localization\Duel\POL (cały folder)
MMH7Game\Localization\General\POL (cały folder)
MMH7Game\Localization\Maps\POL (cały folder)
MMH7Game\CookedPC\WwiseAudio_H7Data\Polish (cały folder)

Proszę o pomoc!

flapdzak PW
15 lutego 2018, 16:53
Powie ktoś jak to konkretnie zrobić? :P

Delacroix PW
15 lutego 2018, 16:57
Służę. Jeżeli masz Google Chrome, tak jak ja, zainstaluj wtyczkę GeoProxy:

https://chrome.google.com/webstore/detail/geoproxy/pooljnboifbodgifngpppfklhifechoe

Pojawi się w prawym górnym rogu Chrome'a jako niebieska ikonka. Kliknij na nią i z listy wybierz China, potem kliknij Search. Wybierz któryś adres (mi zadziałał drugi z listy). Potem wejdź na link z poprzedniego mojego posta i zaloguj się, po czym dodaj grę do konta. Następnie, kliknij znowu na GeoProxy i wybierz "Do not use proxy", aby przywrócić poprzednie ustawienia w Chrome.

flapdzak PW
15 lutego 2018, 20:26
Dziękuję :)

rad19dym PW
16 lutego 2018, 19:03
To sama podstawka, czy z dodatkiem?

Delacroix PW
17 lutego 2018, 02:55
Sama podstawka, ale pliki dodatku są. Jak się wie, co robić, można i dodatek odblokować, ale to już raczej nieoficjalnie.

Tymczasem, pliki z wersji PL są już w moim posiadaniu i jak najbardziej działają.

Sylath PW
17 lutego 2018, 09:57
Trzeba przyznać rację Alamarowi - chińscy gracze nie mają w zwyczaju płacić za produkt, którego nie mieli okazji wcześniej spróbować, więc sprezentowanie gry chińskim graczom nie odbije się w żaden sposób na sprzedaży, a być może przyczyni się do wzrostu sprzedaży nowych produktów, które powstają w Chinach na licencji M&M.

ShEv441 PW
31 maja 2018, 12:50
Heroes VII będzie dostępne w nadchodzącym numerze CD-Action. Gra jest średnia, ale jak ktoś nie miał jeszcze okazji zagrać, to jest to niezła okazja.

rad19dym PW
1 czerwca 2018, 12:21
Ale sama podstawka, czy z dodatkiem?

Kammer PW
1 czerwca 2018, 12:29
Pewnie tylko podstawka, ale to tak naprawdę jest żadna różnica. Zabraknie tylko krasnali*.




* no chyba że zajmie się ich miasto na mapie. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 104 - 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel